"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

10 lat!

Na początku był tylko worek z cementem. Nikt nie wierzył, że zwiąże on pierwszą stację informacyjną w Polsce. Jest 9 sierpnia 2001 roku. Za stołem Anita Werner. W newsroomie, zamiast taczek z rozrobionym betonem, fotoreporterzy. Jak się okazało, TVN24 miało szczęście do dobrej zaprawy. Scementowała ona zespół na 10 lat. I mimo upływu czasu, nie pęka.

Zaczęło się od małego studia i grupy ludzi z bardzo dużym zapałem i pasją. Na pomysł stworzenia TVN24 wpadł Mariusz Walter. Jej pierwszym prezesem został został Maciej Sojka, dyrektorem programowym Adam Pieczyński. Pierwsze tygodnie były trudne, a pierwszy sprawdzian nadszedł szybciej niż wszyscy się tego spodziewali.

- Sięgam pamięcią i widzę... taczkę z workiem cementu. Zaczęłam pracę w połowie marca 2001, czyli uczestniczyłam w narodzinach stacji. Ta taczka z workiem cementu stała w centralnym punkcie przyszłego (ale z dzisiejszej perspektywy "starego") studia. Szefowie projektu pod tytułem TVN24 zabrali nas tam i z entuzjazmem opisywali jak to będzie wyglądało. A ja patrzyłam na taczkę, betonową wylewkę i... nie mogłam uwierzyć że TO będzie... Reportersko pamiętam pierwsze próby robienia materiałów "na sucho", często bez kamery (bo kamer jeszcze nie było). Takie wyobrażanie sobie jak będzie wyglądał materiał... A potem już nie można sobie było wyobrażać, rzeczywistość przerosła wyobrażenia - wspomina reporterka Małgorzata Telmińska w rozmowie z serwisem tvnfakty.pl.

- TVN24 na medialnym rynku zmienił wszystko. Nasza telewizja wprowadziła nową technologię, sposób pracy, podawania informacji. Była rewolucją. I choć wiele się w TVN24 zmienia, dwie rzeczy pozostają bez zmian: szybkość i rzetelność przekazywanych informacji - dodaje Telmińska.

2001: pierwszy sprawdzian

Przełomowym momentem w historii TVN24 były zamachy z 11 września. Po zaledwie 33 dniach nadawania, ekipa TVN24 została rzucona na głęboką wodę. Dziennikarze błyskawicznie zareagowali na wstrząsające doniesienia zza Oceanu. Specjalne pasmo o ataku na World Trade Center poprowadzili Justyna Pochanke najpierw z Beatą Borocką, a potem z Grzegorzem Miecugowem. Widzowie TVN mogli po raz pierwszy w historii zobaczyć TVN24, bo dziennikarzom informacyjnego kanału udostępniono ogólnodostępną antenę.

 

2004: Polska wchodzi do Unii

Wejście naszego kraju do Unii Europejskiej to jeden z najważniejszych momentów w najnowszej historii Polski. 31 kwietnia 2004 roku, kilka minut po godzinie 20:00, w TVN24 rozpoczął się specjalny program "Polska w Unii", który przez cały wieczór prowadziła Justyna Pochanke.

2005: odchodzi Jan Paweł II

Minęło już sześć lat od śmierci papieża Jana Pawła II, a wszyscy pamiętamy jakby to było dziś. W czwartek, 31 marca 2005 roku, kilkanaście minut po godzinie 23:00, TVN24 po raz pierwszy poinformowała o złym stanie zdrowia papieża Jana Pawła II.
W sobotę, 2 kwietnia, od samego rana na TVN pokazywany był obraz kanału informacyjnego. Po 21:40 TVN24 przekazała informacje o śmierci Jana Pawła II. Przed północą w studiu TVN24 zaczęli pojawiać się pierwsi goście. W piątek, 8 kwietnia 2005 roku, w dniu pogrzebu papieża Jana Pawła II, o godzinie 9:30 TVN24 rozpoczęła transmisję z Watykanu.

2006: kolejne ważne relacje

Pod naporem śniegu zawaliła się hala wystawowa Międzynarodowych Targów Katowickich. Zginęło 65 osób, a ponad 170 zostało rannych.

Dziennikarze TVN24 obszernie relacjonowali w maju pielgrzymkę Benedykta XVI do naszego kraju. Wszystkie punkty podróży były szeroko omawiane i komentowane przez reporterów i ekspertów na antenie TVN24. Stacja pokazywała także specjalną pogodę dla pielgrzymów oraz plansze informujące o kolejnych punktach wizyty. Nadawano m.in. "Studio Papieskie", prowadzone przez Bogdana Rymanowskiego specjalne wydania magazynu "24 Godziny" a także interaktywny program Grzegorza Miecugowa.

21 listopada doszło do silnego wybuchu w kopalni "Halemba" w Rudzie Śląskiej, w wyniku czego śmierć poniosło 23 górników. TVN24 przez cały czas nadawała specjalny program w całości poświęcony wydarzeniom w kopalni. Wielokrotnie rozmawiano z ekspertami z dziedziny górnictwa. Zorganizowano także nocne serwisy informacyjne, a prawdopodobny przebieg wybuchu przedstawiano za pomocą specjalnej infografiki.

2007: Organizujemy mistrzostwa!

Polska oszalała. Przedstawiciel Komitetu Wykonawczego UEFA, Michel Platini, ogłosił, że to właśnie Polska i Ukraina będą organizatorami Euro 2012. O doskonałej wiadomości z Cardiff niemal bez przerwy informowali dziennikarze TVN24.

2010: najtrudniejsze chwile

10 kwietnia 2010 roku pod lotniskiem w Smoleńsku doszło do największej katastrofy lotniczej w historii polskiego lotnictwa. Rozbił się samolot rzadowy Tu-154M, na pokładzie którego było 96 osób - m.in. para prezydencka Lech i Maria Kaczyńscy, wicemarszałkowie Sejmu Jerzy Szmajdziński i Krzysztof Putra, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz szefowie IPN i NBP. Wśród ofiar byli także: Rzecznik Praw Obywatelskich, Janusz Kochanowski, wicemarszałek Senatu, Krystyna Bochenek oraz posłowie, senatorowie, pracownicy Kancelarii Prezydenta i BORu, przedstawiciele Rodzin Katyńskich i Sił Zbrojnych RP.

Pierwszą informację - początkowo tylko o problemach z lądowaniem - podał w TVN24 Jarosław Kuźniar o 9:19. Połączył się z Rafałem Poniatowskim, który oczekiwał w Katyniu na parę prezydencką i pozostałych zaproszonych gości. O godzinie 9:26 MSZ poinformowało, że samolot rozbił się. 15 minut później agencja Reutera poinformowała, że w katastrofie zginęło 87 osób. Wciąż nie było jednak wiadomo czy ktokolwiek przeżył wypadek. O 9:54 Beata Tadla przekazała widzom, że nikt nie ocalał. 11 minut później pojawiła się wstępna lista ofiar. Tuż przed 11:00 stacja zdecydowała się na pokazanie pierwszych zdjęć wraku samolotu prezydenckiego. Gościem Jacka Pałasińskiego w studiu TVN24 był prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Od 16 kwietnia TVN24 realizowało specjalne wydania "Poranka TVN24" z pleneru. Jarosław Kuźniar prowadził program z Krakowa, a w tym samym czasie Jakub Porada był w Warszawie. Co pół godziny pojawiały się również serwisy informacyjne ze studia TVN24.

17 kwietnia, tydzień po katastrofie, widzowie ponownie mogli oglądać specjalne wydanie "Poranka TVN24", nadawane z Krakowa i z Warszawy. Tego dnia, w południe, na Placu Piłsudskiego w Warszawie, odbyły się centralne uroczystości żałobne

17 kwietnia ekipa TVN24 przygotowała również specjalne wydanie programu "Polska i świat", prowadzone przez Dagmarę Kaczmarek z Krakowa, Łukasza Grassa z placu Zamkowego i Marcina Żebrowskiego ze studia. Stacja wyemitowała wieczorem również specjalny program, prowadzony przez Anitę Werner.

Dziennikarze TVN i TVN24 na bieżąco informowali widzów o uroczystościach pogrzebowych. Specjalne wydanie "Poranka TVN24" było prowadzone 18 kwietnia przez Jakuba Poradę z Placu Zamkowego w Warszawie oraz przez Jarosława Kuźniara z Krakowa. Ważnym tematem relacji była również chmura pyłu wulkanicznego, która uniemożliwiła przyjazd na pogrzeb wielu głów państw - m.in. prezydenta USA, Baracka Obamy.

Po "Poranku TVN24" specjalne wydanie programu prowadził z Krakowa Bogdan Rymanowski, a tuż przed rozpoczęciem transmisji pogrzebowej uroczystości komentował widzom Grzegorz Miecugow.

Początki były trudne

Początkowo TVN24 nadawała krótkie serwisy informacyjne przeplatane pogodą, sportem i rozmową z politykami, choć ich zaproszenie, w co trudno dziś uwierzyć, nie było wcale łatwe. Mało który przedstawiciel Parlamentu chciał odwiedzać stację oglądaną przez minimalną liczbę widzów. Dziś takich problemów nie ma, a konferencje prasowe w Sejmie często są podyktowane tym czy TVN24 je pokaże.

Z czasem w stacji zaczęły pojawiać się kolejne programy - m.in. Sportowe podsumowanie dnia, liczne magazyny poświęcone biznesowi, polityce międzynarodowej, modzie oraz zdrowiu, czy satyryczne podsumowanie dnia - "Szkło kontaktowe".

Dziś nadal trzeba walczyć o widza

Obecnie ramówkę stacji wypełnia ponad 20 programów o bardzo różnorodnej tematyce. Dzień zaczyna się o 5:55 ze "Wstajesz i wiesz". Przeglądy prasy, serwisy informacyjne, biznes, pogoda, relacje reporterów i rozmowy z gośćmi. To tu pierwsze kroki, w wielkiej machinie telewizyjnej, stawiał Jarosław Kuźniar - dziś jedna z największych gwiazd TVN24, zdobywca "Wiktora". Kilka lat temu poranne pasmo należało również do Anity Werner i Jakuba Porady. Dziś obok Jarosława Kuźniara we "Wstajesz i wiesz" oglądamy Katarzynę Werner i Marcina Żebrowskiego.

- Cechą charakterystyczną TVN24 jest to, że jest ona stacją ludzi. To oni ją wymyślili, to oni wymyślają ją każdego dnia na nowo i to oni wprowadzają te pomysły w czyn. Miło jest czuć i widzieć, że zewsząd otaczają Cię zawodowcy - mówi Katarzyna Werner w rozmowie z naszym serwisem

Od 11:00 (w wakacje od 12:00) rozpoczyna się "Dzień na żywo". To tu w TVN24 debiutowały m.in. Anna Jędrzejowska, Marta Kuligowska, czy Beata Tadla. Bieżące informacje, konferencje prasowe, relacje reporterów i biznes co pół godziny od dwóch dziennikarzy. "Dzień na żywo" jest jednym z najdłużej działających pasm w stacji. Zmieniały się jedynie jego czasy emisji.

Zawsze o 15:00 i zawsze na żywo - "15 na żywo" to najnowszy program podsumowujący dotychczasowe wydarzenia dnia okiem reporterów w całym kraju. Jego gospodynią jest Anna Jędrzejowska. A jak reporterzy wspominają czas tych 10 lat? Zapytaliśmy o to Katarzynę Pasikowską z Łodzi i Martę Gordziewicz z krakowskiego oddziału TVN24:

"Można więcej i bardziej"

- Kiedy 7 lat temu zaczynałam pracę dla TVN24, wiedziałam, że jest to na polskim rynku medialnym jedyna telewizja, która pokazuje to co się dzieje tu i teraz. Miałam świadomość, że dołączam do profesjonalnego zespołu. Poprzeczka była wysoko, więc by dogonić kolegów, musiałam uczyć się szybko. Tyle, że z każdym kolejnym rokiem poprzeczka była jeszcze wyżej, więc i my - reporterzy- niemal nieustannie próbowaliśmy opanować kolejne tajniki (telewizyjnej) pracy dziennikarskiej. I taka właśnie jest TVN24 - z każdym rokiem coraz lepsza, coraz szybciej rozwijająca się i mimo upływu 10 lat TVN24 pokazuje, że można więcej i bardziej. Ponieważ pokazujemy co dzieje się teraz, to pracujemy szybko, docieramy wszędzie. Być może zabrzmi to banalnie, ale jesteśmy z ludźmi, tymi, których pokazujemy w naszych materiałach czy relacjach, ale również tymi, którzy siedzą przed telewizorami. Wszystko oczywiście po to, by przekazać rzetelną informację - mówi Marta Gordziewicz.

- Ale oczywiście TVN24 to przede wszystkim ludzie: ci widoczni na ekranie i ci, których nie widać, a którzy również wykonują gigantyczną pracę. Wszyscy mamy wspólny mianownik: często mimo zmęczenia, niewyspania, deszczu lejącego się na głowę i innych przeciwności, których nie widać na ekranie, i tak po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że uwielbiamy tą robotę. Uwielbiam i ja. Pasja i głód informacji - to nas wyróżnia i tak też odbieram TVN24, tworzą ja ludzie z pasją, którzy nieustannie próbują zaspokoić głód informacji: nasz i Wasz - przyznaje dziennikarka.

- Moja przygoda z TVN24 zaczęła się w 2007 roku. Kiedy dołączyłam do zespołu, stacja miała już ugruntowaną pozycję na rynku. Współpracuję ze wspaniałymi ludźmi, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zawsze na pierwszym miejscu jest dla nas widz. Maksymalnie wykorzystujemy walory telewizji - przede wszystkim obraz. Chcemy, żeby widz siedząc przed telewizorem miał wrażenie, że znajduje się w centrum najważniejszych wydarzeń. W pracy reportera liczy się rzetelność, obiektywizm i dyspozycyjność. Tematy przez nas podejmowane są bardzo różnorodne, dzięki czemu o rutynie nie może być mowy. Wykonuję bez wątpienia jeden z najciekawszych istniejących zawodów - mówi dla tvnfakty.pl Katarzyna Pasikowska.

O 16:00 pierwsze podsumowanie dnia. 70 minut programu na żywo. Z polityką, sportem, reporterami, pogodą, biznesem. "Małe Fakty" - powiedziała o tym programie Anita Werner. "Fakty po południu" prowadzą - poza Anitą Werner - Beata Tadla i Piotr Marciniak.

Telewizja jeszcze nigdy nie była tak blisko widza. Program "Prosto z Polski" pomógł już tysiącom ludzi w całej Polsce. Przez ponad 3 lata jego gospodynią była Joanna Kryńska. To właśnie ona wypracowała poziom i renomę programu. Dziś jego gospodarzem jest Ryszard Cebula. Specjalnie dla tvnfakty.pl jeden z reporterów "Prosto z Polski" - Rafał Stangreciak - opowiada o swojej pracy:

- W TVN24 pracuje się szybko. Czasami mam wrażenie, że nawet szybciej od biegnącego czasu. Jednak tempo zawsze musi iść w parze z jakością przekazywanych informacji. Myślę, że w dzisiejszych czasach to jedno z najważniejszych i najtrudniejszych zadań które przed nami stoją. Absolutnie nie mogę odnosić się do polityki, bo tą tematyką praktycznie w ogóle się nie zajmuję ale jeśli chodzi o tematy społeczne, myślę, że w ostatnich latach udało nam się zmienić styl dziennikarstwa interwencyjnego. Nie ograniczamy się tylko do opowiadania ludzkich historii, ale jesteśmy razem z nimi w centrum problemu. Bardzo często widzowie sami są autorami wielu materiałów - my pomagamy to przelać na ekran. Dla mnie w tej pracy najważniejsze jest to, że swoją pracą mogę pomóc zwykłym ludziom - komentuje Rafał Stangreciak w rozmowie z serwisem tvnfakty.pl.

W ramówce nie brakuje również publicystyki. Zaczyna się już o 19:25 - "Faktami po Faktach", zaraz potem rozpoczyna się "Kropka nad i" z Moniką Olejnik, w piątki "Piaskiem po oczach", które prowadzi Konrad Piasecki. Po 21:00 na rozmowę zaprasza Bogdan Rymanowski.

O 20:23 zaczyna się "Czarno na białym" - w każdym odcinku widzowie mogą zobaczyć pogłębione informacje, komentarze, opinie i materiały, które przygotowuje Tomasz Sekielski lub reporterzy programu.

22:00 zarezerwowana od lat dla "Szkła kontaktowego". Pierwszy magazyn satyryczny na antenie TVN24, nadawany od 3 lutego 2005. Prowadzący komentują w nim razem z satyrykami wydarzenia z ostatniej doby. W programie goszczą: Artur Andrus, Kamil Dąbrowa, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachmiek, Wojciech Zimiński, Krzysztof Daukszewicz i Marek Przybylik. Prowadzą Grzegorz Miecugow, Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński oraz Grzegorz Markowski.

Dzień w TVN24 kończy się o 23:00. Podsumowanie, często minuta po minucie, w "Dniu po dniu". Godzinna rekonstrukcja tego, co wydarzyło się w ciągu całego dnia w każdej dziedzinie życia społecznego. Polityka, społeczeństwo, sport, biznes i pogoda. Prowadzą Piotr Jacoń, Krzysztof Górlicki i Jakub Porada.

Wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego

Reporterzy i dziennikarze TVN24 są wszędzie. Wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. W Rzymie podczas beatyfikacji Jana Pawła II, w Norwegii po ataku terrorystycznym, w Iraku, Afganistanie, Londynie, Nowym Jorku. Nie można zapomnieć o tych, którzy pilnują rodzinnego podwórka. Maciej Warsiński, Tomasz Marzec, Kamila Biedrzycka-Osica czy Wojciech Bojanowski to nowe i świeże pokolenie młodego i profesjonalnego dziennikarstwa.

- Pamiętam 11 września, kiedy pierwszy samolot wbił się w WTC... Pracowałam wtedy w radiu w Poznaniu. Wyciągnęliśmy telewizor z gabinetu Redaktor Naczelnej i oglądaliśmy TVN24, siedząc na podłodze. Wtedy pomyślałam sobie, że chciałabym pracować kiedyś w tej telewizji... Trzy lata później to marzenie się ziściło. Jak pracuje się w TVN24? To ciągłe wyzwanie, a każdy dzień jest walką o informację... - opowiada nam reporterka TVN24, Agnieszka Czajkowska. - TVN24 zmieniła wiele na rynku mediów, wytyczyła pewien kierunek w informacjach newsowych. Ustaliła wysoką poprzeczkę przekazywania wiadomości, charakterystyczny dobór zdjęć - zawsze na najwyższym poziomie.

- Przełomem było zakupienie Błękitnego 24 - dla mnie godzina 7.40 i pierwsza relacja live z pokładu śmigłowca będzie chwilą, którą zapamiętam do końca życia - wspomina Czajkowska. - A najważniejsze w tej pracy jest dla mnie możliwość przekazania Widzom informacji "na gorąco", poznawanie ciekawych osób, zobaczenie miejsc, do których normalnie wejść nie można, a za naszym pośrednictwem ludzie o tym mogą usłyszeć i a przede wszystkim - zobaczyć.. no i w pracy dziennikarza dla mnie zawsze najważniejsza jest pokora - kiedy jej brakuje zaczyna się rutyna.

Plejada dziennikarzy

Żadna inna stacja informacyjna nie może pochwalić się tak ogromną ilość znamienitych postaci. Justyna Pochanke, Kamil Durczok, Anita Werner, Jarosław Kuźniar, Beata Tadla, Piotr Marciniak, Tomasz Sianecki, Grzegorz Miecugow, Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski, Monika Olejnik, Bogdan Rymanowski. To właśnie te postacie zgarniają najbardziej prestiżowe nagrody w polskim przemyśle telewizyjnym.

Już nie w TVN24

Nie wszyscy jednak uwierzyli w sukces, który osiągnęła stacja informacyjna. Stację opuścili m.in. Łukasz Grass, Kacper Kaliszewski, Krzysztof Ziemiec, Magda Sakowska, Michał Sznajder i Jakub Loska.

Cały czas w kontakcie

W 2008 roku telewizja TVN24 uruchomiła platformę Kontakt TVN24, opartą na idei dziennikarstwa obywatelskiego. Za jej pomocą każdy z widzów podczas trwania programu może wysłać wiadomość e-mail do studia. Szybki rozwój Kontaktu zaowocował, stworzonym w 2010 roku, portalu na którym każdy z widzów może założyć własny profil Reportera 24. Wtedy również platforma zmieniła nazwę na Kontakt24

Więcej niż telewizja, więcej niż internet

Portal tvn24.pl wystartował 19 marca 2007 roku. Oferuje najświeższe informacje z kraju i ze świata, materiały filmowe oraz codzienne wydania "Faktów" TVN. Początkową zawierał również blogi prowadzących. TVN24.pl od innych portali odróżnia to, że sam zdobywa i dociera na informacji, które są w konsekwencji podawane na antenie TVN24. Aktualnie redakcja portalu liczy 45 osób - wydawców, redaktorów, grafików i producentów. Funkcję redaktora naczelnego pełni Kuba Sufin, szefem wydawców jest Aleksandra Majda, szefem redaktorów - Mateusz Sosnowski.

Nagrodzeni

Dziennikarze, reporterzy, portal i kanał. Przez 10 lat TVN24 i jego pracownicy zdobywali najbardziej prestiżowe nagrody dziennikarskie oraz te, które nagradzają nowe technologię. Wiktory i Grand Press dla Justyny Pochanke, Telekamery dla Anity Werner, Mediatory dla dziennikarzy i Kontaktu24, tytuł Mistrza Mowy dla Beaty Tadli, Tomasza Sianeckiego i Artura Andrusa.

TVN24 zdobyła jednak jeszcze jedną, najważniejszą nagrodę, zaufanie widzów.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się