"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

10 lat "Na Wspólnej" (FOTO)

Już od 10 lat możemy śledzić emocjonujące historie inspirowane prawdziwym życiem. To właśnie dla nas cała plejada znakomitych aktorów od 10 lat kreuje postaci, których losy są tak chętnie śledzone. 27 stycznia minie 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN! „Ten okrągły jubileusz sprzyja życzeniom, wspomnieniom i podziękowaniom, których świadkami widzowie będą już niebawem” – deklarują twórcy serialu.

„Kilka miesięcy temu zapowiadaliśmy, że z okazji 10 „urodzin” serialu fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Wielkimi krokami, ku naszej ogromnej radości, zbliża się czas realizacji tych obietnic” – mówi Tomasz Karpiński, producent serialu ze strony TVN. „W poniedziałek, 28 stycznia, zobaczycie Państwo odcinek „Na Wspólnej” z wyjątkową, urodzinową oprawą. Specjalnie dla widzów, 10 lat fascynujących serialowych historii wspominać będą: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Guzik, Waldemar Obłoza, Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska oraz wielu innych znanych i lubianych aktorów. Oprócz wspomnień pojawi się również okazja do tego, żeby uchylić rąbka tajemnicy co do przyszłych losów bohaterów” – dodaje.„Ale to nie wszystko! Wyjątkową jubileuszową odsłonę „Na Wspólnej” będzie można zobaczyć w programach: „Dzień Dobry TVN”, „Co za tydzień” oraz specjalnym – jubileuszowym – spocie promocyjnym. Serdecznie zapraszamy do oglądania i „wspólnego” świętowania!” – puentuje Tomasz Karpiński.

Największy prezent czeka jednak na fanów „Na Wspólnej” niezmiennie, od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20.05 na antenie TVN! Nowe odcinki, nowe wątki, nowe zwroty akcji i… nowi bohaterowie. Ich pojawienie się wywoła naprawdę ogromną rewolucję w życiu mieszkańców Wspólnej, a w szczególności rodziny Ziębów…

Już niebawem widzowie serialu będą świadkami kolejnych zaręczyn Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach). Te, ku zaskoczeniu wszystkich, tym razem doprowadzą do ślubu!

Wiele emocji z pewnością wywoła, nabierająca coraz większych rumieńców, relacja Marty (Joanna Jabłczyńska) i Pawła (Rafał Cieszyński). A przy tym gorliwe starania Wolińskiego w kontekście odnalezienia informacji o dawcy serca, które otrzymał…

Na równie mocne wrażenia muszą się przygotować fani rodziny Zimińskich – przed nimi bowiem bardzo trudny i pełen dramatycznych wydarzeń czas. Ola (Marta Wierzbicka) coraz bardziej będzie wchodzić w świat narkotyków. Jej miłość do Oliviera (Mikołaj Roznerski), który ma na nią absolutnie destrukcyjny wpływ, może mieć bardzo zgubne skutki…

A przy okazji złych wpływów - trudno nie wspomnieć o Andrzeju (Tomasz Schimscheiner), który totalnie straci głowę dla Jagody (Magdalena Różańska). Basia (Grażyna Wolszczak) będzie dostrzegać niepokojące sygnały w zachowaniu męża. Czy w końcu zorientuje się, że Andrzej ją zdradza? Z kolei - czy Agnieszka (Katarzyna Walter) wybaczy zdradę Rafałowi (Lech Mackiewicz) i pozwoli mu do siebie wrócić? Czy Igor (Jakub Wesołowski) wróci do Mai (Agnieszka Żulewska), czy jednak zostanie z Magdą (Karolina Nolbrzak)? Kto pojawi się na Wspólnej i wywróci do góry nogami życie Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) Ziębów? Odpowiedzi na te i wiele innych, równie emocjonujących, pytań już w najbliższych tygodniach - tylko w „Na Wspólnej”!

Ekipa serialu „Na Wspólnej” dziękuje za „wspólne” 10 lat i liczy na to, że nadal, my widzowie będziemy mieli okazję gościć ulicy Wspólnej.

Emisja specjalnego odcinka z jubileuszową oprawą już 28 stycznia w poniedziałek, o godz. 20:05.

Powyższe fotografie pochodzą z biura prasowego TVN.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się