"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

10 urodziny TVN Turbo

Już od dekady TVN Turbo dostarcza polskim widzom prawdziwie męską telewizję i cieszy się popularnością wśród kanałów lifestylowych. W grudniu 2013 stacja obchodzić będzie swoje urodziny. Z tej okazji, przez cały miesiąc, widzowie TVN Turbo będą mogli oglądać archiwalne odcinki kultowych programów, w specjalnym cyklu „Urodzinowe archiwum TVN Turbo.

 Kanał TVN Turbo zadebiutował na antenie 12 grudnia 2003 roku, jako pierwsza polska telewizja tematyczna skierowana do mężczyzn. Początkowo ramówka kanału złożona była głównie z programów poświęconych motoryzacji. Obecnie oferta TVN Turbo to starannie dobrana kompozycja magazynów – polskich i zagranicznych.

„Tworząc telewizję dla współczesnych mężczyzn, sięgamy po różne formy i tematy programów. Na antenie TVN Turbo widzowie odnajdą magazyny o tematyce motoryzacyjnej, lifestylowej, transmisje na żywo meczów piłki nożnej i spotkań Ekstraligi żużlowej, programy rozrywkowe, interwencyjne, dokumentalne i popularno-naukowe – wszystkie tworzone przez prawdziwych pasjonatów.” – mówi Paweł Jordan, szef kanału TVN Turbo.

TVN Turbo to znane i cenione rodzime produkcje, wśród których znajduje się jeden z najstarszych programów motoryzacyjnych „Automaniak”, a także obecne od wielu już sezonów programy: „Zakup kontrolowany”, w którym prowadzący Adam Kornacki służy kupującym radą przy wyborze auta, prowadzony przez Patryka Mikiciuka program „Legendy PRL” dedykowany motoryzacji z tamtej epoki, czy nieco młodszy „Samochód marzeń: kup i zrób”, w którym Adam Klimek przywraca dawny blask ulubionym samochodom naszych widzów. Stałym elementem ramówki jest jedyny w polskiej telewizji codzienny motoryzacyjny program o charakterze informacyjnym – „Raport Turbo”.

W ramówce stacji nie brakuje także nowości. TVN Turbo jesienią br. zaprezentowało widzom pięć premier, między innymi: prowadzony przez Jakuba Klawitera program o gadżetach „Nowy gadżet”, wojskowy cykl „Siła Armii” z majorem Arkadiuszem Kupsem, nowy program Kuby Bielaka „Jazda (nie)polska”, czy „Top Wings” - program dedykowany lotnictwu, którego gospodarzami są: zawodowy pilot Wojciech Dobrzeniecki oraz jego niesforny uczeń Piotr Fiedler.

To właśnie produkcje własne stacji decydują o jej unikatowym charakterze – jak mówi Paweł Jordan: „Siłą telewizji TVN Turbo są własne, lokalne produkcje. Realizujemy i prezentujemy programy, które mówią o naszych, polskich realiach – wszystko po to, by być zawsze blisko naszych widzów.”

TVN Turbo to także przyznawane od 2007 roku nagrody w plebiscycie „Męska Rzecz”. W tym roku, już po raz siódmy widzowie TVN Turbo wybiorą najlepsze produkty przeznaczone dla mężczyzn. Tegorocznych laureatów poznamy podczas transmitowanego na żywo w TVN Turbo finału plebiscytów:Męska Rzecz 2013” i „Kobieta Roku TVN Turbo”.

W grudniu na widzów TVN Turbo czekają ciekawe premiery:

Polowanie na góry lodowe, od czwartku 5 grudnia, godz. 18:20

Najdziwniejsze bronie świata”, od soboty 7 grudnia, godz. 17:00

Finał plebiscytów: „Męska Rzecz 2013” i „Kobieta Roku TVN Turbo”, 14 grudnia o godz. 21:00

Urodzinowe archiwum TVN Turbo, od poniedziałku do piątku, od 2 grudnia, ok. godz. 9:00

Nie zabraknie także nowych odcinków znanych programów – takich jak: „Jazda polska”, „Agromachina”, „Top wings”, „Fachowcy i pechowcy”, czy „Samochód marzeń: kup i zrób”.


W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się