"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

2000 poranków z „Dzień Dobry TVN”!

Codziennie budzą Polaków poranną dawką rozrywki, porad, informacji, muzyki i humoru! Niejednokrotnie jako pierwsi dementują plotki, pokazują szerszy kontekst spraw i konfrontują ze sobą różne punkty widzenia. Nigdy nie zwalniają tempa! Już 28 listopada br. „Dzień Dobry TVN” zaserwuje Polakom wyjątkowe menu – świętując z widzami 2000 odcinek!


„Dzień Dobry TVN” zadebiutowało we wrześniu 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata program emitowany był wyłącznie w weekendy. We wrześniu 2007 roku liczba wydań została zwiększona do siedmiu w tygodniu. Przez 8 lat emisji program zdążył już zgromadzić wierną widownię, która codziennie, od poniedziałku do niedzieli, rozpoczyna dzień od słów „Dzień Dobry TVN”. Od powstania, w programie zaszło sporo zmian – programowych, scenograficznych i personalnych. „Program jest żywy. Mimo, że ma już 8 lat trzyma formę i czuje się doskonale. Oczywiście, zmienia się, ale całe szczęście-na korzyść. Nasza ekipa pracuje 7 dni w tygodniu-bez przerwy. Jesteśmy dumni z każdego programu, który produkujemy. Wkładamy w naszą pracę mnóstwo energii i serca, aby nasi Widzowie zaczynali poranek pozytywnie” – mówi Ewa Baj, producentka wydań codziennych.

W każdym sezonie DDTVN gwarantuje wachlarz tematów najwyższej jakości. Dla redakcji najważniejsza jest dbałość o widza i serwowanie mu niekonwencjonalnie podanej rozrywki, wartościowych informacji oraz premierowych wydarzeń i materiałów zza kulis. „Widzowie DDTVN mogli dzięki nam poznać znane osoby  - prywatnie. Nasze kamery weszły do nicejskiego mieszkania dramaturga Sławomira Mrożka i do legendarnego domu kreatora mody - Gianniego Versace. Podziwialiśmy jak swoje nowojorskie życie ułożył sobie jazzman Tomasz Stańko, a włoskie - wybitny polski rzeźbiarz - Igor Mitoraj. Wiele osób, dziś powszechnie rozpoznawalnych rozpoczęło swoją karierę medialną właśnie w DDTVN. To my wytropiliśmy cudowną metamorfozę Anny Kalaty, to u nas w kuchni po raz pierwszy pojawiła się Ania Starmach - obecnie jurorka najpopularniejszego show kulinarnego w Polsce - MasterChef! Na scenie DDTVN wystąpiły gwiazdy międzynarodowego formatu, jak choćby ostatnio Mel C. Na naszych kanapach usiedli i udzielali wywiadu m.in. Mike Tyson, Antonio Banderas i Salma Hayek. Niedawno odwiedził nas osobiście urzędujący prezydent Bronisław Komorowski.” – mówi Katarzyna Białek, producentka wydań weekendowych.

W czwartek, 28 listopada redakcja „Dzień Dobry TVN” będzie świętowała swój jubileusz! A wszystko to za sprawą realizacji 2000 odcinka. Z tej okazji widzowie będą mogli wraz z prowadzącymi przypomnieć sobie początki programu. Ten wyjątkowy dzień będzie również okazją aby podziękować widzom za ich sympatię. Dobrze jest patrzeć na wykresy oglądalności i widzieć, jak widzowie ze wszystkich porannych propozycji telewizyjnych wybierają właśnie DDTVN” – mówi Katarzyna Białek. „Uwielbiamy Was-nasi Widzowie! DDTVN tworzymy z myślą o Was i dla Was. Mamy z Wami codzienny kontakt, liczymy się z Waszymi opiniami. Byłoby wspaniale, gdyby nasza wspólna przygoda trwała jeszcze bardzo bardzo długo. Dziękujemy! – kończy Ewa Baj.

EMISJA: poniedziałek-piątek 8.00-11.00, sobota-niedziela 8.30-11.00

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się