"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

25 maja czas na "Wybory Europy"

25 maja to dzień w którym wybierzemy przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego, a na Ukrainie odbędą się wybory prezydenckie. Stacje TVN24 i TVN24 Biznes i Świat wraz z dziennikarzami „Faktów” zorganizują wieczór wyborczy, który poprowadzą Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Jarosław Kuźniar, Katarzyna Werner, Bartosz Węglarczyk oraz Piotr Jacoń.


fot. materiały promocyjne TVN

„Wybory Europy” to specjalny blok programowy poświęcony wyborom do Europarlamentu jak i wyborom prezydenckim na Ukrainie. Już o 19:00 na antenach TVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz iTVN pojawi się specjalne wydanie „Faktów” poświęcone w całości wyborom prezydenckim na Ukrainie jak i wyborom do Europarlamentu. Wydanie to poprowadzi Kamil Durczok, który poprowadzi również specjalny program, który rozpocznie się już o 19:20 na antenach TVN24 i TVN24 Biznes i Świat, gdzie będzie omawiał pierwsze wyniki wyborów prezydenckich na Ukrainie wraz z zaproszonymi gośćmi. O 20:15 prowadzenie ze studia TVN24 Biznes i Świat przejmą Katarzyna Werner wspólnie z Bartoszem Węglarczykiem, którzy połączą się z reporterami TVN24, którzy będą we wszystkich najważniejszych miejscach Ukrainy oraz porozmawiają z zaproszonymi ekspertami i komentatorami.

fot. materiały promocyjne TVN

„Pokażemy jak Ukraińcy wybierają prezydenta i jaka towarzyszy im atmosfera. Na Ukrainę wysyłamy grupę specjalnych reporterów m.in. Pawła Płuskę i Dariusza Prosieckiego, którzy szczegółowo opowiedzą polskim widzom o wyborach.  Jest to ważne w kontekście zmian, które od kilku miesięcy dzieją się za naszą wschodnią granicą.”- mówi redaktor naczelny „Faktów TVN” Kamil Durczok.

fot. materiały promocyjne TVN

O 20:45 dziennikarze TVN24 Biznes i Świat oddadzą głos Justynie Pochanke, która rozpocznie kolejną część programu specjalnego - tym razem tematem przewodnim będą wybory do Europarlamentu. Pochanke połączy się z reporterami „Faktów” i TVN24, którzy  przeprowadzą relacje z wszystkich ogólnopolskich sztabów wyborczych i siedziby Państwowej Komisji Wyborczej. Korespondenci obu kanałów prześledzą ostatnie przygotowania kandydatów oraz to, co dzieje się w komitetach wyborczych tuż przed zamknięciem lokali wyborczych.

Punktualnie o godzinie 21:00  zostaną przekazane sondażowe wyniki głosowania Polaków, a reporterzy przedstawią pierwsze reakcje kandydatów i komentarze przedstawicieli partii.  Wyniki skomentują na gorąco zaproszeni do studia politycy i socjolodzy.

fot. materiały promocyjne TVN

Drugą część wieczoru poprowadzi Monika Olejnik, która przeprowadzi rozmowy z zaproszonymi do studia politykami. Jarosław Kuźniar z kolei będzie aktywnie komentował wyniki wyborów w studiu z zaproszonymi dziennikarzami, politykami i socjologami. Jednocześnie, w trakcie całego Wieczoru Wyborczego, będzie prowadził relację i zbierał komentarze w sieciach społecznościowych. Wyniki wyborów Polaków do Parlamentu Europejskiego będę prezentowane przez Piotra Jaconia ze specjalnego, wirtualnego studia.

fot. materiały promocyjne TVN / własne

Telewizja TVN24 zamówiła badanie exit poll, które będzie przeprowadzone przez IPSOS, który przepyta wyborców przed 845 losowo wybranymi lokalami. W badaniu udział weźmie około 85 tysięcy respondentów. Dzięki temu widzowie będą mogli poznać szacunkowe wyniki głosowania zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się