Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Programy do faktur z JPK
Łatwy program do wystawiania faktur, także z opcją magazynu
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

35 lat festiwalu Country&Folk w Mrągowie! Wielka Gala Jubileuszowa

Scena Amfiteatru w Mrągowie słynie z największego w Polsce festiwalu muzyki country w Polsce. Tegoroczna edycja będzie tego kolejnym dowodem. Na scenie Voo, Voo, Wilki, Rednex i zagraniczna gwiazda Della Mae. Festiwal rozpocznie się już w najbliższy piątek koncertem inauguracyjnym, ale to w sobotę na wierną publiczność festiwalu czeka prawdziwa moc wspomnień podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej. Festiwal to również doskonała okazja, by po raz pierwszy poczuć klimat muzyki country i folk i to w pięknym otoczeniu jeziora Czos.

35 lat festiwalu Country&Folk w Mrągowie to doskonała okazja, by wrócić do największych przebojów muzyki country. Niepowtarzalny klimat zagwarantują organizatorzy imprezy, którzy, jak co roku, przygotowali ogromną dawkę muzycznych doznań. Dowodem jest już skład pierwszego dnia festiwalu. 29 lipca o godz. 20 wystartuj koncert jubileuszowy, który poprowadzi znany w Polsce dziennikarz i recenzent muzyczny, Piotr Sztompke. Zapowiadać będzie on największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Emocji w ten wieczór dostarczą: Cezary Makiewicz, Droga na Ostrołękę, PowerGrass, Gang Marcela oraz zespół Lemon. W zagraniczne klimaty country i folk publiczność wprowadzą z kolei: Discountry, Rackhouse Pilfer i gwiazda wieczoru, zespół Rednex, który rozkołysze wszystkich w rytm melodii swojego największego przeboju „Cotton Eye Joe”.

Drugi dzień festiwalu zabierze publikę w sentymentalną podróż w przeszłość. Na scenie można będzie usłyszeć największe przeboje mrągowskiego festiwalu. Wszystko w ramach Wielkiej Gali Jubileuszowej, którą ponownie poprowadzi Piotr Sztompke. Koncertowe granie rozpocznie się o godz. 20, a przyjemne dźwięki zapewnią najwięksi artyści Amfiteatru nad jeziorem Czos: Alicja Boncol, Lonstar, Tomasz Szwed, Bożena i Lech Makowieccy, Zbigniew Hofman, Cezary Makiewicz, bracia Rybczyńscy, Gang Marcela, Kasia Bochenek, Mariusz Kalaga oraz Janusz Nastarowicz. Na deser organizatorzy przyprowadzili prawdziwą niespodziankę Gwiazdę Festiwalu, zespół Della Mae, tworząca niezwykły bluegrassowy klimat. Usłyszymy największe przeboje kobiecej formacji z Bostonu.

To jednak nie koniec festiwalowych atrakcji. 31 lipca, zgodnie z tradycją festiwalu, odbędzie się koncert charytatywny, w tym roku poświęcony walce ze stwardnieniem rozsianym. Wsparcia udzielą prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Wilki, Voo Voo, Chłopaki Nie Płacą & Michał Milowicz oraz artyści znani z programu „The Voice of Poland” Gracjana Kalandyka i Damiana Ukeje. Dobry humor ze sceny zapewnią Mariusz Kałamaga oraz Jacek Noch. Patronat nad całym wydarzeniem przejęło Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.

Więcej informacji o festiwalu na stronie: http://www.festiwalpiknikcountry.pl

Łukasz Ropczyński
Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN