"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Agenci NCIS 2" oraz "Pan i Pani Bloom"

Już od 23 lipca w TVN 7 oglądać będzie można drugi sezon pełnego akcji serialu „Agenci NCIS”, w którym grupa agentów, pod nadzorem Gibbsa, zmierzy się z kryminalnymi zagadkami, powiązanymi z Marynarką Wojenną i Korpusem Marines. Z kolei od najbliższej soboty będzie można śledzić przygody głównych bohaterów serialu "Pan i Pani Bloom". 

fot. TVN

W tej serii do biura agentów przychodzi nieoczekiwany gość. Jest nim weteran wojenny odznaczony Medalem Honoru, który przyznaje się, że kilkadziesiąt lat temu, podczas walki, zabił swojego przyjaciela. Agenci poświęcają szczególną uwagę tej sprawie. Chcą uchronić zasłużonego człowieka przed więzieniem i utratą zaszczytnego odznaczenia. Gibbs i jego zespół prowadzą także dochodzenie w sprawie dziwnego odkrycia w podziemnej celi więziennej. Dowody zebrane w tej sprawie wskazują na wysokie prawdopodobieństwo, że popełnił je seryjny morderca. Rozwiązują również sprawę porwania żony i niewidomej córki kapitana marynarki wojennej. Prowadzą śledztwo w sprawie dwóch zaginionych pilotów z porzuconego helikoptera piechoty morskiej, znalezionego w tajemniczym kole na środku pola uprawnego. W każdej ze spraw agenci wykażą się sprytem, wykorzystają swoje umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

fot. TVN

Steven i Samantha Bloom prowadzą życie, na pozór, normalnego małżeństwa. Są właścicielami niewielkiej firmy cateringowej w Los Angeles. W interesach pomaga im temperamentnasiostra Samanthy, Lizzy. W przeszłości Bloomowie pracowali dla CIA, aż do momentu, gdy poznali się podczas pracy, zakochali się i podjęli decyzję o zrezygnowaniu z zawodu. Pewnego razu ich dobry przyjaciel, zarazem agent - Leo Nash, tajemniczo znika podczas dochodzenia. Ich były szef i łącznik z agencji wzywają Stevena i Samanthę, aby zlokalizowali, a następnie uratowali Nasha. Za pośrednictwem i wstawiennictwem agenta terenowego CIA Billa Hoyta - Bloomowie powracają do świata szpiegów, przykrywek i walk wręcz. Pracują nad rozmaitymi sprawami na całym świecie. Życie, Stevena i Samanthy, zmienia się w sposób drastyczny, a oni sami wkrótce orientują się, że właśnie takiej zmiany potrzebowali. Dzięki emocjom i wrażeniom jakich dostarcza im praca, Bloomowie stają się bardziej zgraną parą.

Emisja w soboty ok. godz. 14:30.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się