"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Ben i Kate" w Siódemce

Relacje między rodzeństwem nie zawsze są idealne, szczególnie kiedy więź jest bratersko-siostrzana. Wtedy mimo dobrych chęci zdarzają się sytuacje w których emocje biorą górę nad rozumem, prowadząc do szeregu dziwnych, śmiesznych i niekiedy krępujących wydarzeń - to tylko wstęp do nowego serialu TVN7 - „Ben i Kate”.

Gdy po latach do rodzinnego miasteczka powraca lekkoduch Ben, życie jego poukładanej siostry Kate wywraca się do góry nogami. Odpowiedzialna Kate Fox (Dakota Johnson) ma ustabilizowane życie. Mimo przeciwności losu, udaje jej się pracować i być dobrą matką dla pięcioletniej Maddie. Kiedy Kate postanawia na nowo ułożyć sobie życie uczuciowe, na progu jej domu staje młodszy brat Ben (Nat Faxon).

Zwariowany, nieodpowiedzialny, ale uwielbiany przez wszystkich mężczyzna nie ma najlepszego startu w nowym miejscu. Jego pojawienie się u Kate niszczy jej pierwszą od dłuższego czasu randkę. Chociaż Ben twierdzi, że za jego powrotem nie stoi nic więcej niż chęć zobaczenia siostry. Okazuje się, że tak naprawdę wrócił dla swojej byłej dziewczyny, która właśnie zamierza wziąć ślub z innym mężczyzną. Od tego momentu rozpoczyna się cały splot niezwykle zabawnych i niecodziennych zdarzeń, które nie tylko bawią, ale też uczą jak dbać o pozytywną atmosferę w rodzinie. Bo jak poradzić sobie z nowym amantem u boku dawno niewidzianej siostry, która próbuje ułożyć sobie życie na nowo? Albo jak pogodzić się z przeszłością, która tak mocno wpływa na relacje dorosłego już rodzeństwa, próbującego odbudować swój kontakt? Na te i inne pytania odpowiedzą kolejne odcinki serialu „Ben i Kate”, który otrzymał w 2013 roku nominację do People’s Choice – Nagrody Amerykańskiej Publiczności, potwierdzając tym samym swoją popularność i wyjątkowo komediowy charakter.

Premiera pierwszej serii została zaplanowana na 23 lutego o godzinie 9.30. Emisja kolejnych odcinków w soboty, w godzinach porannych.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się