"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Chuck" - II sezon w Siódemce

Już dziś, 13 kwietnia o godzinie 17.30, na antenie TVN7  premiera drugiego sezonu serialu komediowego „Chuck”. Główny bohater za sprawą przypadku staje się najcenniejszym agentem w szeregach służb specjalnych. Co wyniknie z tego nieporozumienia? Emisja tego serialu w każdą sobotę po południu - dziś o 17:30, za tydzień o 16.30.

fot. TVN7

Dobiegający trzydziestki Chuck Bartkowski (Zachary Levi) miłośnik gier komputerowych i pracownik sklepu z elektroniką, pewnego dnia otrzymuje zaszyfrowany e-mail. Wkrótce potem okazuje się, że umysł Chucka zapamiętał wszystkie najważniejsze i najlepiej strzeżone tajne informacje gwarantujące bezpieczeństwo świata. Z taką wiedzą Chuck musi porzucić dotychczasowe zajęcie i zacząć walkę ze światowym terroryzmem w obronie swojego kraju. Najcenniejszy spośród agentów, Chuck dostaje specjalną ochronę. O jego bezpieczeństwo dbają przedstawiciel Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, John Casey (Adam Baldwin) i agentka specjalna CIA, Sarah Walker (Yvonne Strahovski). W oczach Chucka - Sarah jest ucieleśnieniem idealnej kobiety. Dotychczasowy najlepszy kumpel Chucka, Morgan Grimes (Joshua Gomez), uważa, że to z powodu Sary, Chuck nie ma już czasu dla kumpli. Podobnego zdania są nadopiekuńcza siostra Chucka, Ellie (Sarah Lancaster) oraz jej narzeczony kapitan Awesome (Ryan McPartlin). Chuck, aby zachować pozory, że w jego życiu nic się nie zmieniło musi nadal przychodzić do pracy do sklepu Buy More i wykonywać polecenia swego szefa, Wielkiego Mike'a (Mark Christopher Lawrence). Jak również znosić towarzystwo pozostałego personelu, w skład którego wchodzą Lester (Vik Sahay), Jeff (Scott Krinsky) oraz Anna (Julia Ling).

Bohaterski Chuck powraca, aby powstrzymać Colta (Michael Clarke Duncan), który usiłuje przejąć urządzenie szyfrujące. Kiedy Chuck pomyślnie wykonuje zadanie dochodzi do wniosku, że wreszcie może zacząć normalne życie. Umawia się z Sarą na prawdziwą randkę. Chuck nie wie, że dopóki będzie wykonywał tajną misję, o swoim życiu prywatnym powinien zapomnieć. Aby Chuck nie skomplikował sobie życia, Casey musi czuwać nad rozwojem sytuacji. W tym samym czasie Morgan znajduje sposób na wyszukiwanie pracowników, przy użyciu nowoczesnej techniki.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się