"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Co zobaczymy jesienią?

Dzisiaj na antenie TVN ostatni premierowy odcinek „Na Wspólnej” przed przerwą wakacyjną. Na koniec odcinka jak co roku zostanie zaprezentowany specjalny zwiastun ilustrujący to co wydarzy się jesienią w nowych odcinkach serialu. A dziać się będzie i to nie mało. Nowe dziecko, spadek, nowy związek Basi. Czy Ola wyjdzie z nałogu i przeżyje? Serial wróci na antenę 2 września.

fot. TVN

Ola po raz kolejny zażywa amfetaminę, bez której nie potrafi już funkcjonować! Jej życie zaczyna kręcić się wyłącznie wokół narkotyków... Czy młoda Zimińska w końcu się opamięta? „Widzowie „Na Wspólnej” przekonają się o tym dopiero jesienią. Dzisiaj bowiem zostanie wyemitowany  ostatni premierowy odcinek przed wakacjami ze specjalną niespodzianką dla fanów. Na koniec odcinka zostanie pokazany niecodzienny zwiastun, w którym produkcja odsłoni, jakie emocje czekają widzów jesienią.

 „Ola niewątpliwie straciła zupełnie zdrowy rozsądek i stacza się po równi pochyłej. Czy sięgnie dna? Czy przyzna się sama przed sobą, jak wielki ma problem? Czy posłucha rodziców, którzy wspólnie z nią będą przeżywali horror? Dowiemy się jesienią. Zapewniam, że emocje sięgną zenitu – a ich zwiastun już dziś!” – mówi Tomasz Karpiński, producent serialu. „Wielkich przełomów możecie się Państwo spodziewać również w życiu Basi, przed którą rozwód i przymus ułożenia sobie życia na nowo. Ale tak atrakcyjna kobieta długo nie będzie szukała nowej miłości… Kto nią będzie? Na pewno wielu z Państwa mocno się zdziwi! Spore zmiany czekają również Nicole i Mikołaja, i nie dotyczą one dalszej kariery naukowej – jakby tego oczekiwał Leśniewski – ale… przyjścia na świat ich potomka! Co oznacza, że Roman zostanie „przyszywanym” dziadkiem! Ale zapewniam, że to nie jedyna niespodzianka w życiu kultowego bohatera „Na Wspólnej”… Spadek, który otrzyma i związane z nim nieprawdopodobne wydarzenia – to dopiero historia! Jedno jest pewne – śmiechu nie zabraknie!” -  dodaje producent.

 „Na Wspólnej” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów zarówno w telewizji jak i w internecie. W czerwcu średnia oglądalność serialu na antenie TVN wyniosła ponad 3 mln widzów! Z kolei na TVN Player, od marca do maja 2013, średnio miesięcznie odcinki „Na Wspólnej” oglądało ponad 731 tys. unikalnych użytkowników, którzy średnio miesięcznie generowali prawie 3,3 mln wyświetleńodcinków serialu! Dzięki temu „Na Wspólnej” w obecnym sezonie uplasowało się 
w czołówce najchętniej oglądanych seriali na platformie TVN Player!

 „Na Wspólnej” - dziś o 20.05 i jesienią od 2 września na antenie TVN!

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się