"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Czas finałów

Jesienna ramówka dobiega końca. Przed nami finałowe odcinki najpopularniejszych seriali i programów sezonu. Zobaczymy finałowe wydania "Top Model", "MasterChefa", "Mam talent!" i "Perfekcyjnej Pani Domu". Wyemitowany zostanie też ostatni odcinek "Lekarzy". Na zimę pożegnamy się też ze "Szkołą", "Szpitalem", "Ukrytą prawdą" i "Rozmowami w toku".

Pierwsze pożegnanie miały miejsce już kilka tygodni temu. Jako pierwszy zakończył swą emisję nowy program "Mama kontra mama" (12 października). 2 tygodnie, bo 26 października wyemitowano ostatni odcinek 6 sezonu "Kobiety na krańcu świata". Z kolei 12 listopada pokazano finał 1 edycji "Kto poślubi mojego syna?", którego 2 dycja planowana jest na przyszły rok.

Od najbliższego tygodnia pożegnamy resztę produkcji TVN. W poniedziałek 24 listopada o 21:30 finał 4 edycji "Top Model", w którym o zwycięstwo walczyć będą Michał Baryza, Marta Sędzicka oraz Osi Ugonoh. Ostatni odcinek wraz z Joanną Krupą współprowadzić będzie Kinga Rusin.  Na finalistów czeka między innymi sesja na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. Gościem specjalnym finału będzie Kasia Struss.

Zaraz po show, wyjątkowo o 23:00 ostatni odcinek 5 sezonu "Perfekcyjnej Pani Domu", w którym Małgorzata Rozenek zawita do Świdnicy i Brzegu.

We wtorek 25 listopada o 21:30 finałowy odcinek 6 sezonu "Prawa Agaty". Serial powróci jednak na wiosnę z 7 odsłoną. A o 22:30 ostatni w sezonie "Kuba Wojewódzki", którego gośćmi będą Artur Szpilka i Radzimir Dębski. Z kolei o 23:30 "Superwizjer".

W czwartek 27 listopada ostatnia jesienna wizyta Magdy Gessler w "Kuchennych rewolucjach". Restauratorka zawita do Przenysza, gdzie mieści się Restauracja Imperium. Tego samego dnia o 20:50 zobaczymy też ostatni odcinek "Ugotowanych" z Warszawy.

W piątek 28 listopada wyemitowane zostaną ostatnie odcinki popołudniowych produkcji - "Szkoły", "Rozmów w toku", "Ukrytej prawdy" i "Szpitala". Wszystkie powrócą jednak na wiosnę.

W niedzielę 30 listopada o 18:00 ostatnie premierowe wydanie "Ugotowanych - Dokładki". O 21:00 pożegnalny odcinek "Lekarzy", którzy po 5 sezonach znikają z anteny TVN. Już teraz jednak można oglądać finałowy odcinek na player.pl A o 22:00 ostatnie wydanie "Na językach" Agnieszki Szulim.

Emocjonująco zrobi się tydzień później. 6 grudnia o 20:00 wielki finał 7 edycji "Mam talent", w której zawalczą między innymi Lovzar, Acroart, Łukasz Świrk, Mateusz Guzowski, Adrian Makar, Krzysztof & Jan, Julia Olędzka i Alter Trio. Wcześniej, bo 29 listopada dowiemy się kto dołączy do finałowej ósemki.

Zaś dzień później o 20:00 fnał 3 edycji "MasterChefa". Finalistów poznamy 30 listopada w odicnku półfinałowym, gdzie walkę stoczą Mariusz Szwe, Dawid Budzich, Karina Zuchara i Dominika Wójciak.

Tego samego dnia o 21:00 wielka gala "Zwykły Bohater 2014".

Nowe odcinki popularnych programów zobaczymy dopiero na wiosnę. Wtedy na antenę powróci między innymi 8 edycja "You Can Dance: Po prostu tańcz", 2 odsłona "Project Runway" i 7 sezon "Prawa Agaty". Zobaczymy też nowy serial na podstawie "Web Therapy", reality-show "Żony z Hollywood" i nowy talent-show dla dzieci.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się