"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Czerwcowe filmy w TVN

Podobnie jak w ubiegłych latach tak i teraz w czerwcu w TVN dominować będą powtórkowe pozycje filmowe. Wśród nich pojawią się między innymi "Gladiator", "Step Up: Taniec zmysłów", "Harry Potter i Komntata Tajemnic", "Harry Potter i więzień Azkabanu", "To nie tak jak myślisz, kotku", "V jak Vendetta", czy też "Jak wytresować smoka" i "Potwory kontra Obcy".

Jedyną czerwcową premierą będzie komedia "Dziewczyna z ekstraklasy". Nieśmiały Kirk poznaje dziewczynę swoich marzeń. Chłopak musi pokonać własne kompleksy, by utrzymać związek.

Emisja: 5 czerwca, czwartek, godz. 22:30

W piątkowym Superkinie na widzów czeka ciąg dalszy maratonu z młodym czarodziejem. Zobaczyć będzie można 2 i 3 część cyklu, czyli "Harry Potter i Komntata Tajemnic" oraz "Harry Potter i więzień Azkabanu". Oprócz tego "Gladiator" i "Lara Croft: Tomb Raider". A w drugiej części pasma "RoboCop III", "Aeon Flux", "V jak Vendetta" oraz "Odwet".

W sobotnim paśmie spora różnorodność. TVN w czerwcu po 20 pokaże takie pozycje jak "Step Up: Taniec zmysłów", "Alfie", "Egzorcysta", "Jak wytresować smoka", "48 godzin", "Aeon Flux", "P.S. Kocham Cię", "Następne 48 godzin", "Lara Croft: Tomb Raider", "Joe Black", "Niania w akacji".

W niedzielne popołudnia pokazane zostaną głównie pozycje familijne - "Głupi i głupszy", "Zeus i Roksana", "Piramida strachu", "Blues Brothers", "Jak wytresować smoka", "Astro Boy", "Sowie pole" oraz "Poszukiwany, poszukiwana".

Z kolei po godzinie 20 będą to "Brunet wieczorową porą", "Nie lubię poniedziałku", "To nie tak jak myślisz, kotku", "Poszukiwany, poszukiwana", "Czego pragną dziewczyny", "Sierota", "Kłamstwo", "Uwikłana" oraz "Lęk pierwotny".

W sezonie letnim pozycje filmowe TVN nadawać będzie również we wtorki. W czerwcu będą to "Polowanie na Czerwony Październik", "Świadek", "Na żywo" i "Bezsenność". W środy natomiast podwójna dawka kina - "Krytyczna decyzja", "Niepohamowana siła", "Nieuchwytny", "Nocny jastrząb", "Nagła śmierć", "Zabójca znad Green River" i "Poszukiwany".

W czwartkowym paśmie na widzów czekać będą komedie - "Dziewczyna z ekstraklasy", "Ostatnie wakacje", "Ocean's Thirteen" i "Kawaler".

Specjalne pasmo przygotowano również na czwratek 19 czerwca - "Kamień życzeń", "Baśn z tysiąca drugiej nocy", "Potwory kontra Obcy" i "Książę i ja 4: W Krainie Słoni".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się