"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Czerwcowy maraton filmowy

W czerwcu w TVN jedyną premierą będą "Mroczne cienie". Oprócz tego pojawią się między innymi "Jak wytresować smoka", "Megamocny", "Step Up 2", "Step Up 3", "Sex Story", "Infiltracja", "Nostalgia anioła", "Wielki Mike", "Miłość na zamówienie", "Poszukiwacze zaginionej arki" i "Street Dance".

Jedyną czerwcową premierą będzie film Tima Burtona "Mroczne cienie". Ukarany przez mściwą wiedźmę Barnabas wstaje z grobu po dwustu latach i trafia w szalone lata 70., których zupełnie nie rozumie.
Występują: Johnny Depp, Helena Bonham-Carter, Eva Green, Michelle Pfeiffer, Chloe Grace Moretz
Emisja: piątek, 12 czerwca, godz. 22:05

W piątkowym Superkinie "Poszukiwacze zaginionej arki", "Jak wytresować smoka", "Indiane Jones iŚwiątynia Zagłady " i "Infiltracja".

A w drugiej części pasma "Torque: Jazda na krawędzi", "Mrocznie cienie", "Władza absolutna" i "Michael Clayton".

W soboty dominować będą komedie - "Wielki Mike", "Dziewczyna z przedmieścia", "Uwierz w ducha", "Ja cię kocham, a ty z nim", "Sześć dni, siedem nocy", "Sex Story", "Miłość na zamówienie" i "Nostalgia anioła".  A po północy "Szukając sprawiedliwości", "Godziny szczytu 2", "Specjalista" i "Godziny szczytu 3".

W niedzielne popołudnia "Dennis rozrabiaka", "Poszukiwacze zaginionej arki", "Smoking", "Dennis znów rozrabia", "Jak wytresować smoka", "Uwierz w ducha", "Richie Milioner", "Street Dance", "Sześć dni, siedem nocy", "Mimzy: Mapa czasu", "Areszt domowy" i "Megamocny".

A wieczorami "Szukając sprawiedliwości", "Godziny szczytu 2", "Specjalista" i "Godziny szczytu 3" Tego samego dnia po 22 "Ucieczka z Los Angeles", "Żółtodziób", "Naciągacze" i "Wzgórze złamanych serc".

We wtorkowe wieczory TVN pokaże produkcje "Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym", "Przepowiednia", "Ostatni bastion", "Żądła" i "Arktyczny podmuch".

W środy z kolei "Shaft", "Peacemaker", "Sahara" i  "Jądro Ziemi". A po 22 "Wyrok śmierci", "Saga Zmierzch: Caćmienie", "Jackie Chan: Pierwsze uderzenie" i "Wyznawcy zła".

Z kolei w czwartki po "Kuchennych rewolucjach" - "Smoking", "Dorwać Smarta", "Saga Zmierzch: Zaćmienie", "Step Up 2" i "Kobieta-Kot".  A w drugiej części pasma "Dziewczyna z przedmieścia", "Peacemaker", "Sahara" i "Jądro Ziemi".  Do tego w czwartek w Boże Ciało "Zagubieni z kosmosie", "Tylko dla orłów" oraz "Vinci".

W TVN7 w czerwcu zobaczyć będzie można "Raport mniejszości", "Mexican", "Monachium", "Paranormal Activity", "Gorączkę sobotniej nocy", "American Beauty", "Różową Panterę", "Walentynki" oraz "Gremliny rozrabiają".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się