"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Czwarte sezony medycznych seriali

Stopniowo od 22 kwietnia na antenie Siódemki pojawiać się będą odcinki czwartych sezonów znanych i lubianych seriali medycznych - „Dr House” i „Ostry dyżur” (od 24 kwietnia). Co ciekawe w obu serialach pojawią się nowi aktorzy. Przypadek? Może i tak. Wielbicieli przypadków, ale tych medycznych zapraszamy przed ekrany telewizorów od poniedziałku do piątku o 17:05 i 19:00.

fot. TVN

W pierwszym odcinku IV serii dochodzi do katastrofy budowlanej. House musi działać niezwykle szybko, by zdiagnozować pacjentkę, która porozumiewa się z otoczeniem jedynie za pomocą mrugnięć oczami. Pracę lekarza utrudnia brak zespołu – House zwolnił Chase’a, a Foreman i Cameron odeszli. Kiedy stan Megan się pogarsza, Cuddy zmusza lekarza do zatrudnienia nowej ekipy. Dzięki temu w nowym sezonie do zespołu House’a dołączą nowi lekarze: dr Chris Taub, dr Lawrence Kutner  oraz dr Remy "Trzynastka" Hadley. Jak zareagują na warunki panujące w szpitalu, a przede wszystkim na wymagania znanego z sarkazmu i całkowitego braku manier szefa?

EMISJA: TVN 7, poniedziałek – piątek, godzina 19.00 (od 22 kwietnia)

fot. TVN

W szpitalu County General w Chicago jak zwykle dużo się dzieje. W czwartym sezonie serialu „Ostry Dyżur” do zespołu dołączają nowi lekarze, a dotychczasowi zmagają się z problemami nie tylko zawodowymi, ale przede wszystkim prywatnymi. I jak to na oddziale ratunkowym - każdy dzień, każda godzina przynoszą nowe wyzwania, zwycięstwa i ludzkie tragedie.

Pierwszy odcinek IV sezonu w oryginale emitowany był "na żywo". Ekipa telewizyjna przygotowuje w nim reportaż o County General. Doktor Mark Green oprowadza ekipę po szpitalu. Zapytany o niedawny napad, Greene uchyla się od odpowiedzi. Doktor Anna Del Amico też niechętnie udziela wywiadu. Szefowa pielęgniarek Carol Hathaway i najprzystojniejszy z lekarzy, pediatra Douglas Ross, w tajemnicy kontynuują romans. Internista Kerry Weaver oznajmia doktorowi Johnowi Carterowi, że chociaż odbył roczną praktykę, to musi ją powtórzyć, ponieważ zmienił specjalizację. Doktor Elizabeth Corday, chirurg wykładowca z Wielkiej Brytanii, pomaga doktorowi Peterowi Bentonowi. Benton ma zbyt wiele obowiązków od czasu, gdy Carter zrezygnował z chirurgii. Kamera ekipy telewizyjnej rejestruje jak sanitariuszka Jeanie Boulet, która jest nosicielką HIV, udziela pomocy rannemu pacjentowi choremu na AIDS. Doktor David Morgenstern, obecny szef intensywnej terapii, dostaje zawału. Również to wydarzenie zostaje zarejestrowane przez ekipę. Tego dnia na taśmie zarejestrowano również kłótnię dwóch lekarzy, Greena i Cartera. Green nie chce, aby ten materiał znalazł się w reportażu i w zamian za jego usunięcie zgadza się opowiedzieć o napadzie, który przeżył.

EMISJA: TVN 7, poniedziałek – piątek, godzina 17.05 (od 24 kwietnia)

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się