"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Czy "Kasia i Tomek" wrócą?

Wszyscy pamiętamy "Kasię i Tomka". Serial TVN z lat 2002 - 2003 odniósł ogromny sukces i zdobył sympatię polskiej publiczności. W 2003 roku otrzymał Telekamerę za najlepszy serial komediowy. Jak informuje dziennik.pl powołując się na serwis pudelek.pl serial ma szansę powrócić na antenę TVN i nie chodzi tu o emisję powtórkową, a o zupełnie nowe odcinki.

Z informacji do jakich dotarł serwis pudelek.pl wynika, że telewizja TVN chce przyciągnąć widzów przed telewizory, stawiając na sprawdzony format, który 10 lat temu był jednym z hitów stacji. Możliwe, że jest to podyktowane kiepskimi notowaniami nowych seriali TVN jak „Wszyscy kochają Romana” czy „Układ warszawski”. Dzięki temu serialowi, aktorzy odgrywający role Kasi i Tomka stali się niezwykle popularni. Paweł Wilczak otrzymał m.in. Wiktora w kategorii „Najpopularniejszy aktor” (2003), Telekamerę a kategorii „Najlepszy aktor” (2004). Odcisnął również swoją dłoń w mosiądzu na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach w 2004 roku. Joanna Brodzik również może poszczycić się swoimi osiągnięciami. Otrzymała m.in. nagrodę na IV Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście dla najlepszej aktorki komediowej (2003), Wiktora dla najlepszej aktorki za rolę w serialu „Kasia i Tomek” (2004), Telekamerę w kategorii „Najlepsza Aktorka” (2007). W 2006 roku odcisnęła swoją dłoń na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd w Gdańsku. Brodzik otrzymała również tytuł "Najpiękniejsza 2006" przyznany przez dwutygodnik "Viva!" oraz "Kobieta Roku Glamour 2006". W 2007 roku została uznana za "Najlepszą aktorkę w serialu obyczajowym" (rola Magdy Miłowicz w serialu "Magda M.") i "Najlepszą aktorkę w filmie fabularnym (Eola Sygity w filmie "Jasne błękitne okna") na Cieszyńskim Festiwalu Filmowym.

„Kasia i Tomek” to polska adaptacja kanadyjskiego serialu „Un gars, une fille” według scenariusza Guya A. Lepage'a. Serial opowiada historię dwojga zakochanych w sobie, żyjących w konkubinacie ludzi – Kasi i Tomka, borykających się z problemami życia codziennego.

Według informacji Pudelka, projekt reaktywacji serialu jest we wstępnej fazie i nikt nie chce udzielać szczegółowych informacji na jego temat. Prawdopodobnie w rolę Kasi i Tomka ponownie mieliby wcielić się Joanna Brodzik i Paweł Wilczak.

W listopadzie ub.r. Super Express informował o podobnym pomyśle serialu z udziałem Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka, lecz serial miał być na zlecenie Telewizji Polskiej S.A. Może to skłoniło TVN do pomysłu reaktywacji kultowego serialu „Kasia i Tomek”? Czekamy na wasze opinie i zachęcamy was do wzięcia udziału w naszej sondzie, która jeszcze dziś pojawi się w naszym serwisie.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się