"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Czy TVN zaskoczy jesienią?

Sezon wiosenny nieubłagalnie, wielkimi krokami zbliża się ku końcowi i zarazem kończą się premierowe odcinki programów i seriali w TVN. To był trudny sezon dla TVN, który rozpoczął się już w lutym. Nieuniknione były spadki oglądalności, które dotknęły wszystkie duże stacje telewizyjne. Można by rzec „do września”, ale co w tym wrześniu zobaczymy?

Pewne jest że jesienią na antenie TVN nie zabraknie nowych odcinków seriali „Na Wspólnej” czy „Szpital”. Wróci też „Dzień Dobry TVN” oraz popołudniowe talk-show Ewy Drzyzgi - „Rozmowy w toku”. Nie wiadomo jednak jaki los czeka seriale „W11 Wydział Śledczy” oraz „Ukryta Prawda”. Ich los zostanie wyjaśniony najszybciej jak to jest możliwe.

Co z serialami cotygodniowymi?

Pewne jest, że każdy z obecnie emitowanych seriali doczeka się swojej kontynuacji i według zapewnień TVN dla gazet wydawnictwa Bauer, wszystkie („Lekarze”, „Prawo Agaty” i „Przepis na życie”) trafią już do jesiennej ramówki.

Nie wiadomo jednak, czy jesienią na antenie TVN zobaczymy jakieś duże show, z wyjątkiem „Mam Talent”, które pozostaje w ramówce. Nie wiadomo jaki los czeka programy „Top Model. Zostań modelką” oraz „You Can Dance - po prostu tańcz”. "X Factor" o ile będzie kontynuowany, znajdzie się w ramówce dopiero w przyszłym roku. Nie wiadomo też czy jesienią stacja zdecyduje się kontynuować program „Taniec z Gwiazdami”, chociaż trwają pracą nad jego wznowieniem, o czym wspominała Magda Gessler w wywiadzie z Łukaszem Jakóbikiem, która to dostała zaproszenie do występu w najnowszej edycji. Czy będzie to jeszcze w tym roku, powinno wyjaśnić się na przełomie lipca i sierpnia.

fot. TVN

A skoro jesteśmy już przy Magdzie Gessler, to warto wspomnieć, że jesienią zobaczymy drugą edycję programu „Masterchef”. Trwa również nabór do programu „Kuchenne rewolucje”, jednak coraz więcej spekuluje się, że przydałaby się przerwa w emisji? Czy TVN uważa podobnie? Zobaczymy! Warto też wspomnieć, że Magda Gessler będzie miała również swój epizod w najnowszych odcinkach "Na Wspólnej", gdzie będzie przeprowadzać rewolucję w "Barze u Marii" przy ulicy Wspólnej 17. Na antenie z całą pewnością nie zabraknie kulinarnego teleturnieju „Ugotowani”, który jest niezwykle popularny i gromadzi nawet ¼ wszystkich oglądających osób w grupie komercyjnej.

Z całą pewnością Małgorzata Rozenek może spać spokojnie, gdyż już we wrześniu będą emitowane nowe odcinki programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Nie wiadomo na razie jak drugi program Rozenek - „Bitwa o dom”. W tym przypadku nie zapadły jeszcze wiążące decyzje, tak samo jak w przypadku realizacji kolejnej serii „Surowych rodziców”. Z kolei Agnieszka Szulim i jej program „Na językach” prawdopodobnie wróci w jesiennej ramówce stacji tak jak „Kuba Wojewódzki”. Ponadto będzie stałe pasmo informacyjno-interwencyjne od 19:00 do 20:05 oraz „Superwizjer”.

Czy będą nowości na antenie?

TVN wspólnie z firmą Constantin Entertainment planuje realizację nowego serialu paradokumentalnego „24/7”. O innych projektach na razie nic nie wiadomo, jednak co sezon stacja zaskakuje mniejszymi, bądź większymi nowościami. O wszystkich nowych szczegółach będziemy informować na bieżąco, w artykułach bądź na pasku informacyjnym na górze strony.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się