"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Dwie premiery dokumentów TVN24 BiŚ

Już w najbliższą sobotę 22 marca br. w ramach cyklu „Ewa Ewart poleca”, TVN24 Biznes i Świat wyemituje dwa filmy dokumentalne: „Rewolucjonistka z Chicago” oraz „Kryzys emerytalny”.

Pierwszy opowiada historię młodej Syryjki, która za pomocą mediów społecznościowych wspiera kontrrewolucję w Syrii. Drugi odpowie na pytania, czy instytucje finansowe rzeczywiście chronią oszczędności swoich obywateli i jakie stawiają sobie priorytety w obrocie powierzonymi im aktywami.

Twórcy „Rewolucjonistki z Chicago” przedstawiają historię charyzmatycznej dziewiętnastolatki, która od 2011 roku za pomocą laptopa i Internetu pomaga rewolucjonistom w Syrii. Urodziła się w Damaszku, a obecnie mieszka w Chicago, skąd aktywnie wspiera działania przeciwników reżimu walczących z dyktaturą Baszara al-Assada. Na swoich profilach na Facebooku i Twitterze publikuje materiały filmowe nakręcone przez demonstrantów. Swoim syryjskim przyjaciołom dostarcza, w specjalnie przygotowanych paczkach, minikamery.

Dokument „Rewolucjonistka z Chicago” to nie tylko obraz heroizmu i odwagi młodej dziewczyny, ale również analiza konfliktu w Syrii i próba zwrócenia uwagi na rolę, jaką odgrywa w dzisiejszym świecie Internet, a w szczególności media społecznościowe.

Kolejnym dokumentem z cyklu „Ewa Ewart poleca” w TVN24 Biznes i Świat będzie „Kryzys emerytalny”. Amerykanie lokują dziesiątki bilionów dolarów na rachunkach zarządzanych przez banki, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne i firmy ubezpieczeniowe. Autorzy dokumentu obserwują, w jaki sposób zarządzane są oszczędności Amerykanów i jakie przynoszą one zyski firmom z Wall Street. Czy instytucje finansowe dostatecznie chronią oszczędności swoich obywateli i czy zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia emerytalnego rzeczywiście jest dla nich priorytetem? Czy istnieje lepszy sposób, aby zarządzać tymi środkami finansowymi?

Rewolucjonistka z Chicago” – PREMIERA w TVN24 Biznes i Świat, sobota i niedziela, 22 i 23 marca, godzina 16:15 i 22:15.

Kryzys emerytalny” – PREMIERA w TVN24 Biznes i Świat, sobota, 22 marca, godzina 18:15, niedziela, 23 marca, godzina 20:50.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się