"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Dzień Dobry TVN" jeszcze bliżej ludzi

„Dzień Dobry TVN” to od wielu lat już nie tylko program śniadaniowy ˗ to pierwszy w Polsce wyznacznik trendów, spowiednik gwiazd, demaskator świata show-biznesu, obalacz mitów, odkrywca nowości muzycznych, skarbiec wiedzy kulinarnej i najlepszy partner do rozmowy na trudne tematy. Nie dziwi więc fakt, że w nowym sezonie program zaskoczy jeszcze większą ilością tematów i akcji specjalnych.


Od ponad ośmiu lat emisji program gromadzi wierną, ponad półmilionową widownię, która codziennie rozpoczyna dzień od słów „Dzień Dobry TVN”. I chociaż to hasło padło z ust prowadzących i gości setki razy, to jego wymiar zawsze jest inny. „Dzień Dobry TVN” oferuje szeroki wachlarz tematów, opinii, gości, zdań oraz charakterów. Zawsze jednak najważniejszy jest widz. To dla niego redakcja porannego programu przygotowuje to co najlepsze i najaktualniejsze w Polsce i na świecie. Na wiosnę będzie się działo! Pojawią się „Akcje specjalne DD”, które pokażą co się dzieje w Polsce. Redakcja będzie informować, prowokować i edukować. Każdy dzień przyniesie sporo nowości.

PONIEDZIAŁEK

Praktyczne lekcje jak ratować życie i zdrowie dzieci, prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego, a także wyjątkowe spotkania z uczestnikami nowego show „Project Runway”.

WTOREK

To dzień Jakuba Porady i jego cyklu „Porada da radę”, który po raz kolejny wyruszy
w podróż za małe pieniądze. Od kwietnia nie zatańczy jednak samby w Rio, ani nie przejedzie w chwale pod Łukiem Triumfalnym! Jego celem będzie Polska, w całej swojej rozciągłości i tajemniczości. Porada pokaże jak za małe pieniądze rozkoszować się urokami kraju nad Wisłą. W programie pojawią się również gadżeciarze – znana już porannym widzom Anna Nowak-Ibisz oraz prezenter TVN Turbo – Kuba Klawiter.

ŚRODA

Kontynuacja pięknych i krzepiących historii w cyklu „To cud, że żyję” oraz spotkania z miłośnikiem gotowania i dobrego smaku – Mikołajem Rejem w jego podróży przez podniebienia Polaków.

CZWARTEK

Dorota Gardias pokaże w praktyce jak to jest być matką. Sprawdzi, przetestuje, podpatrzy, skontroluje – i jak to prawdziwa mama - doradzi innym, co jest warte uwagi. Tego samego poranka, również nowy cykl konsumencki. „Dzień Dobry TVN” stanie na straży interesów klientów i pokaże im jak skutecznie walczyć o swoje prawa.

PIĄTEK

To dzień obalania różnego rodzaju mitów. W zabawny i merytoryczny jednocześnie sposób redakcja pomoże znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania typu: czy witamina C pomaga w walce z przeziębieniami? Czy podcinanie końcówek włosa wpływa na ich jakość? Czy makijaż wpływa negatywnie na naszą skórę? I tym podobne.

„Dzień Dobry TVN” będzie jeszcze bliżej ludzi, ich marzeń i bolączek. - „Jesteśmy i będziemy w kontakcie z naszymi widzami. Błyskawicznie się z nimi komunikujemy i odpowiadamy na ich pytania, wątpliwości. Wiele tematów w programie to właśnie propozycje od nich. Szanujemy naszego widza z jego radościami, rozterkami i oczekiwaniami. Jesteśmy go ciekawi. To jest siła „Dzień Dobry TVN” - mówi Ewa Baj, producentka wydań codziennych DDTVN.

WEEKEND

Wiosna  w weekendowym „Dzień Dobry TVN” również zaskoczy. Nowym wyzwaniem będzie spełnianie marzeń naszych widzów. - Podejmie się tego Davina Reeves – mieszkająca w Polsce Amerykanka, aktorka, Miss Nowego Jorku. Cykl „Davina - be happy” już w marcu.  Pokażemy także „gwiazdy” polskiej medycyny i medycznych odkryć. A oprócz mnóstwa nowości ˗ ulubione przez naszych widzów „Warsztaty mistrzów”. Na naszej kanapie tradycyjnie zasiądą znani i lubiani z pierwszych stron gazet, m.in.: Edyta Górniak, Agnieszka Holland, Jerzy Stuhr, Jan Peszek czy Bogusław Linda – mówi Katarzyna Białek, producentka wydań weekendowych.

Prowadzący: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk

Emisja: poniedziałek–piątek, godz.8.00-11.00, sobota–niedziela, godz. 8.30–11.00

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się