"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Dziennikarze stają w obronie Durczoka!

Coraz więcej emocji budzi wczorajsza publikacja "Wprost" na temat Kamila Durczoka. Bardzo wiele osób, publicystów i dziennikarzy - także z konkurencyjnych redakcji - solidaryzuje się z zaatakowanym dziennikarzem. Także internetowi blogerzy stają w obronie Durczoka. Czy to może oznaczać, że jest jeszcze szansa, aby Kamil Durczok wrócił do prowadzenia "Faktów"?

Wczoraj Kuba Wojewódzki w geście solidarności z Kamilem Durczokiem na Facebooku opublikował swój "stół hańby". - Nie czekając na wizytę panów publicystów z WPROST, sam donoszę na siebie, tym oto zdjęciem swojego mieszkania! - napisał na Facebooku Kuba Wojewódzki wstawiając zdjęcie, na którym widać teczkę z TVN, sztuczne piersi, książki erotyczne i zdjęcia roznegliżowanych kobiet. Fotografia natychmiast zaczęła być udostępniana przez kolejnych internautów, w chwili opracowywania tego tekstu miała 8 tys. polubień.

Chwilę później swój "stół hańby" pokazała Karolina Korwin-Piotrowska. Starając się wczuć w logikę redaktorów "Wprost" na stole Korwin-Piotrowskiej można zauważyć niebezpiecznie wyglądający młotek, leki niewiadomego pochodzenia i alkohol!

- Przeczytałem dokładnie obydwa materiały "Wprost". Takiego poziomu insynuacji i manipulowania faktami nie osiągnęły nawet polskie brukowce - mówił z kolei w Poranku Radia TOK FM Marcin Meller.

- Redakcja "Wprost" zabrała się za wykańczanie Durczoka, licząc, że będzie milczał. W gruncie rzeczy mamy do czynienia z pomówieniem, przed którym trudno się bronić - powiedziała w TOK FM Agata Nowakowska, wskazując, że informatorzy "Wprost" pozostają anonimowi, a cytowana przez tygodnik rzekoma ofiara molestowania nie rozważa zgłoszenia sprawy do sądu.

- Opinia publiczna szybko podzieliła się wedle czytelnych kryteriów. Ci, którzy cenią dziennikarstwo Durczoka, bronią go. Jego krytycy są natomiast przekonani o winie dziennikarza. Trzeba rozróżnić te sprawy. Nie do końca odpowiada im styl dziennikarstwa Durczoka, ale przenoszenie tego na sprawy obyczajowe uważam za cios może nie poniżej pasa, ale z tabloidowego porządku - powiedział w porannej audycji TOK FM Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej".

Dzisiaj rano na Facebooku swoją opinię w sprawie przedstawiła także Monika Olejnik: - Kilka miesięcy temu wydawca "Wprost" proponował mi stanowisko redaktor naczelnej tygodnika. Dobrze, że jej nie przyjęłam. Musiałabym dziś biegać po cudzych mieszkaniach i grzebać ludziom w szufladach. Uważajcie, co wrzucacie do śmietnika, zbliża się redaktor Latkowski... - napisała dziennikarka.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się