"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Filmowy czerwiec w TVN

W czerwcu na antenie TVN rozpocznie się "sezon ogórkowy". Mimo to stacja przygotowała dla widzów kilka filmowych premier. Zobaczymy między innymi 2 część "Seksu w wielkim mieście", czy też "Noce w Rodanthe". Oprócz tego rozpocznie się wakacyjny maraton z "Harrym Potterem”, podczas którego zobaczymy aż 7 części hitowej produkcji. Ponad to najlepsze polskie komedie - "Kochaj i tańcz", "Jeszcze raz" oraz "To nie tak jak myślisz kotku".

Największą premierą czerwca będzie "Seks w wielkim mieście 2". W drugiej części cztery przyjaciółki udadzą się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby tam odciąg się od problemów.

Emisja: sobota, 29 czerwca, godz. 20:00

Po raz pierwszy na antenie także "Noce w Rodanthe". Adrienne Willis próbuje zerwać ze swoim pełnym chaosu życiem znajdując schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe. Czy dozna tam spokoju?

Emisja: sobota, 22 czerwca, godz. 20:00

Dla młodszych widzów stacja przygotowała film "Hotel dla psów", w którym poznamy historię rodzeństwa Andi i Bruce’a. Mimo braku zgody na posiadanie psa chcą go zatrzymać. W tym celu organizują nowy dom dla Fridey’a w opuszczonym hotelu. Z biegiem czasu zamieszkują tam i inne psy. Czy uda się pozostawić tajemnicę w sekrecie?

Emisja: niedziela, 23 czerwca, godz. 13:05

Dla starszej widowni po raz pierwszy na ekranie TVN "Appaloosa". Dwaj rewolwerowcy przybywają do miasteczka terroryzowanego przez bandę bogatego ranczera próbując zaprowadzić tam porządek. W rolach głównych Ed Harris i Viggo Mortensen.

Emisja: piątek, 28 czerwca, godz. 22:45

W czerwcu stacja rozpocznie maraton filmów z młodym czarodziejem. Zacznie się od "Kamienia Filozoficznego", a skończy na "Insygniach Śmierci". Pierwsze dwie części przygód Harrego, Rona i Hermiony już w czerwcu na antenie TVN.

Emisja: piątek, 7 i 21 czerwca, godz. 20:00

Oprócz tego w Superkienie zobaczymy "Watchman Strażnicy", czyli ekranizację komikus „Strażnicy”. W świecie, w którym ludzkość stoi w obliczu nuklearnej wojny, a działalność superbohaterów została zakazana, ktoś poluje na ostatnich herosów.

Emisja: piątek, 21 czerwca, godz. 23:15

Ponadto piątkowe wieczory zasilą takie produkcje jak "10 000 lat przed naszą erą", "Ostatni skaut", "Superman: Powrót" oraz "Wyspa"

W soboty będzie przede wszystkim komediowo. Na antenie "Przypadkowy mąż", "Jaja w tropikach", "Seks w wielkim mieście", "Dorwać Smarta", "American Pie: Wesele", "Sztuka zrywania", "Miasto duchów", "Noce w Rodanthe", "Seks w wielkim mieście 2" i "O czym marzą faceci". Po północy z kolei "Ostatni Władca Wiatru", "Rekin w Wenecji", "Autostopowicz", "Cyborg" i "Mroczne miasto".

Niedzielne wieczory upłyną pod znakiem polskich produkcji. W czerwcu będą to "To nie tak jak myślisz, kotku", "Kochaj i tańcz", "Jeszcze raz" oraz "Vinci".

W weekendy znajdzie się też czas na produkcje familijne takie jak "Hotel dla psów", "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2", "Kopciuszek: Roztańczona historia", "Billy Madison", "Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos", "Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie", "Pluto Nash", "Legalne blondynki", "Rozbitkowie" i "Laura".

Czwartki upłyną pod znakiem filmów katastroficznych - "Alarm dla Paryża", "Morderczy rój", "Zdobycz", "Wirus Apokalipsy". W środy podwójna dawka kina - "Rozterki Gray", "Kod Merkury", "Kryptonim Nina", "Godzina zemsty", "Nowa policyjna opowieść", "Firewall", "Cobra". Filmowe wieczory od czerwca także we wtorki - "Teren prywatny", "Godziny szczytu 2" i "Czarny pies".

W czerwcu na antenie TVN7 pojawią się z kolei takie propozycje filmowe jak „Ocean's Twelve: Dogrywka”, „Grudniowi chłopcy”, „Constantine”, „Mission: Impossible 2”, czy „Syriana”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się