"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Filmowy kwiecień TVN

W kwietniu w TVN kolejne filmowe premiery. Po raz pierwszy zobaczymy "Super 8", "Medium", "Kod nieśmiertelności", "Misia Yogi" oraz "Kota w butach". Oprócz tego "Incepcja", "Zanim odejdą wody", "G.J. Joe: Czas Kobry", "Poznaj naszą rodzinkę", "Ostatni Władca Wiatru", "Zapowiedź" oraz "Transformers".

Pierwszą kwietniową premierą będzie animacja "Kot w butach", który wraz z kompanami organizuje skok, mający na celu znalezienie i porwanie mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.
Emisja: piątek, 4 kwietnia, godz. 20:00

Tego samego dnia po raz pierwszy pokazany zostanie także "Kod nieśmiertelności". Jack budzi się, nie pamiętając niczego. Wkrótce odkrywa, że jest częścią misji polegającej na złapaniu terrorysty, który podkłada bomby w Chicago.
Emisja: piątek, 4 kwietnia, godz. 21:55

W świąteczny poniedziałek stacja pokaże aż 3 premiery. Jedną z nich będzie "Miś Yogi". Film opowiada o mieszkających w Parku Jellystone niedźwiedziach -  Yogim i jego przyjacielu Boo Boo. Pewnego dnia do parku przybywa reporterka (głos - Anna Faris), która staje się obiektem zainteresowań strażnika Smitha.
Emisja: poniedziałek, 21 kwietnia, godz. 15:10

Z kolei na wieczór przyjdzie pora na premierę "Super 8" .Latem 1979 r. grupa nastolatków z małego miasteczka w Ohio kręci amatorski film na taśmie 8 mm. Są świadkami katastrofy kolejowej i podejrzewają, że nie była ona przypadkowa. Wkrótce potem w mieście mają miejsce niezwykłe zjawiska, a miejscowy szeryf próbuje odkryć prawdę - coś bardziej przerażającego, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.
Emisja: poniedziałek, 21 kwietnia, godz. 20:00

Na koniec widzowie TVN po raz pierwszy zobaczą "Medium". Drogi życiowe trzech osób boleśnie doświadczonych przez śmierć, przecinają się w poszukiwaniu prawdy. Obdarzony wyjątkowymi zdolnościami George (Matt Damon), francuska reporterka (Cécile De France) oraz uczeń londyńskiej szkoły - przechodzą metamorfozę przekonani, że musi istnieć "coś" po śmierci.
Emisja: poniedziałek, 21 kwietnia, godz. 22:10

Jedną z premier kwietnia będzie również "Kamień życzeń - magiczne przygody". Akcja filmu rozgrywa się na przedmieściu Black Falls, gdzie wszystkie domy wyglądają tak samo, a wszyscy dorośli pracują w fabryce Black Box Unlimited Worldwide Industries Incorporated. Tam właśnie powstaje Czarna Skrzynka pana Blacka, uniwersalne urządzenie do wszystkiego. Jednak jedyną rzeczą jaką Pan Black uczynił dla 11-letniego Toe Thompsona, to zapewnienie pracy jego rodzicom. Tymczasem Toe chciałby poznać nowych przyjaciół. Wszystko zmienia się, kiedy z nieba spada tęczowy kamień, uderza go w głowę i zmienia wszystko. Kamień okazuje się lepszą wersją Czarnej Skrzynki, gdyż spełnia życzenia. Już wkrótce okolica zaroi się od miniaturowych statków kosmicznych, armii krokodyli i innych magicznych stworzeń. Jednak prawdziwy chaos zacznie się z chwilą, w której tęczowy kamień wpadnie w ręce dorosłych.
Emisja: niedziela, 20 kwietnia, godz. 11:05

Oprócz premier stacja przygotowała znane już z poprzednich sezonów filmowe hity. W piątkowym Superkienie oprócz "Kota w butach" i "Kodu nieśmiertelności' zobaczymy również "Gracza", "Incepcję", "Drogę bez powrotu", "Shreka 2", "Ostatniego Władcę Wiatru", "Kraj pod ostrzałem", "Transformers" oraz "Terminatora".

W sobotnie wieczory dominowac będą komedie. W kwietniu będą to "Duchy moich byłych", "Dziewczyna moich koszmarów", "Jak stracić chłopaka w 10 dni" oraz "Uwierz w ducha". Po północy z kolei zobaczymy "Wyznawców zła", "Pitch Black", "Łowcę snów" oraz "Transformers".

Niedzielne popołudnia obfitować będą w animacje i filmy familijne. Zobaczymy "Kota w butach", "Kung Fu Pandę: Sekrety Potężnej Piątki", "Maskę" i "Skok przez płot". Do tego w Wielkanocną niedzielę pokazane zostaną "Shrek 2", "Ostatni Władca Wiatru", "Kopalnie Króla Salomona" oraz premierowo "Kamień życzeń - magiczne przygody". Po 23:00 stacja pokaże natomiast "Kod nieśmiertelności", "Wykonać wyrok", "Ostatni skaut" i "Przypadek 39".

W tygodniu również pojawią się filmowe pozycje. W środy zobaczymy "G.J. Joe: Czas Kobry", "Posejdon", "Zapowiedź", "Shaft" oraz "Człowiek pies". W czwartki z kolei kino komediowe - "Poznaj naszą rodzinkę", "Weselna gorączka", "Wredne dziewczyny" oraz "Zanim odejdą wody".

W kwietniu filmowo zrobi się także w świąteczny poniedziałek. Pokazane zostaną wtedy takie pozycje jak "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń", "Allan Quatermain i zaginione miasto złota", "Wpuszczony w kanał", "Historia Kopciuszka", "Miś Yogi", "Jestem na tak", "Super 8" oraz "Medium". Do tego 26 kwietnia w sobotę zostanie pokazany film "Karol - człowiek, który został papieżem".

W TVN7 z kolei zobaczymy między innymi takie produkcje jak "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Kroniki Riddicka", "Matrix", "William i Kate", "Wojna Charliego Wilsona", "Carrie", "Tajemniczy ogród", "Szkoła rocka", "Appaloosa", "Push", "Strażnicy" oraz "Hannibal: Po drugiej stronie maski".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się