"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Filmowy maj w TVN

W maju w TVN na widzów czeka podróż „W 80 dni dookoła świata” na „Madagaskar” oraz do „Miasta cienia”. Dla „Ostatniego Władcy Wiatru” będzie to okazja na „Polowanie na druhny” takie jak „Amerykańska dziewczyna” i „Laura”. I mimo iż „Kobiety pragną bardziej” dla „Benjamina Buttona” będzie to doskonała okazja, aby doświadczyć „Efektu motyla”.

Główną premierą maja będzie „Ostatni Władca Wiatru”. Brutalna wojna rozpętana przez Ogień, jeden z czterech narodów prowadzi do całkowitego wyniszczenia. Na horyzoncie pojawia się jednak młody Aang, który potrafi manipulować wszystkimi czterema siłami przyrody. Wraz ze swoją grupą wyrusza w podróż, aby przywrócić dawny porządek w świecie wojny.

Emisja: piątek, 31 maja, godz. 20:00

Po raz pierwszy w TVN także „Duchy moich byłych” z Jennifer Garner i Matthew McConaughey’em. Connor, kawaler i lekkoduch dobrze bawi się w życiu, jednak sytuacja zmienia się na ślubie jego brata. Spotyka tam duchy porzuconych przez siebie kobiet. Czy podróże w czasie przez dotychczasowe związki zmienią Connora i jego zachowanie?

Emisja: sobota, 11 maja, godz. 21:45

Kolejną propozycją jest „Rock’N’Rolla”, czyli kolejny kryminał Guy’a Ritchiego z Gerardem Butlerem w roli głównej. Kiedy rosyjski gangster zamyka szemraną transakcję sprzedaży ziemi, w Londynie pojawiają się miliony dolarów, a wszyscy kryminaliści zaczynają snuć plany przejęcia pieniędzy. Próbują więc drobni złodziejaszki, seksowna księgowa, czy skorumpowany polityk. Komu uda się położyć rękę na pieniądzach?

Emisja: niedziela, 26 maja, godz. 23:45

Dla najmłodszych widzów stacja przygotowała pierwsze dwie cześci animowanego hitu „Madagaskar”, w którym lew, zebra, hipopotam i żyrafa uciekają z nowojorskiego zoo do Afryki.

Emisja: piątek, 3 i 17 maja, godz. 20:00

Również w maju oscarowa produkcja „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” z Bradem Pittem. Historia człowieka, który zamiast starzeć się – młodniał.

Emisja: piątek, 10 maja, godz. 21:55

Oprócz tego w Superkienie będzie można obejrzeć takie hity jak „Gladiator”, „Uprowadzona”, „Blade: Mroczna trójca”, „Mission: Impossible 2”, „Mission: Impossible 3” oraz „Zabójcy”.

Komediowo upłyną majowe soboty, podczas których do obejrzenia „Polowanie na druhny”, „Ile waży koń trojański”, „Kobiety pragną bardziej” oraz „Jestem na tak”.

Filmowo będzie także w tygodniu. W środy do zobaczenia „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”, „Kuloodporny”, „Jestem legendą”, „Push” i „Szakal”. Z kolei w czwartki „Matrix Reaktywacja”, „Efekt motyla 2”, „Matrix Rewolucje”, „Pociąg strachu”, „Laura” i „Ostry poker w małym Tokio”.

Natomiast niedziele upłyną pod znakiem takich produkcji jak „Ukryty wymiar”, „Akademia policyjna 4: Patrol obywatelski”, „Siła pomsty”, „Nieznajomi”, „Norbit”, „Kochany urwis”, „Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach” i „Rock’N’Rolla”.

TVN przygotował też specjalną ramówkę na okres świąt majowych. 1 maja będziemy mogli obejrzeć takie produkcje jak „Anioły na boisku”, „Duma: Podróż do domu”, „Miasto cienia” oraz „Psy i koty”. Z kolei 3 maja na widzów czekają „Baśń z tysiąca drugiej nocy”, „Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki”, „Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu”, „W 80 dni dookoła świata” oraz premierowo „Kit Kittredge: Amerykańska dziewczyna”.

Natomiast w czwartek 30 maja obejrzeć będzie można takie hity jak „Gdzie jest generał”, „Ochroniarz amator”, „Tata duch” i „K-9”.

Jak zwykle filmowa będzie też w TVN7. W maju będzie można obejrzeć klasyki takie jak „Przeminęło z wiatrem”, „Chłopcy z ferajny”, czy „Podejrzani”. Ponadto hity ostatnich lat – „Droga do szczęścia”, „Elżbieta: Złoty wiek”, „Po prostu walcz”, „Projekt: Monster”, „Różowa Pantera 2”, „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, czy „Transfer”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się