"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Filmowy marzec w TVN

Choć w marcu w TVN zabraknie premier filmowych to zobaczymy znane już produkcje takie jak "Grawitacja", "Bez smyczy", "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Jack Reacher", "Kowboje i Obcy" czy "Strażnicy marzeń". Po raz pierwszy w TVN pojawią się za to "Avangers", "To skomplikowane" czy "American Pie: Zjazd absolwentów". 

Piątkowe Superkino w marcu to "Jack, pogromca olbrzymów", "Grawitacja", "Troja", "Avangers" (po raz pierwszy w TVN) i "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz".

Druga część pasma to "Surogaci", "Pearl Harbor", "Torque: Jazda na krawędzi", "I stanie się koniec" (po raz pierwszy w TVN) oraz "Kod nieśmiertelności".

Z kolei w trzeciej części pasma zobaczymy takie produkcje jak "Kowboje i Obcy", "Poznaj moich rodziców", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Parker" i "Człowiek na krawędzi".

Sobotnie wieczory to "Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa nadzieja", "Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje", "Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi" i "Millerowie".

Natomiast po godz. 22:00 na widzów TVN czekać będą "American Pie: Zjazd absolwentów" (po raz pierwszy w TVN), "Czego pragną kobiety", "Bez smyczy" oraz "Był sobie chłopiec".

Zaś po północy będą to "Surogaci", "Grawitacja", "Troja" i "Przypadek 39".

W niedzielne popołudnia zobaczymy "Opowieści na dobranoc" (po raz pierwszy w TVN), "Rogate ranczo", "Podróż do wnętrza Ziemi", "Podróż na tajemniczą wyspę" oraz "Avangers".

Tego samego dnia po "MasterChef Junior" widzowie zobaczą "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców", "Poznaj naszą rodzinkę" oraz "Indiana Jones i świątynia zagłady". 26 marca o godz. 20:00 stacja pokaże też "Z ust do ust". 

Zaś po północy "Jack, pogromca olbrzymów", "Ring", "Nowe życie" (po raz pierwszy w TVN) oraz "Zaklęte piętro".

Dodatkowo w poniedziałki po godz. 23:30 zobaczymy "Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa nadzieja", "Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje", "Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi" oraz "Indiana Jones i świątynia zagłady".

W środowe wieczory o godz. 22:30 po "Belle Epoque" zobaczymy "Kowboje i Obcy", "Jack Reacher", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Parker" oraz "Człowiek na krawędzi". Zaś w drugiej części pasma "Chłopaki nie płaczą", "Czego pragną kobiety", "Dlaczego nie!", "Millerowie" i "Kiler".

W czwartki zaraz po "Kuchennych rewolucjach" na widzów czekać będą "Chłopaki nie płaczą", "Dlaczego nie!" (po raz pierwszy w TVN), "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch".

Z kolei w drugiej części pasma zobaczymy "Nieodebrane połączenie", "Jack Reacher", "Pearl Harbor", "I stanie się koniec" oraz "Ruiny" (po raz pierwszy w TVN).

Premiery czekają nas jednak w TVN7. Pierwsza z nich to "Daję nam rok". Nat i Josh wzięli niedawno ślub. W ich małżeństwie właśnie pojawił się pierwszy kryzys.
Emisja: 4 marca, sobota, godz. 20:50

Premierowo także "Jackass: Bezwstydny dziadek 0.5". Ponad 60 minut dodatkowych materiałów, które nie trafiły to wersji kinowej filmu "Jackass Presents: Bad Grandpa".
Emisja: 18 marca, sobota, godz. 00:10

Ostatnia premiera to "Niewiarygodny Burt Wonderstone". Historia rywalizacji dwóch najpopularniejszych w Las Vegas magików - Burta Wonderstonea (Steve Carell) i Antona Marveltona (Steve Buscemi). Słynni iluzjoniści przez lata podbijali Las Vegas, zarabiając miliony na swoich sztuczkach. Do czasu aż na ich drodze pojawił się nowy ulubieniec tłumów, magik Steva Graya (Jim Carrey)
Obsada: Steve Carell, Jim, Carey, Olivia Wilde, Alan Arkin, James Gandolfini, Steve Buscemi
Emisja: 30 marca, czwartek, godz. 20:00

W TVN7 zobaczymy również "Gran Torino", "Mission: Impossible", "Gwiezdny pył", "Jaś i Małgosia: Łowcy czarownic", "To nie jest kraj dla starcyh ludzi", "Star Trek", "Seks w wielkim mieście", "Seks w wielkim mieście 2", "Appaloosa", "Tylko strzelaj" czy "Jackass: Bezwstydny dziadek".

Z kolei w TVN Fabuła będzie można obejrzeć między innymi filmy "Shrek", "Tron: Dziedzictwo", "Madagaskar 2", "Na skraju jutra", "Jak ukraść Księżyc", "Transformers: Zemsta Upadłych", "Potwory kontra Obcy", "Transformers 3", "Transformers: Wiek zagłady", "Szefowie wrogowie", "Przypadek 39", "J. Edgar", "Dzień dobry TV", "27 sukienek" i "Och, życie!".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się