Za mało sportu w TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Ja cieszĂŞ siĂŞ, Âże pokazjuÂą boks, bo prawie zawsze go oglÂądam :evil2:
wow !! bojowa dziewczyna :evil2: miaÂł boks byĂŚ w niedzielĂŞ rano ale chyba go nie bĂŞdzie bo Kliczko zrezygnowaÂł !! pech !!
Dobra a tak na powaÂżnie... TVN kiedyÂś miaÂł trochĂŞ sportu - pokazywaÂł NBA, mecze WisÂły w lidze potem (caÂłkiem niedawno PUEFA, LM). No ale niestety od czasu gdy C+ w wiĂŞkszoÂści postawiÂł na sport to Âżadna stacja nie ma wiĂŞkszych szans na pokazywanie waÂżnych imprez sportowych. Faktycznie jak pisze terraX dobrze, Âże pokazujÂą boks ale to chyba jedyne istotne wydarzenia w sporcie do jakich prawa ma stacja TVN. A szkoda...
Ale z drugiej strony...prawa to i obowiÂązki !! Jakby TVN miaÂło prawa to musiaÂłoby zatrudniĂŚ takÂże komentatorĂłw tych wydarzeĂą - bo to co teraz jest...bez komentarza :roll:
ZIMA
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Hehe... NastĂŞpny podrywacz. Tylko uwaÂżaj TVN_FANIE na lewy sierpowy :evil2: A z tym sportem to moze kiedyÂś zrobiÂą kanaÂł TVN Sport -co to dla nich. Mogli by, zamiast teogo zapowiadanego TVN Med ( Sportu za to nie brakuje na iTVN )

Tylko nie wiem czy bĂŞdzie siĂŞ to im opÂłacaÂło, jest juÂż Polsat sport, a w planach jest jeszcze drugi taki kanaÂł.

TakÂże ten TVN Med jest psu na budĂŞ... Na kanale zdrowie i uroda ostatnio lecÂą Kiepscy... :lol:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

quantrix pisze:Tylko nie wiem czy bĂŞdzie siĂŞ to im opÂłacaÂło, jest juÂż Polsat sport, a w planach jest jeszcze drugi taki kanaÂł.
Masz na myÂśli Polsat Sport Extra ?? JeÂśli tak, to nie "jest w planach", a nadaje juÂż od 15 paÂździernika...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MaÂło uwaÂżnie czytacie tvn.tivi.pl. :D TVN nie zamierza tworzyĂŚ kanaÂłu sportowego. :D A TVN International jest chyba rzeczywiÂście kanaÂłem ITI z najwiĂŞkszÂą dawkÂą sportu. :D Tylko pozazdroÂściĂŚ. :D Ale z drugiej strony amerykanie, australijczycy i niemcy za ITVN muszÂą trochĂŞ pÂłaciĂŚ, nawet trochĂŞwiĂŞcej, niÂż trochĂŞ. :]
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

quantrix pisze:Hehe... NastĂŞpny podrywacz
:mlotek:
quantrix pisze:TakÂże ten TVN Med jest psu na budĂŞ...
To ma byĂŚ kanaÂł skierowany do specjalistĂłw, raczej nie do szerokiej widowni, chociaÂż zobaczymy.
quantrix pisze:Na kanale zdrowie i uroda ostatnio lecÂą Kiepscy... :lol:
Nie na kanale Zdrowie i uroda, tylko na Polsacie2. Na zdrowiu lecÂą czasami filmy. :mlotek:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:
quantrix pisze:Na kanale zdrowie i uroda ostatnio lecÂą Kiepscy... :lol:
Nie na kanale Zdrowie i uroda, tylko na Polsacie2. Na zdrowiu lecÂą czasami filmy. :mlotek:
terraX mylisz sie. :D Na polszmacie zdrowie i uroda leci "Swiat wedlug Kiepskich", "Rodzina zastepcza" i "Daleko od noszy". :/ Nie wiem jaki to ma zwiazek ze zdrowiem i uroda. :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Macie racjĂŞ, chyba niedawno zmienili coÂś w ramĂłwce, sorry :wink:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:terraX mylisz sie. :D Na polszmacie zdrowie i uroda leci "Swiat wedlug Kiepskich", "Rodzina zastepcza" i "Daleko od noszy". :/ Nie wiem jaki to ma zwiazek ze zdrowiem i uroda. :/
"Daleko od noszy" zapewne jakiÂś tam zwiÂązek ma :D A pozatym Âśmiech to zdrowie ;)
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Tak Âśmiech to zdrowie tylko nie wziĂŞli pod uwage urazĂłw psychicznych ktĂłrych mozna nabawiĂŚ siĂŞ oglÂądajÂąc "Kiepskich" :)

Obrazek
Makor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 13:25

NBA w TVN

Post autor: Makor »

Jestem zagorzaÂłym fanem koszykĂłwki NBA i mam bardzo waÂżne, w/g mnie :D ,pytanie.

Mianowicie, czy to ja moÂże jestem Âślepy, czy TVN nie wyÂświetla meczĂłw NBA. Chyba Âżadna z polskich stacji tego nie robi, chyb Âże te stacje z platform Polsat Cyfrowy albo Cyfra+, ale mnie nie staĂŚ na to wiĂŞc mam normalnÂą kablĂłwkĂŞ i jak wielu fanĂłw kosza chciaÂłbym oglÂądaĂŚ te mecze. Nie jestem pewien ale chyba kiedyÂś TVN emitowaÂł mecze NBA, chyba. Nie da siĂŞ czegoÂś z tym zrobiĂŚ??

WÂłaÂściwie nie wiedziaÂłem gdzie o to zapytaĂŚ, mam tylko nadziejĂŞ Âże dobrze trafiÂłem :)

Z gĂłry dziĂŞkuje.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

NBA pokazuje polski Canal+. I umowĂŞ pewnie przedÂłuÂży na kolejne lata.
KiedyÂś faktycznie TVN pokazywaÂł NBA (wczeÂśniej TVP2), ale to byÂło daaawno temu. Prawa do relacji sÂą chyba bardzo drogie. Niestety minĂŞÂły juÂż czasy, kiedy moÂżna byÂło oglÂądaĂŚ koszykĂłwkĂŞ "za darmo". MyÂślĂŞ, Âże ani TVNu ani TVP2 po prostu nie staĂŚ na zakup praw, dlatego NBA do ogĂłlnodostĂŞpnych tv raczej nie wrĂłci. Tak jest na caÂłym Âświecie, Polska nie bĂŞdzie wyjÂątkiem :) Nadawcy muszÂą zarobiĂŚ na te prawa, wiĂŞc w grĂŞ wchodzÂą tylko stacje kodowane, za ktĂłre trzeba pÂłaciĂŚ abonament.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

TeÂż mi siĂŞ tak wydaje. Niedoczekanie nasze kiedy te "normalne" stacje zacznÂą wyÂświetlaĂŚ NBA albo inne ciekawe mecze :evil:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja te¿ kiedyœ lubi³am NBA i nawet zbiera³am czasopisma i wizerunki graczy poswiêcone tej lidze, ale to by³y czasy gdy najwiêksze i najlepsze gwiazdy gra³y "w kosza". Teraz niestety przysz³a "m³odzie¿" a "starzy" odeszli i NBA ma lata œwietnoœci za sob¹. Ostatnio g³oœno by³o o skandalach z "gwiazdami" w rolach g³ównych. Teraz to cz³owiekowi odechciewa siê ogladaÌ popisy "m³okosów". Chocia¿ niektórzy z nich s¹ naprawdê dobrzy. Ach, szkoda, ¿e najlepsze chwile tak szybko mijaj¹. :P
Makor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 13:25

Post autor: Makor »

DziĂŞki za info, wielka szkoda, to oznacza ze muszĂŞ mieĂŚ ten cholerny Canatl+. Przynajmniej tam moÂżna oglÂądaĂŚ NBA. Do tego czasu trzeba bĂŞdzie ÂściÂągaĂŚ mecze z neta :?

P.S.
Wszystkie gwiazdy nie odesz³y np. O'Neal wci¹¿ gra, tylko teraz w MIA Heats. Jest jeszcze Coby itd. Ale fakt szkoda tych Jordanów, Pipenów i innych co ju¿ odeszli. Szkoda Magica :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Co do sportu w TVN to w "Sporcie" po "Faktach" dziÂś zadebiutowaÂł Piotr Salak:

Obrazek
Obrazek

Jak na pierwszy raz nawet dobrze mu poszÂło. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości