[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

paprykowyraj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 27 lis 2010, 19:22

Re: Milionerzy

Post autor: paprykowyraj »

Czy wie ktoś gdzie można znależc listę uczestników programu z października 2010?
Lypa21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 03 gru 2010, 16:36

Re: Milionerzy

Post autor: Lypa21 »

Wie ktoś może dlaczego Tvn nie wyemituje świątecznych Milionerów skoro odcinki zostały nagrane w sierpniu.. ;(
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Milionerzy

Post autor: bartek09 »

Lypa21 pisze:Wie ktoś może dlaczego Tvn nie wyemituje świątecznych Milionerów skoro odcinki zostały nagrane w sierpniu.. ;(
12 grudnia zagrają Karolina Korwin Piotrowska i Michał Piróg
19 grudnia Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz
http://www.plejada.pl/3,41346,news,1,1, ... tykul.html
Lypa21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 03 gru 2010, 16:36

Re: Milionerzy

Post autor: Lypa21 »

Faktycznie ! dość nietypowe dni emisji, ale jednak Tvn nie zawiódł, dzięki w każdym razie za radosną nowine kolego powyżej :D ;))
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Za tydzień odcinek zacznie się od pytania za milion :D
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Milionerzy za kulisami 10 lat temu :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=uqw7F8FmFjE
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Milionerzy

Post autor: bartek09 »

W czwartek po raz pierwszy ITV nadawała "Milionerów" na żywo.
Grały gwiazdy, a połowa z sumy wygranej przez każdą parę została przekazana na cele charytatywne. Drugą połowę mógł wygrać widz, który zgłosił się pod specjalny numer i oddzwonił do niego komputer. Musiał odpowiedzieć na jedno (oczywiście banalne) pytanie. Na koniec ktoś z publiczności miał szansę wygrać kasę. Ciekawie to wszystko wyglądało. No i bardzo ładna świąteczna czołówka :D

http://www.youtube.com/watch?v=S39GiL6h ... er&list=UL

Może w Polsce też przydałby się zegar :mhm: Gra jest bardziej dynamiczna i ciekawsza.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Milionerzy

Post autor: matik »

Według pudelka Milionerzy ostatecznie i definitywnie nie wrócą do tvn'u, mam na myśli nowe odcinki, bo powtórki to na pewno będą w wakacje
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Milionerzy

Post autor: ziom »

matik pisze:Według pudelka Milionerzy ostatecznie i definitywnie nie wrócą do tvn'u, mam na myśli nowe odcinki, bo powtórki to na pewno będą w wakacje
Czytaj dalej Pudelka
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Milionerzy

Post autor: mojpierwszyraz »

matik pisze:Według pudelka Milionerzy ostatecznie i definitywnie nie wrócą do tvn'u, mam na myśli nowe odcinki, bo powtórki to na pewno będą w wakacje
Podobnie było z wiosennym Top Model, końcem Usta Usta - z powodu małej oglądalności, przyspieszonym końcem Brzyduli - ponieważ powodem była podobnie jak w przypadku UU - mała oglądalność itp. Chociaż to mogło zostać potraktowane w taki sposob, że 'M' nie powrócą wiosną ale jesienią. Chociaż ja wolałbym żeby Milionerzy raczej nie powrócili...
tvn - latem programowo najgorsza!
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Ostatnie odcinki miały nieco ponad 3 mln widzów, a to przecież dobry wynik. To byłaby dziwna decyzja TVNu. Może kolejna seria będzie jesienią?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Milionerzy

Post autor: mojpierwszyraz »

qgn-111 pisze:Ostatnie odcinki miały nieco ponad 3 mln widzów, a to przecież dobry wynik. To byłaby dziwna decyzja TVNu. Może kolejna seria będzie jesienią?
Nie 'może' a właściwie na pewno.
tvn - latem programowo najgorsza!
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Milionerzy

Post autor: bartek09 »

Myślę, że zmiana pory emisji i odświeżenie formatu naprawdę pomogłyby temu programowi. Ostatnio faktycznie zrobił się trochę nudny, dlatego można by wprowadzić zegar, który dodaje sporo dynamiki. W ogóle uważam, że taki program powinien być nadawany nie wcześniej niż o 20:00. Wtedy dopiero tworzy się taki fajny klimat. Format ma duży potencjał i przy odrobinie chęci myślę, że może osiągnąć naprawdę dobre wyniki.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Milionerzy

Post autor: mojpierwszyraz »

bartek09 pisze:Myślę, że zmiana pory emisji i odświeżenie formatu naprawdę pomogłyby temu programowi. Ostatnio faktycznie zrobił się trochę nudny, dlatego można by wprowadzić zegar, który dodaje sporo dynamiki. W ogóle uważam, że taki program powinien być nadawany nie wcześniej niż o 20:00. Wtedy dopiero tworzy się taki fajny klimat. Format ma duży potencjał i przy odrobinie chęci myślę, że może osiągnąć naprawdę dobre wyniki.
Np na niemieckim kanale RTL- piątek, 20:15. Spokojnie TVN mółgby emitować program w czwartki o 21:30. Chyba nic nie ryzykują? Wdg. mnie to w ogóle czwartek w TVN jest jakiś od dawna opuszczony. A szkoda. Podobnie i piątek - bynajmniej o tej 20-tej powinni dać to NW. A nie tylko Super Kino i SuperKino.
Sorka, że wpisuję coś nie związanego z tematem ale poniosło mnie :)
tvn - latem programowo najgorsza!
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Milionerzy

Post autor: incognito »

Telewizja TVN podjęła decyzję, że w wiosennej ramówce nie będzie nowych odcinków teleturnieju “Milionerzy”. Kolejny sezon programu być może pojawi się na antenie stacji jesienią.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... rbanskiego
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości