Noc w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

numitor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 05:27
Lokalizacja: Poznań

Noc w TVN

Post autor: numitor »

Rzadko w nocy ogladam telewizje, ale jesli to robie i wlacze TVN to zawsze od 1 do 5 jest tam "Gotuj z Kuroniem" i "Kto Was Tak Urzadzil" a po 5 "Bez Montazu". Czy naprawde TVN nie ma lepszych programow do powtorki ?
Czy nie mozna zawsze o 2 powtorzyc Faktow, ozniej starych Milionerow, przeciez TVN ma mase roznych programow- DLACZEGO ICH NIE POWTARZA ???
Pozdrawiam
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Jezuuuuuuuuu, jak ja nie trawie programu:"Kuron raz" :evil: :evil: :evil:

PZDR: SMT
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Fakt. Ostatnio wstajĂŞ do pracy ok 4:00 rano i w tv nie ma nic :!: :evil: A TVN to juÂż szczyt nicoÂści. Co to jest to Bez MontaÂżu. PrzecieÂż tego siĂŞ oglÂądaĂŚ nie da :!: PuÂścili by przynajmniej jakieÂś powtĂłrki, ale coÂś sensownego :!:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zgadzam sie z przedmówcami. Nic dodaÌ nic uj¹Ì i choÌ mo¿e nie wstaje do pracy o 4 rano, to jednak gdy nawet o 7 wstane to i tak za wiele nie ma :?
Pozdrawiam, Filip
bartekwalasek133
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 15:01
Lokalizacja: TVN

Re: Noc w TVN

Post autor: bartekwalasek133 »

Sory że odkopałem temat po 10 latach.

Jeszcze emitują te programiki typu Kto was tak urządził czy Bez montażu, ale są jakieś błędy w przerwie pomiędzy zapowiedziami ponieważ oglądałem to na DVB-T pomiędzy 4:30 a 6 i przejście z programu na zapowiedzi było takie:
czarny ekran > sekunda dźwięku zapowiedzi > autopromocja/programator.

Dodam że najczęściej narazie spotkać pomiędzy 4-5 ponieważ jeszcze wcześniej lecą Rozmowy w toku z wiosny 2013
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość