Co powinno powrócić do TVN'u?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Jaki program TVN powinien powrócić na antenę?

Big Brother
4
3%
Big Brother
9
8%
Agent
30
26%
Agent
13
11%
Milionerzy
2
2%
Milionerzy
10
9%
Zwariowana forsa
1
1%
Zwariowana forsa
9
8%
Kasia i Tomek
15
13%
Kasia i Tomek
7
6%
Chwila prawdy
5
4%
Chwila prawdy
5
4%
Tylko miłość
1
1%
Tylko miłość
0
Brak głosów
Jestem, jaki jestem
1
1%
Jestem, jaki jestem
0
Brak głosów
Jak łyse konie
2
2%
Jak łyse konie
1
1%
 
Liczba głosów: 115

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Co powinno powrĂłciĂŚ do TVN'u?

Post autor: Marcin »

Jaki program powinien powrĂłciĂŚ Waszym zdaniem na antenĂŞ? Zapraszam do dyskusji. Ja zagÂłosowaÂłem na Agenta.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 cze 2005, 18:05 przez Marcin, łącznie zmieniany 3 razy.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja bym dodaÂł do tej listy jeszcze "To byÂło grane" najlepszy wedÂług mnie program w historii tvn, jak nie nowe odcinki to moÂże chociaz powtĂłrki starych bym sobie chĂŞtnie obejrzaÂł
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

TwĂłj problem nasza gÂłowa ! Ten program jest THE BEST
No i BIG BROTHER!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tylko co to jest "Ale forsa"?? pamiĂŞtam "ZwariowanÂą forsĂŞ" wiec moze o to chodzi?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

i jeszcze moÂże wspomnĂŞ o Faktach Regionalnych, ktĂłre przeÂłamaÂły swego czasu monopol TVP na iformacje lokalne tam gdzie nie byÂło Âżadnych stacji lokalnych <np. w ÂŁodzi>, mogÂły by pojawiĂŚ siĂŞ znowu na antenie, ewentualnie w formie 30 minutowego przeglÂądu regionalnych wydarzeĂą na tvn24, poza tym brakuje mi programu w stylu "Wizjera" ktory w przeciwieĂąstwie do "Uwagi" podejmowaÂł takze lekkie i przyjemne tematy a nie same skandale i kryminaÂły :arrow:
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

"Agent" bez dwĂłch zdaĂą! :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ALE PLAMA , KROPKA NAD I, TOMASZ LIS FAKTY, MILIONERZY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I RAZ JESZCZE ALE PLAMA KROPKA NAD I
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Agent :idea:
Pozdrawiam, Filip
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

stare programy TVN-u

Post autor: Abe »

Ja chce "ZwariowanÂą forsĂŞ" i z tym samym prowadzÂącym co potem na polsacie prowadziÂł z poczÂątku "Dwa Âświaty". Nie pamiĂŞtam juÂż jak siĂŞ nazywa....
"Zwariowana forsa" byÂła fajna, nawet byÂły odcinki krĂŞcone w BiaÂłymstoku czyli u mnie :) ale powtĂłrki jak dawali w wakacje 2002 to zawsze oglÂądaÂłem :) brakuje mi tego programu juÂż. PamiĂŞtam, Âże kiedyÂś chyba koÂło godziny 17 leciaÂł a w wakacje 2002 to chyba okoÂło 13.

A co do programu "To byÂło grane", ktĂłru prowadziÂła Kayah to juÂż pewnie nie ma szans na nowÂą edycjĂŞ, co najwyÂżej powtĂłrki. Mam tam nagrane troszkĂŞ tego programu i jak se patrze to nawet to jest fajne ale chyba "ÂŚpiewajÂące fortepiany" z TVP2 majÂą podobne zasady.

A no i chĂŞtnie bym pooglÂądaÂł "Noktowizjer" a w nim serial "Kryminalna ja rasija" z lektorem RadosÂławem PopÂłonikowskim :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże i chciaelibyÂśmy aby niektĂłre programy wrĂłciÂły(agent, kropka nad i), ale jest to raczej niemoÂżliwe. :!:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, tym bardziej, Âże od wrzesnia Monika Olejnik rozmawia z politykami w TVP1 zaraz po gÂłownym wydaniu WiadomoÂści, widzowie TVN bĂŞdÂą mogli zapwene zobaczyĂŚ MonikĂŞ, w ktĂłrymÂś z popularnych programĂłw typu Mamy ciĂŞ! lub Jak Âłyse konie (nota bene gospodarz programu uÂśmiech siĂŞ jak koĂą :twisted: ). A co do programĂłw, ktĂłre z checiÂą zobaczyÂłbym jeszcze raz na antenie TVN to moÂże rzeczywiÂście Agent i To byÂło grane - ale konicznie z tÂą samÂą prowadzÂącÂą :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Milionerzy i Agent. ChociaÂż teraz UrbaĂąski dostaÂł Robinsona to wystarczy tylko Agent. 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Kolejny fan UrbaĂąskiego? Ja tam jakoÂś za nim, ani za milionerami nie tesknie i wolalbym, gdyby Roninsona popraowadzi goÂściu z Agenta - Marcin Meller. Uwazam, ze Âświetnie spisywal siĂŞ w tej roli i chciaÂłbym go zobaczyĂŚ jeszcze na antenie.
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siê z Filipem, ¿e Marcin Meller dobrze spisywa³ siê z roli prowadz¹cego program "Agent". Urbaùski na bezludnej wyspie... Ciê¿ko to sobie wyobraziÌ. No có¿...

A co do tematu... TVN napewno œciagn¹³ wiele z tych programów z anteny bo poprostu widzom siê znudzi³y i mia³y nizsz¹ ogl¹dalnoœÌ. (nie sugeruje, ¿e Kropka nad i by³a nudna!)
Moniki Olejnik i jej Kropki nad i na TVN napewno juÂż nie zobaczymy, to samo dotyczy Ale Plama.
Mówiono, ¿e po zdjêciu tak czo³owych i jak¿e "eksluzywnych" programów TVN straci wielu widzów... To samo by³o z Lisem schodz¹c z tematu. Okazuje siê, ¿e programy emitowane w paœmie tych zdjêtych (chodzi mi o to, ¿e Kropke zast¹pi³a Uwaga, a Ale Plamê powtorka Usterki lub Maratonu Uœmiechu chyba) maj¹ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ. A FAKTY zamiast straciÌ, osi¹gaj¹ lepsze wyniki ni¿ rok wczeœniej...

Tak wiĂŞc myÂślĂŞ, Âże chyba Âżaden z programĂłw nie powinien wrĂłciĂŚ na wizjĂŞ... Zawsze znajdÂą siĂŞ nowe, choĂŚ czĂŞsto gorsze programy, ktĂłre i tak przyciÂągajÂą widowniĂŞ... :wink:

I tak apropo MilionerĂłw. Nie powinny wrĂłciĂŚ, i kaÂżdy z forumowiczĂłw wie, Âże wg. mnie NajsÂłabsze ogniwo godnie zastÂąpiÂło ten program :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości