Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Dziśiaj (14 grudnia - poniedxiałek) podczas 229 odcinka serialu BrzdUla, dwukrtotnie wyemitowane zostały animacje (tuż przy logu tvn) pt. "idą święta". Na wstazkach od bombek, widniał własnie ten napis, wraz z animacją dzwonka (tak jak w spocie, pojawia się logo stacji). Wyglądało to bardzo miło, chociaż lepiej by było, gdyby przesunęli TO troszkę w lewo. No, to tyle :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: mfdtv4 »

Oprawa świąteczna ładna. Najlepsza ze wszystkich czterech czołowych stacji w Polsce. Później TVP2, TVP1 i na końcu Polsat, który daje co roku to samo...
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: marek110 »

Tvn chyba przygotowuje nową oprawę. Belki zostały zastąpione żółtym akwarium z niebieskim kółkem z nazwą programu...
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: qgn-111 »

Ale to nie dotyczy wszystkich programów, lecz tylko tych ukazanych w wiosennym spocie. Reszta ma standardowe belki, więc raczej nie szykują się do żadnych zmian. ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Widzę, że TVN zaczyna robić tak jak np. niemieckie telewizje typu VOX czy RTL II, tzn. podczas zapowiedzi pokazuje małą belkę z informacją o ścieżce dźwiękowej użytej w zwiastunie. Moim zdaniem jest to niepotrzebne i tylko zaśmieca zwiastun.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

r_r16 pisze:Widzę, że TVN zaczyna robić tak jak np. niemieckie telewizje typu VOX czy RTL II, tzn. podczas zapowiedzi pokazuje małą belkę z informacją o ścieżce dźwiękowej użytej w zwiastunie. Moim zdaniem jest to niepotrzebne i tylko zaśmieca zwiastun.
A według mnie to świetny pomysł. Przynajmniej tvnfakty nie będą zaśmiecane pytaniami typu" co to za utwór"... Dla mnie to b. fajny pomysł...
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Ma ktoś może jakieś capsy albo nagrania wielkanocnej oprawy TVN z 2010 roku? Na tvn.pl przeczytałem, że została ona nominowana do nagrody Promax Europe, a nie mogę sobie przypomnieć jak ona wygladąła. W internecie nie znalazłem żadnych nagrań. Jeśli ktoś ma jakieś materiały bardzo bym prosił o zamieszczenie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: prze_kw »

Nie ma ustawy której nie można obejść :twisted: W przerwie SMS wyemitowano króciutki program pt. "TVN Poleca". Wyemitowano 2 filmy autopromocyjne, puszczono planszę "Produkcja TVN", następnie pokazano sponsorów SMS i powrócono do Szymona :)
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Dokładnie :D Tak samo było po Na Wspólnej i w czasie drugiej przerwy Szymona. Tyle z tych nowych przepisów dobrze, że nie będzie już tych wielgachnych belek zasłaniających pół twarzy podczas filmu. Bo przepisy dot. autopromocji i te radiowe dot. emitowania większej ilości polskiej muzyki - bez sensu. Zamiast tego mogliby po prostu ograniczyć ilość zwykłych reklam emitowanych, a nie bloków autopromocyjnych, które tak btw są dużo ciekawsze od "zwykłych" reklam :P

Choć to może nie temat na ten post, więc jak coś - przepraszam za offtop :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: prze_kw »

Dzisiejsza GW informuje, że w stacjach komercyjnych prawdopodobnie pojawią się prezenterzy, przedstawiający najciekawsze pozycje, tak jak w TVP.

Osobiście - jakoś tego nie widzę, ale w obecnej sytuacji to bdb wyjście. Tym bardziej, że będą to prawdopodobnie krótkie programy, których czas nie wlicza się w "autopromocję".
Liczą się tylko Fakty.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: prze_kw »

http://www.youtube.com/watch?v=v5V6xuVoa2k - dziś tak wyglądają otwarcia i zamknięcia bloków reklamowych w TVN. Ciekawe ;)
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: mfdtv4 »

Na Polsacie i TVP2 też coś takiego widziałem.... 8)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: avatar »

A ja na TVP 1.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Takie otwarcia i zamknięcia bloków reklamowych są dziś obecne we wszystkich głównych kanałach. Ma to oczywiście związek z dzisiejszym wejściem marki T-Mobile na rynek polski. Ja dziś akurat spędzam sporo czasu przed tv i te bloki reklamowe robią się już po troszku denerwujące. Jednakże bardzo dobry sposób na przykucie uwagi widza.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: prze_kw »

Dziś z okazji 10 urodzin fundacji TVN - Nie jesteś sam, logo TVN zastępuje serduszko z loga fundacji :) Dodatkowo możemy oglądać specjalną oprawę graficzną.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości