[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: pop »

"The Guardian": Polska telewizja TVN wykupiła prawa do transmisji trzeciej serii programu "Big Brother" nadawanej w Wielkiej Brytanii w 2002 roku. - To dość niespotykane - zauważył rzecznik angielskiego Endemola.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Big Brother

Post autor: Marcin »

Pewnie z przeznaczeniem dla TVN Lingua.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: pop »

nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

POpieram pisze:"The Guardian": Polska telewizja TVN wykupiła prawa do transmisji trzeciej serii programu "Big Brother"
No i co w tym dziwnego ? To nie pierwsza edycja brytyjskiego BB zakupiona przez TVN.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: pop »

Nic w tym dziwnego, po prostu o tym napisałem. TVN Lingua emitowała już jedną - o ile dobrze wiem, to pierwszą - edycję brytyjskiego "Big Brothera". Nigdzie nie wspomniałem, że coś w tym dziwnego... :uhh:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie ogladam BB,ale wyczytałem,że coraz to do 'ciekawszych' scen tam dochodzi :spiewa: To teraz tylko na jakieś morderstwo wypada poczekać,chyba,że to już też gdzieś było :spiewa: :arrow:
http://www.notsobigbrother.pl/bigbrothe ... 11588.html
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: piotrek888 »

Maxxx ja właśnie to przeczytałem i też sądzę, że tylko tam brak morderstwa normalnie parodia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Big Brother

Post autor: Adrian ;P »

BigBroher: Niccolaus bez skrępowania przyznaje się do zmiany płci! Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na jego postawną i stuprocentową męską posturę! Niccolaus opowiadał mieszkańcom o szczegółach samej operacji oraz życia w "nowej skórze".

W sumie dobrze, że się przyznał sam niż potem wszystkie pudelki by się o tym rozpisywały.
monetowy_chlopak

Re: Big Brother

Post autor: monetowy_chlopak »

Od 30 czerwca rozpoczyna się w "czwórce" emisja powtórkowa V edycji show "Big brother". Co ciekawe nie bedą to bloki "Big brother" tak jak ostatnio (ostatnio były parę razy powtarzane odcinki "Big brother". Nawet o 14:00.). Teraz będą nadawane późnym wiczorem/nocą. Około 22:00 do 1:00. W nocy ok 3:00 wydania extra i prosto z domu. Soboty i niedziele to czas na wydania omnibus. Emisja o 19:00. Piątek wolny od "Big brother" I tak:

30 czerwca
22:50 Big Brother 5 - start - cz.1

1 lipca
00:05 Big Brother 5 - start - cz.2
01:10 Big Brother 5 - start - cz.3
04:15 Big Brother 5 - extra

2 lipca
23:05 Big Brother 5
03:35 Big Brother 5 - extra

3 lipca
23:20 Big Brother 5

5 lipca
19:05 Big Brother 5 - omnibus

6 lipca
19:00 Big Brother 5 - omnibus

7 lipca
23:15 Big Brother 5 - nominacje
03:45 Big Brother 5 - extra

8 lipca
23:10 Big Brother 5
03:45 Big Brother 5 - extra
04:10 Big Brother 5 - prosto z domu

9 lipca
22:55 Big Brother 5
03:30 Big Brother 5

10 lipca
23:15 Big Brother 5 - ring
00:15 Big Brother 5 - ring - wyniki
03:55 Big Brother 5 - prosto z domu


itd.

Ja bym to zrobił inaczej bardziej jednolicie. Takie pasmo bym dał:

Poniedziałek - piątek
23:00 Big brother (w środy nominacje)
0:00 Big brother - prosto z domu
0:30 Big brother - extra

Sobota:
23:00 Big brother - omnibus
0:00 Big brother show (to od sierpnia; początkowo nie było wydania show)

Niedziela:
23:00 Big brother ring
0:30 Big brother - ring - wyniki
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Big Brother

Post autor: Greg Haus »

onet.pl pisze:"Big Brother" i "Gwiezdny cyrk" nie pojawią się w telewizji jesienią.

- Pomimo bardzo dobrej jakości programów [ :lol: ]oraz dobrej oglądalności[ :hahaha:] , w trudnym paśmie emisyjnym, w bieżącym roku nie planujemy realizować ich kolejnych edycji - wyjaśnia Marian Kopiec, członek zarządu firmy Endemol Polska. - Powrót na antenę obu formatów w przyszłych sezonach nie jest jednak wykluczony. Rozmowy z nadawcami nie zostały zamknięte - tłumaczy.

Średnia widownia show "Gwiezdny cyrk" wyniosła 2,1 miliona widzów - wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Natomiast druga odsłona piątej edycji "Big Brothera" przyciągała przed telewizory średnio 231 tysiące widzów, a pierwsza - 377 tysięcy osób [rzeczywiście świetna oglądalność].
Mój komentarz: Wreście! Jeżeli kolejne edycje BB miałyby wykreować kogoś takiego jak Jolanta Rutowicz - to jest to superinformacja 8) A co do GC - to raczej nie niespodzianka, że zniknie. Ciekawe co będzie robić genialna prezenterka polsat - Popielewicz :>
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:Mój komentarz: Wreście!
Mój komentarz: :lol: :lol: :lol: !
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: piotrek888 »

Uff.Nareszcie!!
A niejaka pani Popielewicz będzie śpiewać w Joś :ech:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Big Brother

Post autor: podmark »

Greg Haus pisze:Jeżeli kolejne edycje BB miałyby wykreować kogoś takiego jak Jolanta Rutowicz - to jest to superinformacja 8)
Bo oczywiście edycje w TVN wypromowały samych inteligentów na czele z Gulczasem :D. Mam Ci przypomnieć, o kim nadal najwięcej słychać z edycji TVN-owskich ? O Frytce, która to za pieniądze jest w stanie uprawiać seks przed kamerami w wannie i która wykonuje niezwykły hit "Dwa gołębie". Jakoś Jolanta -mimo wrodzonej głupoty- drugiego dnia programu nie poszła z nieznajomym facetem do łóżka (tudzież do wanny :D), a jej zapowiedzi nagrania płyty wydają się odległe. No i Rutowicz nie mówiła do współmieszkańców "nie zasypiaj k*rwa, bo się nie obudzisz. Zaje*bie Cię !"
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Big Brother

Post autor: piotrek888 »

Tak, tak,tak Ty i te twoje mądrości. Kiedy w TV-enie był BB to było modne a nie po 5 latach czy nawet więcej jakiś odgrzewany kotlet w TV4. To co robiła Frytka nie zasługuję na poklask ale dzięki temu zdobyła karierę być może zawdzięcza ją tv-enowi. Jolanta Rutowicz to głupota ucieleśniona. Nie wie kto jest prezydentem,premierem i się zastanawiam czy ona cokolwiek wie.

A i była taka święta:
http://www.youtube.com/watch?v=3frDkumcvRQ
http://www.youtube.com/watch?v=OZsjnB6l2TY


Pokrywaj słowa.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Big Brother

Post autor: Greg Haus »

podmark pisze:
Greg Haus pisze:Jeżeli kolejne edycje BB miałyby wykreować kogoś takiego jak Jolanta Rutowicz - to jest to superinformacja 8)
Bo oczywiście edycje w TVN wypromowały samych inteligentów na czele z Gulczasem :D.
A gdzie ja napisałem, że edycja tvn'owska była lepsza od tej z tv4? :uau: Trudno mi ocenić bo po 2 odcinkach BB na tv4 nie mogłem już patrzeć na ten format. Ale faktem jest, że wypromowani przez tvn lepiej radzili sobie potem w tv, w polityce.




:arrow: Janusz Dzięcioł - poseł z ramienia platformy obywatelskiej obecnej kadencji

:arrow: Manuela Michalak - prowadząca Maraton uśmiechu

:arrow: Małgorzata Maier - prowadząca: 'Kto was tak urządził?

:arrow: Klaudiusz Sevković - reklam suszarko-patelnio-opiekacza do skarpetek - czyli mango :lol2:

:arrow: Piotr Gulczyński - kariera filmowa :racja: , własna marka piwa :lol:

:arrow: Sebastian Florek - poseł Samoobrony ubiegłej kadencji

:arrow: Agnieszka Frykowska - własny program " Lub czasopisma" w superstacji tele5 :)


podmark pisze:
Mam Ci przypomnieć, o kim nadal najwięcej słychać z edycji TVN-owskich ? O Frytce, która to za pieniądze jest w stanie uprawiać seks przed kamerami w wannie i która wykonuje niezwykły hit "Dwa gołębie". Jakoś Jolanta -mimo wrodzonej głupoty- drugiego dnia programu nie poszła z nieznajomym facetem do łóżka (tudzież do wanny ), a jej zapowiedzi nagrania płyty wydają się odległe.

Myślę, że Jolanta Rutowicz uważa, iż łóżko służy jedynie do spania, a tudzież wanna do kompania. I to, że nie uprawiała sexu przed kamerami ( o ile ona wiedziała, że w tym domu są kamery) wynikało z tego, iż jej wrażenia sexualne kończyły się na różowym koniku i głaskaniu go. Frytka poprzez swoje zachowania wykreowała siebie - absolutnie nie popieram tego, ale faktem jest, że bardziej na tym zyskała niz straciła - niestety... Frytka zachowywa/ła się jak...'kobieta wyzwolona' ( to z programu Cejrowskiego z frytką), a Rutowicz wyglądała jak kobieta wyzwolona. No niestety obie panie to objaw patologi.
podmark pisze:No i Rutowicz nie mówiła do współmieszkańców "nie zasypiaj k*rwa, bo się nie obudzisz. Zaje*bie Cię
No to, rzeczywiście Rutowicz zyskała w moich oczach. Ja tak sobie codziennie przed pujściem spać mówie sam do siebie - a ona nie. Jednak jej nie doceniłem... Przepraszam :brawa: :szalony:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości