[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

A w UK i USA to jak się ten wiejski festyn sprzedaje? I to duużo lepiej niż u nas?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mam talent

Post autor: Camilo »

Pomijając to, że na całym świecie sprzedaje się już chyba coraz gorzej, to w UK i USA są szklane domy i wszyscy upajają się wyłącznie kulturą Ą, Ę, pierkardę?!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Owszem - tyle, że w wielu krajach spadki jakie notuje format rok do roku nie są specjalnie znaczące, nawet można by rzec, że w normie. Fakt jednak, że "Got Talent" to wciąż obok "The Voice" i "Dancing With The Stars" jeden z najchętniej oglądanych widowisk rozrywkowych na świecie.
SevenUP pisze:A w UK i USA to jak się ten wiejski festyn sprzedaje? I to duużo lepiej niż u nas?
Trochę więcej dystansu do ironii @Camilo, przynajmniej tak to odebrałem.

Faktem jest to, że produkcja Iwańskiego słynie ze sztampowości, ale nie da się nie zauważyć nawet lekkich zmian w oświetleniu studia, realizacji (szczególnie sposób ogłaszania wyników - prosto z edycji w Wlk. Brytanii), czy wymienienia ekranu, który ma teraz lepszą rozdzielczość.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Mam talent

Post autor: Felippe »

Jak podaje party, Edyta Górniak dostała propozycję zostania jurorką w programie. Miałby zastąpić Chylińską lub Foremniak.

http://party.pl/tv-show/gorniak-zostani ... 101700-r1/
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mam talent

Post autor: michal_borkowski »

A propos Chylińskiej - przy okazji prezentacji ramówki TVN, znów wrócił problem jej choroby, czego konsekwencją miałaby być coraz niższa waga. Ona sama temu zaprzecza.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Mam talent

Post autor: Maciek_POZ »

Szkoda, bo moim zdaniem A. Chylińska jest dobrą jurorką i widocznie tak samo postrzegają ją widzowie, skoro kilkukrotnie honorowali ją za to Telekamerą. Z pewnością jej odejście z "Mam talent" byłoby dużą stratą dla programu.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Zwycięzcą 11 edycji programu zostało Duo Destiny. Tym samym zainkasowało 300 000 zł. Drugie miejsce zajęła Emilka Nowak zdobywający tym samym 20 000 zł.

Niestety bardzo nieciekawe informacje nadeszły po finale programu. Zdobywca 3 miejsca w tej edycji Patryk Niekłań wracjąc do domu po finale programu uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Oby szybko wrócił do pełnej sprawności, a rodzinie wyrazy wsparcia: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/patr ... L65ZPFiUV8
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN] Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Dziś finał 12 edycji programu, który będzie ostatnim odcinkiem show poprowadzonym przez Szymona Holownie, co oznajmił już wielokrotnie na antenie programu, czy na Facebooku. Niewykluczone, że w jury zabraknie także Agnieszki Chylińskiej, która planuje trasę koncertową w związku z 25-leciem swej pracy artystycznej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN] Mam talent

Post autor: Trzeciak »

12 edycję wygrała znów para akrobatyczna - Marysia i Julian, którzy zgarnęli 300 000 zł. Drugie miejsce przypadło Arturze Cichucie, który zdobył 20 000 zł.

Oczywiście w finale Szymon Hołownia oficjalnie ogłosił ze wzruszeniem rozstanie z programem i podziękował widzom oraz ekipie za ostatnich 12 lat. W minioną niedzielę Szymon Hołownia ogłosił, że wystartuje w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.

Niestety - dotarły także już zupełnie smutne informacje związane z programem. 3 grudnia w wieku ledwie 30 lat zmarł Tomasz Kabis - uczestnik trzeciej i finalista szóstej edycji "MT!": https://dziennikzachodni.pl/nie-zyje-to ... 1-14629549
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVN] Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Jak stacja potwierdziła na łamach "Faktu" - jesienią TVN nie pokaże kolejnego sezonu programu. 13 edycję "Mam Talent!" ujrzymy dopiero w 2021 roku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości