[TVN] Ugotowani

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ugotowani

Post autor: Ksero »

46 minut dla takiego programu to za mało. Ja bym zrobił po 2 odcinki dla każdego miasta (w jednym odcinku po dwóch uczestników). Idealne na sobotę i niedzielę.
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ugotowani

Post autor: Trzeciak »

Trochę zmiany nie miałyby sensu. Poza tym program jest na licencji - więc ot tak sobie zasad nie mogą zmieniać.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ugotowani

Post autor: Ksero »

A która edycja ma 4 odcinki, codziennie po godzinie? Jeżeliby chcieli tak zrobić program, musieliby na nowo wykupić inną licencję?
KKK
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Ugotowani

Post autor: Adrian ;P »

W jednej z wersji którą widziałem w każdym odcinku jest 5, a nie 4 uczestników jak u nas. Ja bym spróbował wcisnąć program do emisji codziennej w popołudnia
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ugotowani

Post autor: Trzeciak »

Ksero pisze:Jeżeliby chcieli tak zrobić program, musieliby na nowo wykupić inną licencję?
Licencja nie określa pory emisji, tylko sposób produkcji programu, jego formułę i zasady.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Ugotowani

Post autor: ktos »

Adrian ;P pisze:W jednej z wersji którą widziałem w każdym odcinku jest 5, a nie 4 uczestników jak u nas. Ja bym spróbował wcisnąć program do emisji codziennej w popołudnia
na BBC lecą takie odcinki jest 5 osób i program trwa 2 godziny mogli by tak zrobić np. na święta u nas jeden odcinek 8)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ugotowani

Post autor: Ksero »

Przyznam szczerze, że często oglądam brytyjską edycję Ugotowanych na BBC Entertainment i tam, w każdym odcinku ludzie oceniają siebie nawzajem bez żadnych ukrytych podtekstów, typu: ''A u niego mi smakowały dania, ale dam mu 2, żebym ja wygrał'', tak jak to w polskiej edycji często się odbywa.
KKK
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Ugotowani

Post autor: ktos »

Ksero pisze:Przyznam szczerze, że często oglądam brytyjską edycję Ugotowanych na BBC Entertainment i tam, w każdym odcinku ludzie oceniają siebie nawzajem bez żadnych ukrytych podtekstów, typu: ''A u niego mi smakowały dania, ale dam mu 2, żebym ja wygrał'', tak jak to w polskiej edycji często się odbywa.
tam też czasem zdarzają się takie osoby tego nie uniknie się :P
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ugotowani

Post autor: Ksero »

Ale nie jest tak nagminne jak u nas - że w prawie każdym odcinku.
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ugotowani

Post autor: Trzeciak »

ktos pisze:
Adrian ;P pisze:W jednej z wersji którą widziałem w każdym odcinku jest 5, a nie 4 uczestników jak u nas. Ja bym spróbował wcisnąć program do emisji codziennej w popołudnia
na BBC lecą takie odcinki jest 5 osób i program trwa 2 godziny mogli by tak zrobić np. na święta u nas jeden odcinek 8)
Polska wersja miała już jeden świąteczny odcinek. Został on wyemitowany 18 grudnia 2011 roku - i był to ostatni odcinek 2 serii.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Ugotowani

Post autor: ktos »

Trzeciak pisze:
ktos pisze:
Adrian ;P pisze:W jednej z wersji którą widziałem w każdym odcinku jest 5, a nie 4 uczestników jak u nas. Ja bym spróbował wcisnąć program do emisji codziennej w popołudnia
na BBC lecą takie odcinki jest 5 osób i program trwa 2 godziny mogli by tak zrobić np. na święta u nas jeden odcinek 8)
Polska wersja miała już jeden świąteczny odcinek. Został on wyemitowany 18 grudnia 2011 roku - i był to ostatni odcinek 2 serii.
no tak ale godzinę trwała a mogli by zrobić 2 z 5 osobami 8)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Ugotowani

Post autor: Ksero »

Ubolewam nad tym, że Ugotowani są tylko w jednym sezonie rocznie, a nie w dwóch.
KKK
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Ugotowani

Post autor: felek »

W niedzielę 4 listopada 'Ugotowanych' oglądało 3,3 mln. widzów przy udziale w 16-49 wynoszącym 30% :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ugotowani

Post autor: Trzeciak »

Nie ma wątpliwości, że powstanie jeszcze jedna edycja programu.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Ugotowani

Post autor: felek »

Dokładnie :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości