[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

1 odcinek trochę przypominał mi Hor or Not z VIVY i wiem , że 2 będzie taki sam , czyli nudny . Ale wiem też , że dopiero od 3 odcinka zacznie się prawdziwa rywalizacja , sesje i dom z modelkami !
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Jaka była oglądalnosc??
;)
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: lukis »

Dokładnie 2 mln. widzów i 15,74% udziału.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

Wiem, wiem. Kurcze cos czuje ze to pierwsza i ostatnia seria. A program taaki fajny ;) Szkoda, naprawde ;/
PS. Wspaniała czołówka ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

a ja mam mieszane uczucia.. Wydaje mi się takie trochę `ogłupiające`.. ale z drugiej strony trochę mnie do tego ciągnie :)
szkoda, że musiałam opuścic połowe Szkła kontaktowego, żeby to obejrzeć.
Dziewczyna, która pozowała jak A, RUbik była naprawde strasznie chuda; OO
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ana486 »

Obejrzalam pierwszy odcinek tego programu i taki sobie, nie bedzie hitem jesieni, ale tylko jest wstawka do ramowki jesionnej nowa na miejsce You can dance. Tez mysle, ze nie bedzie nastepnej edycji, bo takie programy raczej nie sa w gustach polakow. Ale musze powiedziec, ze nie ktore tam dziewczynki przychodze po 18 lat to maja sie za wielkie modeleczki robiace sweet foteczki i mysla, ze jak sa ladne to ze moga byc modelkami. Najlepsza byla ta murzynka/murzyn hehheh
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

Ostatni odcinek był chyba najlepszy.. w porównaniu z tymi wszystkimi pokazywanymi wcześniej :) Trzymam kciuki za Pamele i Zuze ;d
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: lukis »

Tak. Trzeci odcinek był najlepszy. Program zaczyna się rozkręcać. I teraz kiedy "13" wchodzi do domu robi się z tego reality show, czyli gatunek, którego w Polsce bardzo brakowało ostatnim czasy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Pemol »

Myślę, że teraz będzie najciekawiej, bo pojawi się rywalizacja pomiędzy uczestniczkami. Trzymam kciuki za Zuzę, chociaż widać, że zajdzie innym dziewczynom za skórę, oczywiście sądząc po jej zachowaniu :) Może być zabawnie :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

4 odcinek był już super . Mogłem w ogóle tych castingów nie oglądać , bo były żenujące , za to odkąd wprowadziły się do domu to co minutę coś ciekawego się dzieję ! Super program się zrobił. Na pewno będę oglądać regularnie !!!!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:4 odcinek był już super . Mogłem w ogóle tych castingów nie oglądać , bo były żenujące , za to odkąd wprowadziły się do domu to co minutę coś ciekawego się dzieję ! Super program się zrobił. Na pewno będę oglądać regularnie !!!!
Wspaniale że Zula odpadła. Dość że słabe zdjęcie, to zachowanie jeszcze gorsze. Super dom, niesamowicie dobre zdjęcia i fenomenalne metamorfozy. Najlepiej wygląda Kasia czy "tipsiara" (dawniejsza tipsiara oczywiście) ;D
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

Myślałam, że Zula dojdzie dalej..ale faktycznie - jej zdjęcie było słabe. To samo Pamela..była moją faworytką, a jakoś słabo wypadła.
Wie ktoś jaka oglądalność?
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: bartek09 »

pixie pisze:Wie ktoś jaka oglądalność?
2 949 113 :arrow: http://media2.pl/badania/69489-modelki- ... ikami.html
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

ehh ci ratownicy x/
Top model jest przecież lepsze! To samo z domkiem nad rozlewiskiem..TzG jest znacznie lepszą propozycją.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: DJ Ice »

Każdy ogląda to co woli. Akurat seriale w TVP bardziej przekonują mnie niż TzG, które po prostu mnie nudzi swoją długą obecnością i ''Top Model'', który w porównaniu ze swoimi odpowiednikami jest słaby. Istnieje coś takiego jak prawo wyboru. Dlatego istnieje konkurencja.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości