[TVN] Top Model

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Mam tylko nadzieję, że Anna Bałon nie dojdzie do finału TM. O ile wiem, niestety znajdzie się w ostatniej 5 bądź 4 dziewczyn, ale proszę - niech nie dojdzie do finału - Polacy już raz pokazali jak wybierają. Kolejna płaczka... Niech się uspokoi, bo dobrze to nie wróży "nienawidzę Doroty!", LOL
This is not the end, this is not the beginning.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: adik1148 »

Anna będzie w finałowej piątce , w finale nie wiadomo :(
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Oby to nie była prawda. Jedyna porządna dziewczyna z tej trójki to Olga.

http://teleshow.pl/gid,13905359,img,139 ... caid=5d391
This is not the end, this is not the beginning.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: ktos »

ale to nic pewnego że one są w finale także poczekamy zobaczymy :P jeśli to prawda to dziwny skład
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: pixie »

Amy pisze:Oby to nie była prawda. Jedyna porządna dziewczyna z tej trójki to Olga.

http://teleshow.pl/gid,13905359,img,139 ... caid=5d391
Olga jest piękna, ale wydaje mi się, ze jeden z jurorów ma racje - jest modelka jednej twarzy.

Moim zdaniem najlepiej radzi sobie Viktoria Driuk i Vera Suprunenko. Początkowo nie były moimi faworytkami, ale na zdjęciach wyglądają niesamowicie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Łukasz »

Fajnie jakby Olga wygrała. Jest najładniejsza i chyba też najbardziej inteligentna ze wszystkich :D

Nie wiem dlaczego, ale większość dziewczyn w tym programie budzi u mnie negatywne emocje. Ciągle się obgadują, są dziecinne, obrażają się, emocjonują bez potrzeby... :neutral:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

I dodatkowo jestem zdziwiona, że tak naprawdę tylko 2-3 dziewczyny umiały powiedzieć coś, cokolwiek po angielsku. W zeszłej edycji tak naprawdę tylko Papierska nie umiała nic wydukać ("How old are you?" ... "Co on mówi???", lol), a teraz jest gorzej, może nie tak źle jak z Papierską, ale więcej dziewczyn nie zna dobrze języka.

I Bałon... Rozmowa z Anją była jedną, wielką, żałosną katastrofą, lol. Zbyt pewna siebie, a zadań dobrze nie wykonuje.

Trzymam kciuki za Olgę, Oliwię, Wierę i w sumie za Michalinę też, bo ma szanse zaistnieć w świecie mody. :)
This is not the end, this is not the beginning.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Adrian ;P »

Moimi faworytkami są Dorota, Olga i Michalina. Dobrze, że nMagdalena zrezygnowała, w ogóle mi się nie podobała. Fajnie, że w tej edycji jest dużo Anji Rubik :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Łukasz »

Nie rozumiem tego zachwytu nad Michaliną.

Poza Olgą, ta dziewczyna po ciąży jest jeszcze fajna (nie pamiętam imienia), ale chyba wiek jest tu przeszkodą do kariery w świecie mody?

Bałon rzeczywiście katastrofa - pewnie za tydzień odpadnia. :D I tak dziwne, że tak długo się utrzymała. Szkoda, że nie ma relacji z domu modelek. Ciekawe jak jej się żyje z koleżankami :) A za tydzień odcinek z Magdą Gessler. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Łukasz pisze:Nie rozumiem tego zachwytu nad Michaliną.
Ma szansę zaistnieć w świecie mody, bo wie czego chce i psychicznie może wytrzymać - w przeciwieństwie do niektórych dziewczyn.
Łukasz pisze:ta dziewczyna po ciąży jest jeszcze fajna (nie pamiętam imienia), ale chyba wiek jest tu przeszkodą do kariery w świecie mody?
Dorota - bo o niej mowa. Też ją lubię i uważam, że wiek tu akurat nie ma aż takiego znaczenia, jak to jak wychodzi na zdjęciach i jak prezentuje się na wybiegu. Kibicuję jej i mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej. :)
Łukasz pisze:Bałon rzeczywiście katastrofa - pewnie za tydzień odpadnie. :D I tak dziwne, że tak długo się utrzymała.
Dołączam się do tego apelu, jednakże nie sądzę, żeby odpadła tak szybko...
Łukasz pisze:Szkoda, że nie ma relacji z domu modelek. Ciekawe jak jej się żyje z koleżankami :) A za tydzień odcinek z Magdą Gessler. :D
Ano szkoda. Z koleżankami nie żyje się jej pewnie najlepiej, bo skoro mnie irytuje, a oglądam ją tylko przez godzinę tygodniowo, to je pewnie jeszcze bardziej. :twisted: :ech:
A w przyszłym tygodniu sesja z jedzeniem :lol2:
This is not the end, this is not the beginning.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Kuba »

Anna Bałon jest w Top 3, przykro mi :) całe Opole o tym mówi
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

Kuba pisze:Anna Bałon jest w Top 3, przykro mi :) całe Opole o tym mówi
NIEEEEEEEEEEEEEE...

Mam tylko nadzieję, że nie wygra TM.
W takim razie Olga i Michalina też w 3 (?)
This is not the end, this is not the beginning.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: r_r16 »

I po co Viera wzięła ten telefon... Tak to kompletnie nienadająca się do tego programu Ania odpadłaby. To, co w dzisiejszym odcinku wyprawiała podczas kręcenia reklamy było żałosne.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Amy »

;(

Viera wróć!!!

Gdyby nie ten telefon, Bałon odpadłaby nareszcie z TM. A tak prześlizgnie się do finału. Mamy 66 %, że wygra ładna, wychowana i mająca szanse na zaistnienie w świecie mody (patrz: Michalina i Olga).

Lubię Dorotę i uważam, że świetnie wychodzi na zdjęciach. Oliwia, Asia i Honorata również bardzo dobrze zaprezentowały się w tej sesji. Szkoda, że jest ktoś, kto zabierze jednej z nich miejsce w finale...

Za tydzień odcinek z udziałem projektantów.
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Top Model . Zostań Modelką

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:Tak jak się spodziewałem ta edycja jest dłuższa o 1 odcinek. Finał będzie 7 grudnia :D
Chyba jednak będzie on trochę wcześniej, bowiem po ostatnim odcinku odpadły jednocześnie dwie uczestniczki, a w następny odcinek jest odcinkiem półfinałowym z Paryża - czyli finał może być już 30 listopada.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości