Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Moim skromnym zdaniem nowy sezon zobaczymy zim¹, o ludzkiej porze. Z czasem jak nastanie wiosna, serial siê przeniesie na póŸniejsze godziny... ale to tylko moje przypuszczenia ;]

ZdziwiÂłbym siĂŞ, jakby puÂścili "Smallville 4" juÂż jesieniÂą...
:)
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Amerykanskie seriale

Post autor: FuX »

Ja bardzo lubie trzy amerykanskie seriale:
:arrow: Lost
:arrow: Gotowe na Wszystko
:arrow: Supernatural
Dwa z nich sÂą juz emitowane w polskiej telewizji, teraz czas na TVN, ktĂłry emitowaÂłby Supernatural :lol: :lol: :lol:
Wąski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 13 lip 2006, 13:05
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Wąski »

Normalnie super serial i wogĂłle to mam na imie Oksana! hehehehe
Ten Serial jest super!!! ChwaÂła Bogu i TVN Âże wogĂłle zobaczyÂłem to cĂłdo na ocy.super naprawde!! Ale poprosiÂł bym jeszcze o powtĂłrki. Bo niekiedy nie mogĂŞ tego obejrzeĂŚ poniewaÂż sÂą wakacje. A tak to bym wstaÂł, zczaiÂł "The O.C." i humorek poprawiony, potem jehane na basen i do koĂąca dnia mam wolne. WiĂŞc jedna proÂśba proszĂŞ bardzo proszĂŞ niech ktoÂś przeniesie emisje albo powtĂłrki niech bĂŞdÂą gdzieÂś tak o 9.00 :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WÂąski pisze:WiĂŞc jedna proÂśba proszĂŞ bardzo proszĂŞ niech ktoÂś przeniesie emisje albo powtĂłrki niech bĂŞdÂą gdzieÂś tak o 9.00 :)
Nie ma sprawy! ZaÂłatwione! Od jutra moÂżesz siĂŞ cieszyĂŚ powtĂłrkami "ÂŻycia na fali" o 9:00. :D :D

Pozdrawiam i ÂżyczĂŞ miÂłego ogladania ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Wąski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 13 lip 2006, 13:05
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Wąski »

No nie Âściemniaj! Pewnie mnie picujesz. Tak z dnia na dzieĂą nikt nie zmienia programu. Ale jeÂśli to prawda to normalnie masz u mnie browara!! ale da sie to sprawdziĂŚ. wielkie dziĂŞks jakby co. MĂłwie w imeniu wszystkich spragnionych i cieszÂących siĂŞ z wakacji!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:hahaha: :devil: Oczywiœcie, ¿e to ¿art. :twisted: Po raz kolejny trzeba przypomnieÌ, ¿e to jest NIEOFICJALNE FORUM TVN i pisanie tu takich próœb nic nie da. :] Wy¿ej kolega poda³ adres e-mail gdzie mo¿na wysy³aÌ listy z takimi sprawami. :] widzowie@tvn.pl

Z resztÂą powtĂłrki 0 9:00 byÂłyby niemoÂżliwe, bo ta godzinĂŞ okupuje "WykrĂŞĂŚ numer"... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Wąski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 13 lip 2006, 13:05
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Wąski »

osz ty normalnie ja om no w du ja pier. to ÂżeÂś mnie wkrĂŞciÂł a to dlatego Âże naprawde by siĂŞ przydaÂło o 9.00. A teraz spadam bo 14.40 siĂŞ zbliÂża. za to masz mafie rosyjskÂą na karku :twisted: pamiĂŞtaj "kto siĂŞ Âśmieje ten siĂŞ Âśmieje" :D POZDRO dla cie i wogĂłle dla wszystkich. "THE O.C." is the best!!
Wąski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 13 lip 2006, 13:05
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Wąski »

"The O.C." rz¹dzi i nic tego nie zmieni!! Z³a pora na ogl¹danie :evil: Wiêc panowie Teva³eniœci powinni pomyœleÌ racjonalnie. Popularny serial o przyzwoitej godzinie to oznacza du¿o widzów, du¿o widzów oznacza lepsz¹ ogl¹dalnoœÌ, lepsza ogl¹dalnoœÌ to wiêcej kasy, wiêcej kasy lepszy program. Powinniœcie siê wstydziÌ ¿e chop ze wsi wam to musi t³umaczyÌ :lol: Ale Dopshe ¿e chocia¿ jest ten Serial emitowany. Danke shon!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Tak siê kiedy¶ w³a¶nie zastanawia³em czemu TVN nadaje takie dobre seriale o tak pó¼nych porach. My¶lê ¿e z serialami zagranicznymi mo¿e byæ podobnie jak z magazynem ligowym w TVN. Pierwszeñstwo w jego emitowaniu ma CANAL+ i dopiero potem TVN. Przypomnê ¿e SZE¦Æ STÓP POD ZIEMI¡ jest emitowane tak¿e przez p³atny kana³ HBO. RODZINA SOPRANO te¿ by³a emitowana tak pó¼no i te¿ by³a emitowana najpierw w HBO. To chyba jedyne racjonalne wyt³umaczenie tej dziwnej sytuacji :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
leviathan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 07 cze 2006, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: leviathan »

salladyn pisze:Tak siê kiedy¶ w³a¶nie zastanawia³em czemu TVN nadaje takie dobre seriale o tak pó¼nych porach. My¶lê ¿e z serialami zagranicznymi mo¿e byæ podobnie jak z magazynem ligowym w TVN. Pierwszeñstwo w jego emitowaniu ma CANAL+ i dopiero potem TVN. Przypomnê ¿e SZE¦Æ STÓP POD ZIEMI¡ jest emitowane tak¿e przez p³atny kana³ HBO. RODZINA SOPRANO te¿ by³a emitowana tak pó¼no i te¿ by³a emitowana najpierw w HBO. To chyba jedyne racjonalne wyt³umaczenie tej dziwnej sytuacji :roll:
Moment, bo ja chyba nie za wiele zrozumiaÂłem z tego postu. Co ma jedno do drugiego. Stacje telewizyjne produkujÂące serial ( np. HBO) majÂą pierwszeĂąstwo w jego emisji- logiczne. WiĂŞc dlatego HBO wyprzedza TVN z emisjÂą SzeÂściu stĂłp o jeden sezon, ale to nie ma nic wspĂłlnego z porÂą jego emisji. Chyba, Âże miaÂłeÂś coÂś innego na myÂśli :mhm:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No w³aœnie ¿e jedno do drugiego ma ca³kiem sporo. Owszem jest jednosezonowe opóŸnienie, ale mimo wszystko stacje takie jak HBO czy CANAL+ nie pozwol¹ sobie na konkurowanie z TVN wyprodukowanymi przez siebie serialami.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Kochane Klopoty - odp

Post autor: FuX »

Jak dotÂąd wyszÂło 6 sezonĂłw "Kochanych KÂłopotĂłw".
TVN nigdy nie mĂłwiÂło i nie zamierzaÂło emitowac "Kochanych kÂłopotĂłw" na swojej antenie z tego wzglĂŞdu, Âże leci on w tej chwili codziennie na antenie TVN Siedem(powtĂłrki). Prawdopodobnie nowe odcinki tego serialu bĂŞdzie moÂżna oglÂądac w jesiennej ramĂłwce TVN 7 :tanczy: :tanczy:
JeÂśli tak bardzo lubisz ten serial to polecam zakupienie wszystkich szeÂściu sezonĂłw na DVD w wersji polskiej np. w internetowym sklepie vivid.pl
Ludziem Apelujem! Nie pishmy ff ten sposooob! :aniol: :aniol:
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

A czy mĂłgÂłby mi ktos powiedziec ile jest sezonow "ÂŻycia na fali"??
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W sumie trzy, czwarty od wrzeœnia w Stanach Zjednoczonych. W Polsce TVN kupi³ prawa do trzech serii, z czego dwie wyemituje w te wakacje, a póŸniej bêdzie przerwa... nie wiadomo jak d³uga. ;]
:)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Oglada³am dobrych kilka odcinków tego "cuda" i stwierdzam, ¿e to nic nadzwyczajnego. W¹tki siê urywaj¹ np Teresa, która wrócila do miasteczka Ryana i nie wiadomo czy s¹ razem czy nie bo mieli mieszkaÌ ze sob¹ z powodu dziecka a tu g³ówny bohater ugania siê za przyrodni¹ siostr¹ swojej "matki' Kirsten. Gdzie tu logika? :x
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości