Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Tajemnice Smallville: Za czy Przeciw???

Post autor: SMT »

Bardzo lubie serial Smallviele i chcial bym poznac wasze opinie na temat tego programu. Co sie wam podoba a co nie, co byÂście zmienili (godzine emisji!), czy wogle ogladacie.

PZDR: SMT

PS: Jestem ciekaw jezeli ktos moze wie mniej wiecej jaka ogladalnosc ma Smallville, teraz i w stosunku do pierwszej serii???
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czy mĂłgÂłbyÂś dorobiĂŚ sondĂŞ do tego tematu? Nic nie narzucam, ale fajnie by byÂło. :)
Poza tym serial Smallville jest moim ulubionym! Ogladam ka¿dy odcinek. Nie zmieni³bym pory emisji, a dzieù. Przecie¿ to serial dla m³odzie¿y, wiêc nie powinno siê go nadawaÌ w œrodku tygodnia. Nie wiem jak¹ ogladalnoœÌ ma ten sezon (bo, nie jest on w TOP10 tvn, a na stonie TVNu nie s¹ aktualizowane dane telemetryczne, lub u mnie siê one nie odœwiezaj¹) ale pamiêtam, ¿e poprzedni sezon (dok³adnie odcinki w wakacje) dosiêga³y czasem proggu 2 mln, przewa¿nie by³o to chyba ok 1,5 mln.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie oglÂądam tego serialu z jednego powodu: dnia emisji. Akurat we wtorek po Mymy Cie mam co innego do roboty :( . Nie wiecie kiedy Âśa powtĂłrki? KiedyÂś oglÂądaÂłem to naprawde jeden z najlepszych seriali. :) .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja bardzo lubiê serial Tajemnice Smallville i staram siê ogl¹daÌ ka¿dy odcinek, choÌ nie zawsze mi to wychodzi. Pora emisji nawet dogodna, tylko szkoda, ¿e nie ma powtórek naprzyk³ad w sobotê rano, albo póŸnym wieczorem w jakikolwiek dzieù tygodnia. Wtedy móg³bym obejrzeÌ odcinek, ktorego nie widzia³em. Co do ogl¹dalnoœci: te¿ nie wiem ile oglada te serie: szanowny TVN nie aktualizuje ostatnio wyników ogl¹dalnoœci. To nie tylko0 tobie siê nie odœwie¿a najwyraŸniej Szymcio. Wyniki jakie s¹ dostepne to chyba z tygodnia 16/2004. Pozdrawiam wszystkich fanów Smallville.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Faktycznie nie ma powtorek, ale jezeli jestescie wielkimi fanami to jest calkiem spoko stronka o smallville, podajze: Smallville.prv.pl

PZDR: SMT
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ale ta strona jest nieuaktualniona od zeszÂłego roku, byÂłem na niej juÂż kiedyÂś. Szkoda, Âże nie ma jakiejÂś aktualnej, fajnej stronki...
:)
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

To prawda ze jest nieaktualna, a jej gÂłuwna wada jest to ze niedziala link do streszczen epizodow z 2 edycji

PZDR: SMT

PS: ale trendne sÂłowo: "EpizodĂłw" !!! :D
Margot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 02 cze 2004, 17:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Margot »

Nie wiem czy pamiĂŞtacie w jakich okolicznoÂściach w ogĂłle powstaÂło "Smallville"...
Ale serial tez zastÂąpiÂł "Roswell: W krĂŞgu tajemnic", z ktĂłrego wytwĂłrnia po prostu zrezygnowaÂła po drugim sezonie :( Na szczĂŞÂście wziĂŞÂła go inna wytwĂłrnia i dokrĂŞcili jeszcze jeden sezon.
Bez urazy. Ale ja wolĂŞ Roswell. I mam nadziejĂŞ, Âże wrĂłci jeszcze na nasze ekrany. :D
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Trzeba przyznac ze oba seriale sa podobne ale moim zdaniem tamten to bylo odswierzanie starych kawalkow a nikt jeszcze nie pokazywac (w postaci filmu, serialu) smallviele, poza kilkoma scenami z filmu z lat 70-tych i jednem odcinkiem serialu.!!!

PZDR: SMT

PS: Poza tym w Roswell nie grala aktora, ktora w Smallville ogrywa role Lany!!! :)
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Mam problem. Nieogladalem odcinka z 23 czerwca (ostatniego) czy ktos mogl bym mi ge streÂścic, z gory wielkie dzieki

PZDR: SMT

PS: Mam nadzieje ze tym postem nie lamie skretnego regulaminu :D
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Halo!!!, czy ten dzial jeszcze wogle zyje???

PZDR: SMT
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ByÂł temat o Rymanowskim: "Za czy przeciw", byÂło "Na wspĂłlnej: Za czy przeciw", teraz mamy: "Tajemnice Smallville: Za czy Przeciw"... za chwilĂŞ bĂŞdzie "Administrator: Za czy przeciw". :D A potem utworzymy specjalny dziaÂł dla "Za czy przeciw". :D
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Hehe...Ostatnie co tu przeczytasz Âłukasz to: "grupa zadecydowaÂła, Âże jesteÂś najsÂłabszym ogniwem, musimy siĂŞ poÂżegnaĂŚ..." :lol: A wtedy wÂładzĂŞ przejmie odpowiednia osoba 8) SwojÂą drogÂą przypomniaÂła mi siĂŞ bajka "Pinky i MĂłzg". A wiĂŞc jak juÂż siĂŞ ciebie pozbĂŞdĂŞ przejmĂŞ kontrolĂŞ nad caÂłym Âświatem :twisted: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Celna uwaga Krasu, z tym Pinkim i MĂłzgiem. Spoko bajeczka, ale o tych rozmowa byÂła gdzieÂś w innym temacie. Poza tym, kto wypowiadaÂł by sÂłowa o eliminacji z gry ÂŁukasza? PrzecieÂż to on jest prowadzÂącym? Hehe i du*a zbita! :D
Pozdrawiam, Filip
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

"Bez Âśladu" ("Without a Trace")

Post autor: ariwederczi »

W ubieg³¹ niedzielê TVN wyemitowa³ pierwszy odcinek serialu "Without a Trace" ("Bez œladu"), który mocno kojarzy siê z "CSI: Crime Scene Investigation" ("Kryminalne zagadki Las Vegas" - druga seria w TVP2 ju¿ wkrótce!). Jakie wra¿enia? :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości