Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

leviathan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 07 cze 2006, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: leviathan »

WedÂług mnie wÂłaÂśnie telewizje powinny odchodziĂŚ pomaÂłu od seriali emitowanych codziennie na rzecz tych cotygodniowych. Unikniemy w ten sposĂłb przesytem serialem i zapychaniem odcinkĂłw niepotrzebnymi nudnymi scenami.

Moje ulubione zagraniczne to:
1) Szesc stop pod ziemia
2) dowody zbrodni
3) Bez sladu
4) Prawo ulicy
5) Rodzina Soprano
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

No to moja kolejnoœÌ:
1)Smallville
2)Dowody zbrodni
3)Sporanos
TVN - i wszystko jasne
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

a Moja kolejnoœÌ
1 Dowody zbrodni
2 Agenci NCIS
3. Bez Âśladu
A co do "M<ody... "m pewnie bĂŞdÂą jÂą oglÂądaÂły nawet nasze prawnuki :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja do mojej listy dodajĂŞ jeszcze The OC aka ÂŻycie na fali. Ostatnio oglÂądam bardzo czĂŞsto, nawet ciekawy serial, taki w sam raz na wakacje.

Szym siĂŞ cieszy, Âże zaraz po pierwszym sezonie TVN puÂści drugi ;] I ma nadziejĂŞ, Âże trzeci pojawi siĂŞ dopiero w kolejne wakacje, ewentualnie w jesienne weekendy lub po prostu o innej porze, bo popoÂłudnia w roku szkolnym raczej bĂŞdÂą zajĂŞte.
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szym pisze:Ja do mojej listy dodajĂŞ jeszcze The OC aka ÂŻycie na fali. Ostatnio oglÂądam bardzo czĂŞsto, nawet ciekawy serial, taki w sam raz na wakacje.
WidziaÂłem tylko kilka odcinkĂłw (ale teÂż wiĂŞcej nie byÂło, choĂŚ przegapiÂłem wiĂŞkszÂą poÂłowÂą jak dotychczas), ale serial rzeczywiÂście bardzo okejj, zamierzam ÂśledziĂŚ dalej (dziÂś np Âświetny, ÂświÂąteczny odcinek - jakÂże byÂło miÂło) :lol:

TVN jest nieludzki z tymi porami nadawania amerykaùskich seriali :? Jak zdo³a³em dotrwaÌ po godzinach spêdzonych nad ksi¹¿kami (wróÌ, s¹ wakacje :D ) z przyjemnoœci¹ w³¹cza³em "SzeœÌ stóp pod Ziemi¹", w okresie marzec -czerwiec w czasie "Tajemnic Smallville" usypia³em (okropne reklamy!). Zatem nie wkrêcam siê za bardzo w nowoœci, teraz mo¿na poœledziÌ "Bez œladu", "Dowodów zbrodni" nie lubiê, "Monk" jest rzeczywiœcie fajnie zabawny :) Liczê, ¿e jesieni¹ w TVNie poka¿¹ "Anio³y w Ameryce" (produkcji HBO, wiêc jest szansa) i "The Unit" (amerykaùskiej ABC) - nawet w okolicach pó³nocy :o

alexandrze89: pomys³ z soap-oper¹ w TVN nie jest najgorszy, mogliby w "takie coœ" wejœÌ, oczywiœcie nie wczeœniej ni¿ o 16. - coœ wiêcej o tym "Passions" napiszesz? Chodzi o fabu³ê (a o czym mo¿e byÌ soap? :lol: ), ile odcinków do tej pory powsta³o? :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No, ja te¿ nie mia³em siê wkrêcaÌ w nowoœci, ale jakoœ tak wysz³o, ¿e OC zacz¹³em ogl¹daÌ...

Godziny emisji faktycznie mog¹ byÌ straszne, choÌ mi nawet ta 14:00 akurat pasuje... najgorsza pora dnia, zupe³nie nie mam pomys³u co mo¿na o tej godzinie robiÌ w wakacje. W zesz³ym roku ogl¹da³em powtórki Robinsona, a teraz OC - i jakoœ czas leci ;] Nie wiem jak od wrzeœnia bêdzie z tymi produkcjami puszczanymi grubo po 23:00, do tej pory mog³em sobie pozwoliÌ na ten komfort odprê¿ênia siê przed kolejnym dniem ;P

I jeœli chodzi nocne nadawanie to nie tylko TVN ma ten "problem" - Polsat i TVP te¿ tak póŸno nadaj¹ niektóre seriale, wyj¹tkiem s¹ Desperaty i Zagubieni. No i niektóre seriale TVN zim¹ (Smallville o 21:30) lub w lecie (np. obecnie Dowody zbrodni i Bez œladu od 20:55, Monk te¿ nie jest a¿ tak póŸno, niekiedy bêdzie siê zaczyna³ nawet o 21:40 - wszystko zale¿y od d³ugoœci filmu przed nim). Wtedy te seriale maj¹ naprawdê dobr¹ ogl¹dalnoœÌ (2,5 mln), myœlê ¿e wiêksza reklama jeszcze by j¹ podnios³a i nie trzeba by³oby produkowaÌ tylu w³asnych 'dzie³' ¿eby mieÌ dobre wyniki ;)
:)
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Desperatki, Zagubieni i ¯ycie na fali to 3 najpopularniejsze w USA seriale, gdyby tylko TVN da³ The OC oko³o 20:00 to ogl¹dalnoœÌ by³aby zadawalaj¹ca a nie 14:00 gdzie wiêkszoœÌ ludzi w wakacje spêdza na dworze...
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak, OC to bardzo fajny serial, pora s³aba, ale có¿.
Ostatnio zmieniony sobota 01 lip 2006, 14:58 przez michaek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

fipi pisze:http://www.timewarner.com/corp/newsroom ... 82,00.html

Nie wiem czy juz o tym byÂło bo nie mogÂłem niczego wyszukaĂŚ bo sie chyba SZUKAJka na forum popsuÂła..
Z tekstu wynika, Âże TVN nabyÂł prawa do chociaÂżby trzech seriali Warner Bros - "Invasion" (ABC), "Supernatural" and "Close to Home" (obyczajowy, CBS) - premiera niektĂłrych zapewne juÂż jesieniÂą (filmowych hitĂłw takÂże: "WP: POwrĂłt krĂłla", "Matrixy", "Ostatni Samuraj", ale to na marginesie).

Popularny serial "Numb3ers" (w Stanach pokazywany przez CBS) od zeszÂłego tygodnia moÂżna ÂśledziĂŚ w TV4 - premiery w Âśrody o 20., sam przegapiÂłem 1 odcinek, ale 2 obejrzĂŞ - moÂże siĂŞ wkrĂŞcĂŞ :D
Co do "Passions" - sam sprawdziÂłem - NBC nadaje go od 1999 roku, do tej pory powstaÂło ponad 1700 odcinkĂłw (7 sezon zacznie siĂŞ jesieniÂą) --> chyba lepiej jednak, Âżeby TVN go nie wprowadzaÂł do ramĂłwki (bo jak zacznÂą emitowaĂŚ to nigdy nie skoĂączÂą) :lol:
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Supernatural to ponoĂŚ Âświetny serial, ciesze siĂŞ ,Âże zobaczymy go w TVN.

A w lipcu TVNsiedem przypomni nam serial "Przystanek Alaska" i "Nikita".

Od 5 lipca 8 sezon serialu "Passions". Tak serial ma ponad 1700 odcinków, dok³adniej mówi¹c wczoraj NBC wyemitowa³o odcinek 1773. Nie oceniajmy serialu po liczbie odcinków, w nim jest mnóstwo akcji, dramatów, magii i mi³oœci, polecam œci¹gn¹Ì kilka odcinków z mininova.org i sami sprawdŸcie! A jeœli ktoœ chce mo¿e zobaczyÌ trailer serialu:
http://rapidshare.de/files/24400853/Pas ... r.wmv.html
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Pierwotnie byÂło o 14:00, nastĂŞpnie 14:15 a obecnie 14:40, pod koniec 1 sezonu dojdziemy do 16:00 a na poczÂątku drugiego sezonu o 18:00 a w poÂłowie 2 sezonu bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ o 20:15 :neutral: :klamca: :devil:
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
Phoenix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 11:02

Post autor: Phoenix »

Kiedy mozna sie spodziewac nowego sezonu Smallville w telewizji ?
maciekpro
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: piątek 23 cze 2006, 18:26

Post autor: maciekpro »

no wÂłaÂśnie kiedy? Oto jest pytanie, co???
asia2401
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 17:38

Kochane kÂłopoty

Post autor: asia2401 »

chcia³abym siê dowiedzieÌ kiedy bêd¹ emitowane odcinki Kochanych k³opotów na TVN, po pierwsze nie ka¿dy ma dostêp do TVN Siedem a po drugie chyba ju¿ te odcinki co s¹ emitowane w tym roku by³y puszcane w resz³ym roczku... szuka³am w Internecie coœ na temat ró¿nych czeœci tego filmu i doczyta³am siê ¿e s¹ bodaj¿e 4 i jestem ciakawa czy bêd¹ one w telewizji..., jakby ktoœ wiedzia³ coœ na ten temat to proszê pisaÌ :)
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Na razie jest gÂłucho. NowoÂściÂą w TVN moÂże byĂŚ serial "Supernatural" z aktorem, ktĂłry w 4 serii Smallville wcieliÂł siĂŞ z Jasona Teag nowego chÂłopaka Lany. Podobno TVN zakupiÂło ten serial i kilka innych nowych, a takÂże kontynuacje seriali, ktĂłre juÂż goÂściÂły na antenie.

Ja chciaÂłbym, aby powrĂłciÂło Smallville o ludzkiej godzinie, a takÂże Ostry dyÂżur, ktĂłrego12 sezon leciaÂł juÂż w USA :nie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości