Player.pl

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Player

Post autor: r_r16 »

Na TVN Player pojawiły się Fakty po Faktach oraz kilka innych programów TVN24.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN Player

Post autor: Ksero »

Hmm... Większego logotypu TVN w programie ''Na językach'' nie mogli umieścić.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Player

Post autor: matik »

Od jakiegoś czasu na pozycje z TVN takie logo dają. Grunt, że wstawili je odpowiednio - na niektórych pozycjach jest umieszczone krzywo, tak, że napis 'tvn' idzie pod kątem lekko do góry.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN Player

Post autor: Ksero »

Najlepiej było, jak wszystko sygnowano logo TVN i do tego na dole, nie raziło w oczy. Teraz wygląda jak logo TVN na ekranie telewizora za czasów 4:3.
KKK
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN Player

Post autor: Ksero »

3405t pisze:TVN player sie rozwija :brawa:
Tak, tylko ciekawe czy będą się pojawiały nadal ''nowe'' archiwalne programy...
KKK
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN Player

Post autor: Camilo »

W lutym zapowiadali włączenie usługi Player PLUS dającej dostęp online m.in. do TVN24 i TVN24 BiŚ. Dla przypomnienia, mamy wrzesień.
Poza tym, reklamy w tym serwisie są strasznie natarczywe. Wielka szkoda, że za miesięczną opłatą nie można ich wyłączyć, jak to ma miejsce chociażby w ipla.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Player

Post autor: matik »

Camilo pisze:W lutym zapowiadali włączenie usługi Player PLUS dającej dostęp online m.in. do TVN24 i TVN24 BiŚ. Dla przypomnienia, mamy wrzesień.
Jest listopad, zakładka Player Plus zniknęła ze strony a pojawiły się informacje o strefie T-Mobile - podejrzewam, że Player Plus może się okazać dostępnym właśnie tylko dla użytkowników T-Mobile.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Player.pl

Post autor: Camilo »

Jako użytkownik T-Mobile nie miałbym nic przeciwko. Jeden warunek - sieć ta powinna znieść limit przesyłu danych, bo w przeciwnym razie dla wielu będzie to niewypał. Ogólnikowe zapowiedzi na razie brzmią nieźle.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Player.pl

Post autor: Camilo »

No i ruszyła dziś Strefa T-Mobile. Wart uwagi jest pakiet za 15 zł miesięcznie, który oferuje transmisję danych bez limitu, 17 kanałów tv na żywo (m.in. TVN24 BiŚ, AXN, FilmBox, Kino Polska), dostęp do seriali (m.in. "House of Cards") i bibliotekę filmów.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Player.pl

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy korzysta ktoś z ich aplikacji, ja w każdym razie jestem coraz bardziej zirytowany. Na telewizorze kompletnie nie pamięta ustawień, jeśli chcę korzystać z playlisty, to muszę się za każdym razem na nowo logować. Z kolei na iPhonie po wybraniu dowolnego kanału online, zwyczajnie mnie wyrzuca już od dobrego tygodnia. Biblioteka też niestety bardzo skromna. Wiem, że Marcin M. osobiście walczył, by wszystkie odcinki "Drugiego śniadania mistrzów" tam były, to sobie wywalczył, ale inne programy mają często po 1-2 odcinki, i znikają, a na antenie też już zwykle wówczas ich nie powtarzają. Zatem porównując Playera np. z iplą, to niestety totalna przepaść.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Player.pl

Post autor: qmate »

A propos playera to sposób nawigowania w tej aplikacji na tv jest bardzo niewygodny.
//////////
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Player.pl

Post autor: Łukasz »

Czy aplikacja TVN Player na telewizor jest kompletne oderwana od wersji komputerowej? Gdy "Fakty" są już w internecie, to na aplikacji w telewizorze wciąż ich nie mam. Zazwyczaj pojawiają się około 20:00, chociaż na przykład "Faktów" z minionego piątku nie ma do dziś. Pojawiły się za to wszystkie kolejne.

Podobny problem mam z "Fakty po Faktach". W zasadzie w ten weekend najnowsze wydanie było sprzed 5 dni.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MonteCristo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:29

Re: Player.pl

Post autor: MonteCristo »

Może mi ktoś wyjaśnić kto tym całym Playerem zarządza ? I dlaczego robi to tak nieudolnie ?

Jest sobie program Inspektor Frejmut na TTV nadawany od początku na Playerze . Fajnie bo program lubię a godzina emisji oryginalnej jak i powtórki mi wybitnie nie pasuje . Oglądam sobie chyba 4 odcinki o tu przy piątym program z player znika ( w telewizji nadal emitują ) dziwne zagranie zważywszy na to że program na playerze był w propozycjach swego czasu . Odcinka 5,6,7,8 nie ma na Player w ogóle ( nawet strona programu znikła ) dziś patrzę a tu no właśnie program ma podobno znów wrócić : http://player.pl/seriale-online/inspekt ... 50591.html . Fajnie tylko dlaczego od 9 odcinka ? A gdzie pozostałe których nie było ? Komuś się nie chciało wstawić czy nie mają ? Jeśli nie mają to dlaczego skoro TTV wyemitowało te odcinki ?
No niezły bałagan . Zresztą to nie pierwszy raz kiedyś z programem Googlebox też tak zrobili zrobili nie było chyba odcinków przez 3 tygodnie a potem 3 hurtem poszły . Mam nadzieję że w tym przypadku będzie podobnie i że program znowu nagle nie zniknie bo mnie "krew zaleje " . :red:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Player.pl

Post autor: Camilo »

Spróbuj do nich bezpośrednio napisać. Nie wiem, jak w długi majowy weekend, ale w dni robocze obsługa jest bardzo sprawna, konkretna i - o dziwo - otwarta na propozycje. Swego czasu byłem tym bardzo pozytywnie zaskoczony.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Player.pl

Post autor: matik »

Ja mam zarzuty, ale do aplikacji mobilnej. Z każdą aktualizacją jest coraz gorzej ze stabilnością. Z aplikacji na tablety na tablecie Samsunga nic z aplikacji Player mi nie działa, ze zwykłej aplikacji na telefonie Sony na szczęście działa i chyba nie zamierzam już jej aktualizować by nie zostać bez braku możliwości oglądania mobilnego. Dziwi mnie, że te wszystkie komentarze w Sklepie Play są ignorowane i te aplikacje nie działają jak należy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości