Gadżety TVN

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

TeÂż mam tĂŞ pÂłytkĂŞ. Ona juÂż jest rzeczywiÂście bardzo maÂło aktualna, bo pochodzi jeszcze z czasĂłw ÂświetnoÂści "MilionerĂłw".
A jeÂżeli chodzi o paniÂą EwĂŞ, to naprawdĂŞ radziÂłbym siĂŞ nie ÂłudziĂŚ. Szanse jakieÂś sÂą, ale bardzo niewielkie... :dontgetit:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

TVNowcy na forum

Post autor: michal641 »

A tak na serio to wpadajÂą tu ludzie z TVN-u. A moÂże jakiÂś TVN-owiec jest tu zarejestrowany?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak ÂŁukasz to Walter :D i robi sam sobie propagandĂŞ :D
a tak powaÂżnie to z tego co ÂŁukasz mĂłwiÂł to wpadajÂą wpadajÂą... :D
Na mojÂą stronkĂŞ teÂż wchodza ale np... ludzie z Tvp, nie ma w tym nic dziwnego akurat bo oni pewnie musza ÂśledziĂŚ co my o nich wypisujemy...
Android <3
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

tevaÂłen

Post autor: michal641 »

A swojÂą drogÂą, to fajnie by bylo gdyby ÂŁukasz zaÂłoÂżyl na s6ronie czat, zaprosil jakiegos tvnowca i tak jak np. na onecie bysmy sobie z nim rozmawiali
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

sÂądze Âże mogÂła by strona tego nie przetrzymaĂŚ :D ale sam pomysÂł rzeczywiscie fajny :D
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Dziœ do mnie te¿ przysz³a przesy³ak z gad¿etami TVN: smycz, kartki z "Kryminalnych", zdjêcie Max'a z Na Wspó³nej z autografem + list i niestety jak pisze w liœcie jeszcze d³ugopisy - nie dotar³y, koperta siê rozwali³a a mo¿e ktoœ na poczcie celowo rozwali³, jedno jest pewnie ktoœ ukrad³ po prostu te d³ugopisy. Koperta z wielk¹ rozdart¹ na œrodku dziur¹ dotar³a do mnie ju¿ zafoliowana na poczcie czyli widaÌ, ¿e coœ majstrowali przy niej. Szkoda, ¿e nie mam d³ugopisów, ale cieszê siê, ¿e smycz dosta³em :)

Obrazek
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja bym pozwaÂła pocztĂŞ ... :?
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To przykre, Âże tak siĂŞ dzieje. Jednak mĂłwicie o tym, Âże jest tak zawsze - i tu akurat siĂŞ nie zgadzam. DostajĂŞ PocztÂą wiele przesyÂłek, i jeszcze nigdy Âżadna z nich nie byÂła w jakikolwiek sposĂłb naruszona.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

I to jeszcze byÂło listem zwykÂłym, mieli czas tygodnia na poczcie, zobaczyli, Âże z TVN-u to sobie majstrowali przy przesyÂłce

PS. Ja zawsze na przykÂład nie wierzyÂłem doÂświadczonym Allegrowiczom, ktĂłrzy w wiĂŞkszoÂści nie wysyÂłajÂą produktĂłw listami zwykÂłymi, tylko zawsze poleconymi, Âżeby mieĂŚ dowĂłd nadania. Teraz sam wiem, Âże jednak tak siĂŞ dzieje po swoim doÂświadczeniu.

Gdyby to byÂł polceony lub ubezpieczony list w grĂŞ wchodziÂło by jakieÂś doamganie siĂŞ doszkodowania a tu o prostu zwykÂły to nic im siĂŞ nie zrobi. Szkoda tylko tych dÂługopisĂłw, bo zaraz po smyczy to najlepsze gadÂżety stacji tvn...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Tych dÂługopisĂłw TVN to ja mam z 50 ;) DostaÂłem na otwarcie Mostu ÂŚwiĂŞtokrzyskiego TVN se krĂŞciÂł i mi dÂługopisy wÂładowali ;P
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Eeeee tam. Pochanke to moja kumpela codziennie chodze z niÂą na kolacje na strarĂłwkĂŞ, a do studia TVN wchodze se kiedy tylko chce ;) A tak wogĂłle na serio mam z 50 dÂługopisĂłw ;) trzeba chodziĂŚ na jakieÂś impry gdzie TVN ma swoje namioty i tam dajÂą zazwyczaj.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Boshe, czyÂżby na forum.tvn.tivi.pl pojawiÂło siĂŞ alter- ego WiesÂławy Siemiankowskiej z forum gazety.pl co to wszystkich zna i ze wszystkimi wali baniĂŞ :?: :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

baniĂŞ? myÂślaÂłem ze to sie grucha nazywa :D :arrow:
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Z Wyborzej te¿ wszsytkich znam, Michnik spoko ziom codziennie przed pracka przynosi mi œwie¿¹ Wyborcz¹ (o 4 rano) :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Siemiankowska jak nic, albo jakiÂś klon 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości