[TVN] Ukryta Prawda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

[quote="Camilo"]Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego takie programy mają wysoką oglądalność?[/quote]
[quote="lukaszbialas"]Mnie też to dziwi.[/quote]
Też mnie to dziwi. Jedynym wytłumaczeniem jest to, że nasz naród jest głupszy niż myślimy :/.

Nawiasem mówiąc wolałbym, aby o tej porze nadawali brazylijskie telenowele (tak jak kiedyś).
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Ukryta Prawda

Post autor: felek »

Progrma oparty będzie na niemeickim formacie.
"Oprzemy się na niemieckim formacie „Familien im Brennpunkt” (emituje go stacja RTL - przyp. red.), chociaż oczywiście scenariusze będą adaptowane i pisane tak, żeby mieściły się w polskich realiach - dodaje Czaja. W każdym odcinku będzie opowiedziana inna historia, odegrana przez aktorów amatorów."

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/uk ... wesolowska
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Ukryta Prawda

Post autor: mfdtv4 »

Czyli "Ukryta prawda" to program, który jest emitowany w Niemczech w RTL, tak samo jak "Verdachtsfälle", czyli nasze polskie "Dlaczego ja?"... No zobaczymy, moim zdaniem to dobre posunięcie bo sądy były już po prostu nudne :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Ukryta Prawda

Post autor: r_r16 »

Z tego, co jest do przeczytania o tym programie, wnioskuję, że będzie to coś dokładnie na poziomie polsatowskich produkcji tego typu. Aktorzy-amatorzy, czyli sztuczna i sztywna gra, do tego zapewne te "gorące relacje" prosto do kamery, jakby kręcona była faktyczna, realna sytuacja. A to głównie właśnie przez to tych produkcji nie da się oglądać. Gdyby to było kręcone na styl Detektywów, gdzie też grają aktorzy nieznani, ale ich gra aktorska jest dużo lepsza, mogłoby to zdecydowanie lepiej wyglądać.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ukryta Prawda

Post autor: matik »

Jak to wyjdzie, to się dopiero okaże. Mam nadzieję, że nie będzie to bardzo podobne do polsatowskich szmir (i żebyśmy się źle nie zrozumieli, ale ukryta prawda zapowiada się na tefałenowską szmirę). Malanowski & Partnerzy z polsatu jednak dosyć znacznie się różnią od Detektywów z TVN i liczę że w tym przypadku też będą znaczące różnice.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Ukryta Prawda

Post autor: lukaszbialas »

Zawsze myślałem, że TVN to wielkomiejska, poważna telewizja na poziomie, stawiająca na dobre produkcje i na wymagającego widza. Przykład - serial Usta Usta, był znakomity - śmieszny, niebanalny, a zarazem dający do myślenia. To co dzieję się ostatnio na antenie TVN przyprawia mnie o ból głowy. Niewypały w Postaci Wszyscy Kochają Romana, czy Milion w minute, gdzie Prokop próbuję być na siłę śmieszny to tylko, niektóre produkcje psujące moją dobrą opinie na temat TVN. Seriale sądowe jeszcze dało się oglądać, choć ostatni już były nudne. Miałem nadzieję, że TVN wymyśli coś nowego, ale gdybym wiedział co wymyśli, to już bym wolał żeby zostały Sądy. TVN zniża się do poziomu Polsatu by przyciągnąć nowych widzów. Obraża jednak inteligencje tych bardziej wymagających. Stawiam jednak na to, że nie zwiększy swoich udziałów w tym paśmie. Polsat nadaje te swoj gnioty, więc widz woli obejrzeć gniot, niż kopie gniota. Po za tym trzeba pamiętać o tym że TVN trafia(ł) do innej publiczności, co Polsat. Szkoda tych zmian w TVN-ie, zmian jak wynika z pierwszych wiosennych propozycji na gorsze w moim odczuciu.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Sądzę, że Trzeciak sobie tylko skojarzył fakt, że był pożar w halach TVNu i teraz pisze co pisze bez żadnego potwierdzenia. Nawet jakby tak było, to przecież organizacja nowego tego typu programu, nie trwałaby tak krótko, przecież ramówkę wiosenną przygotowuje się jeszcze w starym roku. Musieli to zaplanować sobie wcześniej, a A SAMW od lutego w TVN7 ale powtórki i wg katalogu od pierwszej serii.
Oj - to był taki żarcik (zapomniałem dodać buźki :) ). Wiadomo tylko tyle, że konstrukcja budynku nie uległa uszkodzeniu. Nie do końca wiemy co się tam spaliło.
lukaszbialas pisze:Zawsze myślałem, że TVN to wielkomiejska, poważna telewizja na poziomie, stawiająca na dobre produkcje i na wymagającego widza. Przykład - serial Usta Usta, był znakomity - śmieszny, niebanalny, a zarazem dający do myślenia. To co dzieję się ostatnio na antenie TVN przyprawia mnie o ból głowy. Niewypały w Postaci Wszyscy Kochają Romana, czy Milion w minute, gdzie Prokop próbuję być na siłę śmieszny to tylko, niektóre produkcje psujące moją dobrą opinie na temat TVN. Seriale sądowe jeszcze dało się oglądać, choć ostatni już były nudne. Miałem nadzieję, że TVN wymyśli coś nowego, ale gdybym wiedział co wymyśli, to już bym wolał żeby zostały Sądy. TVN zniża się do poziomu Polsatu by przyciągnąć nowych widzów. Obraża jednak inteligencje tych bardziej wymagających. Stawiam jednak na to, że nie zwiększy swoich udziałów w tym paśmie. Polsat nadaje te swoj gnioty, więc widz woli obejrzeć gniot, niż kopie gniota. Po za tym trzeba pamiętać o tym że TVN trafia(ł) do innej publiczności, co Polsat. Szkoda tych zmian w TVN-ie, zmian jak wynika z pierwszych wiosennych propozycji na gorsze w moim odczuciu.
.

Cóż - Polsat skutecznie już odbiera nawet tą "wielkomiejską" widownię TVN-owi. Widać to, chociażby po serialu "Hotel 52", czy takich show, jak np. "Must Be The Music". Stąd - m. in. takie reakcje TVN-u.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Ukryta Prawda

Post autor: adik1148 »

Są już reklamy. Myślałem , że to będzie coś w podobne Detektywów , ale myliłem się ! Jest identyczne jak Trudne Sprawy ! MASAKRA :(
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Ukryta Prawda

Post autor: felek »

Dla każdego cos dobrego :)
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Pavloo »

O serialu, który ma rozwiązywać prawdziwe problemy prawdziwych ludzi to słyszałem już w czerwcu ubiegłego roku, ale to miał być serial, który jak już wspomniałem będzie miał na celu rozwiązanie prawdziwych problemów ludzi, którzy zgłoszą się do programu, a nie aktorów/statystów... MASAKRA :D13
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Ukryta Prawda

Post autor: Amy »

Dziwę się, że TVN pozwoli sobie na taki śmietnik, bo jak to inaczej nazwać? Przełączając w porze Ukrytej Prawdy na TVN, nie będę wiedziała, czy oglądam właśnie Polsat, a może TV4. Ktokolwiek za to odpowiada, powinien wylecieć. A jeżeli nie, to coraz bardziej nasuwa mi się myśl, że w takim razie są siebie warci, i TVN, i cała ekipa UP...
This is not the end, this is not the beginning.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Ukryta Prawda

Post autor: adik1148 »

Mam tylko nadzieję , że TVN na konferencji nie pokaże urywek tego gów** , bo tylko zrazi dziennikarzy i prawdziwe gwiazdy do siebie ! :/
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

"Dlaczego ja?" ogląda jakieś 2 miliony widzów. Jeżeli ten program przyciągnie drugie tyle, to polskie społeczeństwo wyda o sobie niezłe świadectwo. Nie po raz pierwszy zresztą.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Ukryta Prawda

Post autor: r_r16 »

OMG! Trudne Sprawy w wydaniu TVN. To jest identyczne! Identycznie zagrane, identycznie zrealizowane. Tylko nazwa i grafika inna.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Ukryta Prawda

Post autor: felek »

Moim zdaniem jest dynamiczniej niż w Polsacie i muzyka lepsza :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości