Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Moze raczej dobranoc TVN :P To by moze wypalilo...hehe
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dobry wieczĂłr czy dobranoc tvn -nie istotna nazwa ,ale wieczorem nie ma programu na Âżywo oprĂłcz telegier :spiewa: :mhm: :spiewa: :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no i co by miaÂło byĂŚ w tym dobranoc TVN :> 'poczytaj mi mamo?' :P nocne filmy TVN wystarczajÂąco skutecznie usypiajÂą :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mogliby zapraszaÌ prezenterki z tvn i tvn24 i wypytywaÌ o osobiste ¿ycie ,pewnie byœ nie spa³ ca³¹ noc :spiewa: :mhm: :spiewa: :mhm: :rydzyk: :rydzyk:
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Sun pisze:Moze raczej dobranoc TVN :P
i dobranoc i dobry wieczĂłr:) proponujĂŞ jeszcze Good Afternoon TVN i Good Midnight TVN :P

nie no na powaznie, to fajnie jakby byÂł jakiÂś program na Âżywo wieczorem, ale wÂątpie Âżeby zrobili coÂś takiego, bo to czas zarezerwowany na filmy...
ale raz czy dwa razy w tygodniu to by mogli:) mogliby tez stworzyĂŚ jakiÂś fajny program muzyczny, zamiast telegier i telenowel...i telesklepu.....

a z programĂłw ktĂłre byÂły zdecydowanie powinni wrĂłciĂŚ Milionerzy i Mamy CiĂŞ:)
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Telegry i telezakupy to mogliby sobie darowaĂŚ :mhm: :mhm:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dobry wieczĂłr hehe nawet kinga&marcin mieli taki pomysÂł :devil: meller mĂłwiÂł, Âże bardzo chĂŞtnie...z takÂą prowadzÂącÂą jak Kinga kazdy by chciaÂł, ale na powaÂżnie wywiady na Âżywo...mogÂło by to wypaliĂŚ :mhm: ja jestem za! :P
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

tak, zgadzam sie z Memory! Dobry wieczor z KiniÂą i Marcinem na pewno by wypaliÂł! :D oni sÂą tak Âświetni Âże przyciÂągneliby sporo widzĂłw wieczorkiem :D

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 5:15 pm ]
Memory pisze:... kinga&marcin mieli taki pomysÂł :devil: meller mĂłwiÂł, Âże bardzo chĂŞtnie...z takÂą prowadzÂącÂą jak Kinga kazdy by chciaÂł, ale na powaÂżnie wywiady na Âżywo...mogÂło by to wypaliĂŚ :mhm: ja jestem za! :P

Zgadzam sie na 100%!! to na pewno by wypaliÂło zwÂłaszcza z KiniÂą i Marcinem! byÂłoby super :D przydaÂłby sie jakiÂś maÂły apel do prezesa Waltera zeby to przemyslaÂł :lol:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Zgadzam sie na 100%!! to na pewno by wypaliÂło zwÂłaszcza z KiniÂą i Marcinem! byÂłoby super :D przydaÂłby sie jakiÂś maÂły apel do prezesa Waltera zeby to przemyslaÂł :lol:[/quote]

to ja apeluje!!!! bardzo bym chciaÂła Âżeby byÂł taki program, juÂż nie mĂłwie , ze koniecznie kinia i arcin choĂŚ oczywiÂście to byÂło by nalepsze rozwiÂązanie ale , Âżeby byÂły dwa razy w tygodniu takie na luzie rozmowy z aktorami , gwiazdami itp. to byÂło by fajne dobry wieczĂłr tvn Kinia i Marcin na peÂłnym luzie, zaÂłuÂżmy, ze by trwaÂł 45min taka wieczorna na spokojnie w jakimÂś studio opowiadanko zeby siĂŞ dowiedzieĂŚ o jakiejÂś gwieÂździe czegoÂś pogadaĂŚ z niÂą nie wiem mogÂła by byĂŚ jakaÂś kuchnia czy coÂś mi siĂŞ bardzo podoba :plus:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

powiem krĂłtko i treÂściwie:DzieĂądobry TVN TYLKO na dzieĂądobry :stop: co za duÂżo to nie zdrowo i siĂŞ przeje.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ale ja nie mówie, ze to musi byÌ ta sama forma i te same osoby np raz w tygodniu w czwartek po 45 albo pó³ godzinny program, ¿e by na luzie pogadali z gwiazdam¹ jak¹œ. Dla mnie mog³o by wypaliÌ przecierz nie mówie, ze by to by³a idenyczna forma jak ddtvn i w dpdatku kinga z marcinem....
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Brak....

Post autor: tomas40 »

UwaÂżam ,Âże stanowczo za maÂło jest na antenie tvn REKLAM i prosiÂłbym o zwiĂŞkszenie emisji a zwÂłaszcza w czasie emisji SUPERKINA. Thx.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

tomas czy to jakiœ ¿art? IloœÌ eklam jest wystarczaj¹ca, o ile nie za du¿a!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Brak....

Post autor: Nika »

tomas40 pisze:UwaÂżam ,Âże stanowczo za maÂło jest na antenie tvn REKLAM i prosiÂłbym o zwiĂŞkszenie emisji a zwÂłaszcza w czasie emisji SUPERKINA. Thx.
Tomasie bardzo wymowna wypowiedÂż, ja tez siĂŞ podpisuje pod tÂą ironiÂą :lol:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

Uff... tak¹¿ mia³am nadzieje, ¿e to ironia :devil:
A nie uwaÂżacie, Âże za maÂło dajÂą powtĂłrek? :twisted:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości