[TVN] Szpital

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

[TVN] Szpital

Post autor: wafel »

Przeglądałem wirtualnemedia.pl i nagle zauważyłem pewną galerię ...
link: http://www.wirtualnemedia.pl/fotoreport ... al-tvn/443
/wirtualnemiedia.pl/
Stacja TVN w lutym br. wprowadzi na antenę medyczny serial scripted-docu. W codziennej produkcji zatytułowanej „Szpital” widzowie poznawać będzie losy kolejnych pacjentów szpitalnego oddziału ratunkowego.

Luka w wiosennej ramówce (17:00 - 18:00) jest już (najpewniej) zapełniona.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: "Szpital" - nowy serial TVN (?)

Post autor: wafel »

Moim zdaniem pomysł jako pomysł jest dobry ... żeby nie powiedzieć świetny. Tylko trochę nie widzę sensu wprowadzania serialu medycznego, którego premierowe odcinki będą nadawana równolegle (w sensie ramówki)z nowymi odcinkami Lekarzy ...


Trzeba przyznać, że Szpital i Kocham.Enter wprowadzają na polski rynek ... powiew świeżości. Wydaję mi się, że Szpital, który będzie raczej ambitniejszy od Trudnych spraw/Dlaczego ja? może nieźle namieszać w wynikach oglądalności, gdyż Polacy lubią seriale medyczne (patrz: Na dobre i na złe i Lekarze) ... chociaż nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: "Szpital" - nowy serial TVN (?)

Post autor: felek »

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szpital" - nowy serial TVN (?)

Post autor: Adrian ;P »

Na pewno będzie to lepsze rozwiązanie od kontynuacji SAMW. Serial ma trochę barwniejszą formułę niż standardowa Ukryta Prawda. Ja za tego typu serialami nie przepadam, ale podejrzewam, że te 2 nowe seriale się sprawdzą.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szpital

Post autor: matik »

Produkcji będzie bliżej do "W11" niż do "Ukrytej Prawdy". "W11" jest przynajmniej strawne, a "Szpital" zapowiada się całkiem dobrze, myślę, że może to być dobra produkcja.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Szpital

Post autor: mojpierwszyraz »

Ja też jestem bardzo zadowolony. Gdyby jeszcze zmienić pore emisji Ukrytej Prawdy z Rozmowami w Toku, byłoby genialnie. Bo wybaczcie, ale nadawanie programu typu Ukryta prawda, przed programem Fakty TVN to z lekka przesada. I super uzupełniło się pasmo popołudniowe. Mimo wszystko brakuje mi w nim Detektywów. I trzeba przyznać, ze ostatnimi czasy TVN robi jedne z lepszych ramówek w historii. Tym razem nowatorsko podchodzi do zapełniania popołudniowego pasma, bowiem produkcje są dość nowatorskie jak na porę nadawania i tematykę. Gratuluje, i oczekuję sukcesu :) I oczywiście życzyłbym i sobie i TVNowi dalszego zabudowywania pasma :)
tvn - latem programowo najgorsza!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szpital

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze:Ja też jestem bardzo zadowolony. Gdyby jeszcze zmienić pore emisji Ukrytej Prawdy z Rozmowami w Toku, byłoby genialnie. Bo wybaczcie, ale nadawanie programu typu Ukryta prawda, przed programem Fakty TVN to z lekka przesada.
"Rozmowy w toku" od dłuższego czasu sięgają dna. Sądzę, że są nawet gorsze niż "Ukryta Prawda". Ale to tylko moje zdanie.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Szpital

Post autor: felek »

Czyli stało się to co przypuszczałem nie tak dawno - bo w czwartek. Poznaliśmy programy, które pojawią się w day time. "Szpital" jak dla mnie genialny pomysł! Obawiam się tylko teraz o pozycje "Lekarzy", 2 produkcje medyczna w tym jedna 5 razy w tygodniu to ciut za dużo. Natomiast mam mieszane uczucia co do drugiego programu "Kocham.Enter", w każdym razie ciesze się, że TVN rozszerza day time.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Szpital

Post autor: Pawlous »

mojpierwszyraz pisze: I trzeba przyznać, ze ostatnimi czasy TVN robi jedne z lepszych ramówek w historii. Tym razem nowatorsko podchodzi do zapełniania popołudniowego pasma, bowiem produkcje są dość nowatorskie jak na porę nadawania i tematykę. Gratuluje, i oczekuję sukcesu :) I oczywiście życzyłbym i sobie i TVNowi dalszego zabudowywania pasma :)
czy wrzucanie w jedno pasmo trzech seriali sripted-docu to nowatorstwo? moim zdaniem to po prostu brak pomysłu na ramówke i eksloatowanie do bólu jednego pomysłu, który (niestety) przyjmuje się w naszym kraju. po TVN spodziewałem się jednak troszkę ambitniejszych programów...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Szpital

Post autor: mojpierwszyraz »

Pawlous pisze:
mojpierwszyraz pisze: I trzeba przyznać, ze ostatnimi czasy TVN robi jedne z lepszych ramówek w historii. Tym razem nowatorsko podchodzi do zapełniania popołudniowego pasma, bowiem produkcje są dość nowatorskie jak na porę nadawania i tematykę. Gratuluje, i oczekuję sukcesu :) I oczywiście życzyłbym i sobie i TVNowi dalszego zabudowywania pasma :)
czy wrzucanie w jedno pasmo trzech seriali sripted-docu to nowatorstwo? moim zdaniem to po prostu brak pomysłu na ramówke i eksloatowanie do bólu jednego pomysłu, który (niestety) przyjmuje się w naszym kraju. po TVN spodziewałem się jednak troszkę ambitniejszych programów...
Owszem, nowatorstwo. Nikt w Polsce nie emituje w day-time seriali których koszty produkcji są porównywalne z W11. A druga kwestia to oryginalność. Nie ma się co oszukiwać, że takich pomysłów w daytime, za rowno w TVN jak i innych TV w Polsce trudno szukać. I wyłącznie prgramy typu DJ, TS, czy UP w TVN. Oby tak dalej, jak na stację w takiej sytuacji finansowej, w takim kraju z takimi możliwościami - świetnie.
tvn - latem programowo najgorsza!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Szpital

Post autor: felek »

Akurat te programy są tanie w produkcji :P Jak pisałem wcześniej "Szpital" może być niezły. Licze jednak, że jak nie wiosną to jesienią, jak nie w day time to w so-nd o 20.00 TVN wyemituje "Danie dnia" :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Szpital

Post autor: Trzeciak »

A jesienne soboty i niedziele o 20:00 jest już zarezerwowane w TVN-ie. Więcej nie napiszę - zainteresowani i tak dużo już wiedzą.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Szpital

Post autor: qmate »

Pawlous pisze:czy wrzucanie w jedno pasmo trzech seriali sripted-docu to nowatorstwo? moim zdaniem to po prostu brak pomysłu na ramówke i eksloatowanie do bólu jednego pomysłu, który (niestety) przyjmuje się w naszym kraju. po TVN spodziewałem się jednak troszkę ambitniejszych programów...
Podzielam zdanie. Dla mnie, przeciętnego widza, to kolejny serial w nurcie paradokumentalnym. Tylko, że wyspecjalizowany (tak jak zwykłe seriale mogą mieć jakąś przewodnią tematykę, np. Lekarze czy Prawo Agaty), tak i tutaj będzie przewodnia tematyka, tyle że pewnie każdy odcinek to inna historia bez rozwijania wątków bohaterów, którzy pojawią się w każdym z odcinków (jakieś pielęgniarki czy lekarze).

Dla mnie słabo, ale rozumiem, że bronicie swojej ulubionej stacji... Ciekawe, czy reakcje byłyby takie same, gdyby okazało się, że to Polsat wprowadza do ramówki taki serial paradokumentalny.

Aczkolwiek doceniam to, że w przeciwieństwie do innych seriali para-doku ten może mieć pewien walor edukacyjny. Nie mogę tego natomiast powiedzieć o drugim serialu tego nurtu, jaki ma się wkrótce w TVN pojawić.
Ostatnio zmieniony wtorek 15 sty 2013, 17:42 przez qmate, łącznie zmieniany 1 raz.
//////////
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Szpital

Post autor: 3405t »

to wcale nie jest złe, to może się przyjąć
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Szpital

Post autor: Pawlous »

pragnę zwrócić uwagę dodatkowo na wyjątkowo proste tytuły seriali: lekarze, szpital.
aż dziw bierze, ze "prawo agaty" to nie "prawnicy", "przepis na zycie" - "kucharze".
kiedys uwazalem tvn za fajna stacje, ale widze ze dzieje sie coraz gorzej - rozumiem kryzys, ale po co obnizając budżet obniża się też standardy?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości