[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pop »

Pierwszy odcinek bardzo fajny. :D Teraz będę oglądał drugi. :P
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: peterq90 »

Bardzo pozytywne zaskoczenie i ta muzyka naprawde dużo robi;]
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: r_r16 »

Jeśli chodzi o czołówkę to porażka - muzyka w ogóle nie pasuje. A serial narazie OK. Nie jest źle. :D Chociaż główny bohater jest trochę denerwujący - przynajmniej dla mnie. Taki dzieciak. :D Wiem, że o to w serialu chodzi, ale po prostu - denerwuje mnie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: podmark »

Czekałem na dzisiejszy dzień i na premiery nowych programów TVN. Jestem rozczarowany "Sądem rodzinnym", choć nie oczekiwałem po programie nie wiadomo czego. Bardzo słabo wypadł też nowy serial. "39 i pół" ogląda się bardzo ciężko - pierwszy odcinek jest najważniejszy, a tutaj jest kiepściutki. Widząc pierwszy odcinek "Magdy M." ani przez chwile się nie nudziłem, wiedziałem, że będę oglądał kolejne epizody. Serialu z Karolakiem nie włączę.

Czekam na "Teraz albo nigdy!" - wierzę, że dobry scenarzysta zapewni ciekawą fabułą, co jest słabym punktem "39 i pół".
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: peterq90 »

Ta czołowka ma przesłanie jest w tytule Pokaz na co Cie stać wiec oni nie bez powodu dali piosenke feel na czołowke a mi sie podoba ta czołówka i wogole serial.No ale do Magdy M to daleko ale to inny gatunek
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: adner »

Wadą serialu "Teraz albo nigdy" jest pora emisji, ja bardzo chętnie bym oglądał, ale w poniedziałek trzeba wcześnie wstać, a siedzieć prawie do północy i o szóstej wstawać, szczególnie po weekendzie się nie uśmiecha. Co do serialu, to jest fajny:), chociaż trzeba przyznać, fabuła dość... niezwykła.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Hmm, poczekam na następny odcinek, momentami było sympatycznie :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: qmate »

Serial odebrałem bardzo pozytywnie chociaż tak jak wszyscy poprzednicy mam zastrzeżenia co do czołówki. Ale serial jest ogólnie fajny. Fabuła wydaje mi się ciekawa, chętnie obejrzę kolejny odcinek. I widać, że będzie sporo muzyki tak jak w Magdzie M. Super!
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy mają dziś wigilię.
hehe
//////////
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Kuba »

Serial całkiem sympatyczny, bardziej podobał się rodzicom niż mi. Soundtrack dobrany beznadziejnie, no ale trudno się mówi, do tego czołówka - jeśli będzie drugi sezon (albo nawet i wcześniej) powinni pomyśleć nad zmianą - odechciewa się oglądania.

Fabuła bardzo... nierealna, ale, jak już mówiłem sympatyczna. Nie zachwycony, jak "Magdą M.", ale też nie zawiedziony. WIele osób porównuje do "Californication" - chyba zbyt daleko posunięte porównanie. :]
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: madziulka »

serial jest świetny ja nie mam żadnych zastrzeżeń :lol: :lol:
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: tetar »

Mnie 1-szy odcinek nie zachwycil. Motywy "przejazdowe" po warszawie - dluzyzna i powielony schemat z magdy M. Fabula, moze pomysl ciekawy ale w 1 odcinku jakos "plasko" to wyszlo.
Karolak - bardziej odpowiada mi jego drugoplanowa rola w Kryminalnych - jest bardziej blyskotliwa i liczylem na rozwiniecie tego typu osobowosci serialowej w "39 i pol".
Oczywiscie daje szanse i 2 odcinek bede ogladal - licze, ze serial rozkreci sie!

Natomiast porownywanie" 39 i pol" do Californications (pierwsza serialowa liga swiata!) to chyba nieporozumienie, a jezeli juz to zbyt wczesnie na takie porownania po pierwszym odcinku.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Kuba »

Zapomniałem! Bardzo fajna jest rola Patryka. Przykro mi tylko, ze do soundtracku wrzucili B27. O ile jeszcze Feel w tej daremnej czołówce nie brzmi jeszcze tragicznie, to reszta jakoś tak... błaho. Też zauważyłem podobieństwo jazdy samochodem do "Magdy M.".

A w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" scenarzysta mówił, że chciał, żeby główną rolę grał Majewski i on zainspirował go nieco do pisania scenariusza :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: ~ »

Szczerze mówiąc serial niczym pozytywnym mnie nie zaskoczył. Czołówka nieciekawa. Za dużo jest tego rozmyślania, jazdy i chodzenia po mieście. Momentami miałem wątpliwości czy oglądam serial komediowy. Ciągle tylko myślą, że ten jest z tą, a tamta z innym i jednemu się zachciało wrócić do żony, na początku żona chciała żeby u niej mieszkał, ale potem zmieniła zdanie......i tak można ciągnąć dalej. Trochę serialem obyczajowym mi tu zalatuje.
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: słodki »

W każdym poście trochę prawdy, spodziewałem się zupełnie innej czołówki, trochę dłużyzn, aktorzy profesjonalni bez uwag, niezły w roli synek, muzyki sporo tak jak w Magdzie, ale to akurat lubię
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pop »

Isadora pisze:Hmm, poczekam na następny odcinek, momentami było sympatycznie :P
Ja wczoraj obejrzałem drugi odcinek i przyznam, że również był bardzo ciekawy. :D Jeśli dalej będzie równie zabawnie i interesująco, to mamy kolejny hit. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości