[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Adrian ;P »

http://www.tvn.pl/2008,03,1473898,nagoraco.html

Dobrze wystartował „Taniec z Gwiazdami” (30,6% SHR w całej populacji), widzom spodobał się także nowy sędzia na antenie TVN – Artur Lipiński, który wydaje wyroki w „Sądzie rodzinnym” (20% SHR w całej populacji). Lokomotywa wiosennej ramówki obyczajowo-komediowy serial „39 i pół” z Tomaszem Karolakiem w roli głównej, zadebiutował ze świetnym wynikiem 28,6 % udziałów w rynku i niemal czteroma milionami widzów. Lepszy serialowy start miała dotąd tylko „Magda M.”. Zaś wczorajszy, premierowy odcinek zmagań uczestników tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!” śledziło zdecydowanie więcej widzów niż start jego jesiennej edycji. Tym razem program obejrzało o prawie 500 tysięcy osób więcej, a udziały w rynku wyniosły 22,6%.


Prawie 4 mln! Swietny wynik, którego szczerze się nie spodziewałem! :D
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: madziulka »

wow suuuper ja również się niespodziewałam :tanczy: :tanczy: tak trzymać :lol: :lol:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Ptr15 »

Jak za trzy tygodnie będzie nadal taki wynik (bądź wyższy) to można się zachwycać, ale po pierwszym odcinku za wcześnie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Myślę dokładnie tak samo, że dopiero oglądalność 3-4 odcinka powie prawdę o popularności serialu, akcji promocyjnej mógłby pozazdrościć sam Bielan :P , stąd ten wspaniały wynik na wejściu, ale głosy nt serialu są różne, ja też czekam na 2 i 3 odcinek, chociaż pewnie obejrzę całość ze względu na obecność aktorów, których lubię
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: adner »

Według mnie, "39 i pół" to w tej chwili najlepszy serial TVN. "Na Wspólnej" przechodzi w tej chwili dość nudny okres, więc moim zdaniem na ten moment 39 i pół jest lepsze. Tak to jest z tasiemcami obyczajowymi, że pewnie za tydzień-dwa "Na Wspólnej" znowu wróci do świetności.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: peterq90 »

39 i pol ok ale pierwszy odcinek mi sie bardziej podobał.A co do na wspolnej ja nie odczuwam żeby był teraz okres nudy bywało gorzej;]

Ciekawe co bedzie z Teraz albo nigdy! nastawiamy sie na dobre a może byc bee.Jedyne moim zdaniem złe to bedzie pora emisji wtorek był by zdecydowanie lepszy
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: ktos »

Wczorajszy odcinek bardzo fajny 8) mam nadzieje że serial się jeszcze rozkręci bo jest bardzo fajny :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: r_r16 »

Wczorajszy odcinek wg mnie był lepszy od pierwszego. Serial coraz bardziej mnie interesuje. :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Ja ten serial już polubiłam :D ,i z tej sympatii trafiłam dziś do warszawskiego EMPiK-u na spotkanie z Dirty Track i Karolakiem, było miło, Karolak nawet nieźle sobie poradził z odśpiewaniem Anarchii i drugiej, "pościelowej" :P piosenki, było sporo paparazzi i trochę zamieszania z tego powodu, flesze, krzyki-w lewo, w prawo, prosto itp, był też miły akcent na koniec, płyty i autografy, sympatyczne spotkanie :D , a tak na marginesie to Tomasz Karolak miałby chyba duże szanse
w JOŚ :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Dołączam fotkę zrobioną wczoraj na spotkaniu z T. Karolakiem, Anarchiaaaa :D

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: madziulka »

Obrazek

ObrazekObrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pop »

Dziś Tomasz Karolak był gościem w "Poranku" TVN24 :D :
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

Oglądałam, prowadzący chyba spodziewał się innej piosenki :lol2: , brawo dla p. Tomka za element zaskoczenia :brawa: , a poza tym, że jest sympatycznym człowiekiem jest również pracowitym aktorem, po nocnych zdjęciach wyjazd do Łodzi do teatru, ale chyby wszyscy aktorzy którzy mają swoje 5 minut tak robią :hmm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: 39 i pół

Post autor: adner »

Po trzecim odcinku potwierdzam moje zdanie, że jest to jak na razie najlepszy serial TVN. Trzeci odcinek był naprawdę fajny, tylko nie wiem, czy to oznaczenie(12+) nie jest czasem zbyt delikatne :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: 39 i pół

Post autor: r_r16 »

Serial po prostu świetny - tyle mogę powiedzieć po trzecim odcinku. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości