Nowe głosy na antenie TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Uuuuu, panowie aweo i Marcin, z oczywistych wzglĂŞdĂłw zabolaÂła mnie Wasza wymiana zdaĂą, na temat mojego ulubieĂąca :? Ale oczywiÂście macie prawo mieĂŚ swoje zdanie ;)
Niemniej jednak twierdzenie, iÂż PaweÂł powinien byĂŚ "tylko reporterem" albo, Âże "przy Jaconiu wypada fatalnie" jest bardzo krzywdzÂące :roll: ale to oczywiÂście tylko moje zdanie
Tak w ogóle wpad³am tu , ¿eby Wam podziêkowaÌ, Wasza dyskusja natchnê³a mnie do tego, ¿eby w³¹czyÌ Tvn24 i sprawdziÌ czy przypadkiem Pawe³ nie ma dziœ dy¿uru, no i ma :D Dziêki panowie i wszystkiego dobrego :D

Ps. Jest wÂątek poÂświĂŞcony PawÂłowi, zachĂŞcam panĂłw do wyraÂżania opini, Âładnie to krytykowaĂŚ po kÂątach;) Piotrowi Jaconiowi teÂż moÂżna zaÂłoÂżyĂŚ wÂątek, skoro twierdzicie, Âże taki dobry, bo jaki on nowy w tvn24 :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ps. Jest wÂątek poÂświĂŞcony PawÂłowi, zachĂŞcam panĂłw do wyraÂżania opini, Âładnie to krytykowaĂŚ po kÂątach;) Piotrowi Jaconiowi teÂż moÂżna zaÂłoÂżyĂŚ wÂątek, skoro twierdzicie, Âże taki dobry, bo jaki on nowy w tvn24 :D
ÂŁadnie Marcin i Aveo podpadli Dzastince :spiewa: :rozglada: :spiewa:

wÂątek o nowych przerodziÂł siĂŞ w wÂątek o Jaconiu - :spiewa:

ÂŻeby ocaliĂŚ watek o nowych opowiem o pewnej staÂżystce z tvn24 ktĂłrÂą widziaÂłem we wszystkich ÂświĂŞtych na cmentarzu ,a ktĂłra jeszcze nie pojawiÂła siĂŞ na wizji ,a szkoda bo bardzo Âładna dziewczyna.
TeÂż piszĂŞ pokÂątnie o tej pani ktĂłra raczyÂła mnie potrÂąciĂŚ na cmentarzu jak spiesziÂła siĂŞ wraz z operatorem-piszĂŞ pokÂątnie bo oficjalnie Joasia jest mojÂą ulubienicÂą ale jak ta pani siĂŞ pojawi to sytuacja moÂże siĂŞ zmieniĂŚ
Ma ok 165cm ,kruczo czarne wÂłosy,jest zgrabna ,Âładna buzia-tak czekam na nia i wcale jej nie pokazujÂą.
Dodam Âże widziaÂłem ja na cmentarzu przy Âśw Katarzynie na SÂłuÂżewcu.
Nie miaÂła szarego pÂłaszczyka tylko czarny
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DÂżastina pisze:aweo
specjalnie tak zrobiÂłaÂś :P :)

nie chciaÂłem zraniĂŚ twoich uczuĂŚ DÂżastinko :( (zdrobniĂŞ twoje imiĂŞ,jeÂśli pozwolisz oczywiÂście :) ),nie wypowiadam siĂŞ w wÂątku o nim,bo nie chcĂŞ psuĂŚ ciepÂłego klimatu :) ja go nie trawiĂŞ jako prezentera,irytuje mnie jego sposĂłb czytania.gdyby nie kontekst,czasami wychodziÂłyby inne sensy wynikajÂące wÂłaÂśnie z intonacji.inny jest juÂż gdy rozmawia z kimÂś...

masz racjĂŞ,chyba podpadÂłem... :>

Adam ty masz dobrze -warszaffka-jesteœ przewa¿nie na bie¿¹co.a ja nawet nie widzia³em pana Stenzla.nie zd¹¿y³em dobiec do tv niestety.coœ nie coœ o nim wiem,ale muszê pozostawiÌ to w tajemnicy,tak wypada. :cicho:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Adam ty masz dobrze -warszaffka-jesteœ przewa¿nie na bie¿¹co.a ja nawet nie widzia³em pana Stenzla.nie zd¹¿y³em dobiec do tv niestety.coœ nie coœ o nim wiem,ale muszê pozostawiÌ to w tajemnicy,tak wypada. :cicho:
Kurcze Aveo mĂłw co wiesz :ban:

Trudno :roll: Teraz bêd¹ kr¹¿y³y teorie spiskowe na temat co ty ukrywasz o Twoim ziomku

No ale naleÂży uszanowaĂŚ twojÂą decyzjĂŞ :xx:
natalia_gdynia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 16 sty 2007, 13:20

Post autor: natalia_gdynia »

pan stenzel, to taki karierowicz z gdyni... po trupach do celu... wlasne ego wieksze niz calej ekipy tvn... kiedys sie bawil w polityke - nie wyszlo, to teraz w dziennikarstwie probuje... ale pewne nalecialosci zostaly... mam nadzieje, ze tvn szybko sie zorientuej z kim ma doczynienia...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Takich ludzi jak Pani Natalia z Gdyni wiĂŞcej nam tutaj potrzeba.
Obawiam sie Âże po tej krĂłtkiej a jednoczeÂśnie bardzo treÂściwej notce Pan Stenzel nie bĂŞdzie miaÂł swojego tematu
Aveo czy to chciaÂłeÂś przed nami ukryĂŚ :nie:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

No, no, no to ci pan Daniel :mhm: a sprawia wraÂżenie takiego miÂłego czÂłowieka :mhm: i te rumieĂące na twarzy, ktĂłre towarzyszÂą kaÂżdej jego relacji :rozglada:
adam pisze:Takich ludzi jak Pani Natalia z Gdyni wiĂŞcej nam tutaj trzeba.
Nnno, tylko zastanawiam siĂŞ czy chciaÂłabym dowiedzieĂŚ siĂŞ takich rzeczy o moim ulubieĂącu :nie:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nnno, tylko zastanawiam siĂŞ czy chciaÂłabym dowiedzieĂŚ siĂŞ takich rzeczy o moim ulubieĂącu :nie:
DÂżastinka ale twĂłj ulubieniec nie jest juÂż traktowany jako nowy

wczesniej pisaÂłem o fajnej lasce z tvn24 ktĂłrÂą spotkaÂłem na cmentarzu i coÂś jej nie widzĂŞ -czyÂżby jacyÂś zÂłoÂśliwcy nie dopuszczali jej na wizjĂŞ :shock:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Natalia,a skÂąd Ty to wszystko wiesz skarbie? :>
ja wiem coÂś o nim tak osobistego,Âże naprawdĂŞ moi drodzy nie wypada mi napisaĂŚ.
co do info Natalii jak bĂŞdĂŞ widzieĂŚ siĂŞ ze znajomÂą,to jÂą zagadnĂŞ,czy coÂś o tym wie.
pĂłki co twierdzĂŞ,Âże niktĂłrzy mogÂą byĂŚ zazdroÂśni,Âże facet siĂŞ wybiÂł.
"szybko siĂŞ zorientujÂą z kim majÂą do czynienia" - powiaÂło grozÂą :shock: :>

Te rumieĂące,to pewnie dlatego,Âże wie,Âże ty go DÂżastino oglÂądasz ;)

pozdro 4 Gdynia,pieszczotliwie- ÂŚledziowo City :P ;) ;) ;) ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

aveo pisze:Natalia,a skÂąd Ty to wszystko wiesz skarbie? :>
Pewnie stÂąd :google: + odrobina fantazji :mhm:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pewnie stÂąd :google: + odrobina fantazji :mhm:
moÂże nie -
Nie wszyscy nasi ulubieĂący muszÂą byĂŚ wspaniali
natalia_gdynia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 16 sty 2007, 13:20

Post autor: natalia_gdynia »

znam tego Pana osobiscie... dosc dlugo i dosc dobrze... pisze moje subiektywne spostrzezenia z tego jak ja go znam i mialam z nim doczynienia, jezeli ktos chce sympatyzowac to prosze bardzo... jednak z ekranu tv nie wiele jestesmy w stanie sie dowiedziec o kims :) ja za nim nie przepadam i tyle... pzdr z trojmiasta :) ps. aveo... jestem ciekawa czy myslimy o tym samym info, o ktorym nie wypada pisac ?? :>
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ps. aveo... jestem ciekawa czy myslimy o tym samym info, o ktorym nie wypada pisac ?? :>
Jezusicku-mĂłwcie o co chodzi :ban: niesamowicie podgrzewacie atmosferĂŞ :jupi:
jednak z ekranu tv nie wiele jestesmy w stanie sie dowiedziec o kims :)
W peÂłni siĂŞ zgadzam ,nikt nie wie tak naprawdĂŞ jacy sÂą nasi ulubieĂący
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A ta pani to chyba jakaÂś nowa ?! :uhh: Przynajmniej dla mnie-dzis jÂą pierwszy raz widziaÂłam. Justyna Wysocka - relacja z Katowic. Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nika nie jest taka nowa -chyba od miesiÂąca moÂżna jÂą zobaczyĂŚ-
W zasadzie to jest nowa :mhm: :xx:
Nie widziaÂłem jej relacji z terenu -jedynie co w studio sie pokazuje.
Sprawia wraÂżenie osoby sympatycznej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości