TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: maxxx »

I tak jest dobrze, bo chyba to pierwszy tydzień od dłuższego czasu bez małej Róży :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Robert026 »

Ten tydzień trochę monotonny, przez ostatnie dni ciagle 95% czasu antenowego o pogodzie. Strata czasu. Monotonne jest TVN24 przez ostatnie trzy dni z powodu ciągle tych samych dwóch serwisantek : Anity i Marty. Gdzie inni ?
Sądziłem, że dzisśzobaczę prędzej Beatę czy też Michała, a nie znów Anitę i Martę.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Nika »

Robert026 pisze:i powinno wrócić wydanie serwisu po angielsku
Dzięki Bogu, ktoś jeszcze pamięta te chwalebne czasy z Ericą Oley jako prowadzącą.
Obrazek
Zdjęcie tego programu było milowym krokiem w tył.
maxxx pisze:I tak jest dobrze, bo chyba to pierwszy tydzień od dłuższego czasu bez małej Róży :lol2:
I tak nic nie przebije reportaży z "walki na froncie" czyli nieustannych strajków pielęgniarek. Cały dzień, minuta po minucie, pikietujące piguły pokazywane na żywo. Nawet Kaliszewski swoim wdziękiem wtedy nie pomógł, i poległam wraz z pilotem przerzucając się choćby na Mango. :shock:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Co sądzicie o przerywaniu programu, konkretnie M24 z powodu lotu balonu w USA z rzekomym dzieckiem na pokładzie ?
Po 22.00 dali jeszcze żółty pasek. :rozglada: Nie wiem jak długo się utrzymał, bo jak zobaczyłem komentatorów w ''Szkle'', to natychmiast zmieniłem kanał.
Zresztą konkurencja nie mniej sensacyjnie podeszła do sprawy. Akurat w tym czasie oglądałem TVP Info, to w serwisie większość czasu poświęcili tej sprawie.
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Robert026 »

Nika pisze:
Robert026 pisze:i powinno wrócić wydanie serwisu po angielsku
Dzięki Bogu, ktoś jeszcze pamięta te chwalebne czasy z Ericą Oley jako prowadzącą.
Obrazek
Zdjęcie tego programu było milowym krokiem w tył.
Jestem pod wrażeniem. Nika ty mnie pochwaliłaś. Sądziłem, że tylko zwracasz mi uwagi.

Jak jest za co, to czemu nie?! Trzymaj tak dalej, bo widać, że masz wiele ciekawego do powiedzenia poza codziennym rozprawianiem o dyżurach prezenterów. :D
Nika.
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: jtd »

Ciekawi mnie czy, a jesli tak to ile pieniedzy dostaja goscie, expreci, dziennikarze zapraszani do TVN24 za "wystep" przed kamera? Licza im od minuty, moze zalezy od godziny "wystepu" ? Ktos zna szczegoly ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rozmówcy nie są opłacani...
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Re: Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: jtd »

Czyli zaprasza sie np. experta od lotnictwa z miesiecznika "Skrzydlata Polska", jedzie on do studia TVN24 przez cale miasto, traci pieniadze na paliwo, traci pieniadze na bilet parkingowy, dzieli sie swoja wiedza na antenie i nie dostaje za to ani grosza ??
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: piotrek888 »

To dla ekspertów jest rodzaj promocji. Kiedy ktoś widzi, że dany fachowca jest świetny to po prostu zwiększają się jego szanse na znalezienie lepszej pracy.


Pewnie parkują na parkingu TVN :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: sybic »

jtd pisze:Czyli zaprasza sie np. experta od lotnictwa z miesiecznika "Skrzydlata Polska", jedzie on do studia TVN24 przez cale miasto, traci pieniadze na paliwo, traci pieniadze na bilet parkingowy, dzieli sie swoja wiedza na antenie i nie dostaje za to ani grosza ??
Nie musi przecież jeździć, wszak zawsze zaproszenie odrzucić może.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: Nika »

Zawsze można też przyjść na piechotę. Nic nie kosztuje, a przynajmniej kondycja będzie lepsza.
Janek49
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 09 sie 2009, 18:17

Samobójstwo pirata drogowego

Post autor: Janek49 »

Ogladałem wypowiedź p.prof.Czaplińskiego i jego komentarz do TVN24 na ten temat.
Żenujący brak współczucia dla tego faktu - " ....przecież nie powiesił się dlatego, że przestraszył się grożącego wyroku (15 lat), a więzienia u nas też nie są takie złe....".
Niech Pan profesor sam się zamknie w więzieniu (nawet nie takim złym) i wypróbuje wyrok na własnej skórze.
Autorytet - już były - pokazał swoje odpychające oblicze.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Samobójstwo pirata drogowego

Post autor: ~ »

Ja raczej bym się zgodził z prof. Czaplińskim.
No bo komu tu współczuć? Chyba nie piratowi drogowemu, który najpierw zabił ludzi, a po odsiedzeniu wyroku ranił kilka osób.
Powiem szczerze, że bardzo dobrze że się powiesił. Po odsiedzeniu wyroku prawdopodobnie zrobiłby to samo.
A tak to przynajmniej pieniądze z naszych podatków nie pójdą na utrzymanie takiego człowieka.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Samobójstwo pirata drogowego

Post autor: sybic »

Ale dlaczego profesor ma się zamykać w więzieniu?
Przecież nic złego nie zrobił :)
A jazda po pijanemu i zabicie człowieka w wyniku wypadku, to zabójstwo z premedytacją.
Jedyną słuszną karę za zabicie człowieka, to kara śmierci. Powinni ją przywrócić.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: Łukasz »

Ale to i tak jest nic. Najlepszy biznes robią w TOK FM. Tam mają w piątki Lisa, Władykę i nudnego Wołka, w czwartki Durczoka, w magazynach biznesowych prezesi banków i szefowie stowarzyszeń i oni też występują za darmo. TOK FM opłaca im tylko taksówkę do studia i z powrotem! :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości