TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Umówmy się w Polsce z TVN24 nie zrobią Sky News. To przecież wiadomo nie od dziś. Mogą modernizować, poprawiać, ulepszać, ale czy stać się? W Sky News jest jak w kasynie - wszystko się świeci, obraca itp. mówicie o lotach kamerowych, że za mało w TVN24 - wydaje mi się, że wystarczająco. Przecież telewizję informacyjną ogląda się dla dobrego poinformowania, a nie żeby pooglądać studio. Jak chce się je zobaczyć, to radzę się wybrać na wycieczkę do ITI.

A co do nowego programu Rymanowskiego. Dziwi mnie nazwa. Jak go nie będzie to co: "Rozmowa Jędrzejowskiej, Werner, Tadli" ?
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: a-j-p »

A co do nowego programu Rymanowskiego. Dziwi mnie nazwa. Jak go nie będzie to co: "Rozmowa Jędrzejowskiej, Werner, Tadli" ?
No i co z tego ?
A jak jest w CNN? Jest np program QUEST MEANS BUSINES
I czasami J. Quest go wcale nie prowadzi.

Inna sprawa jest glupota robienia kolejnej kropki nad i.
Juz bzdura jest program Piaskiem po oczach gdzie to jest ewidetnie to samo co kropka nad i
To teraz dostaniemy kolejny tego typu program.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Martin »

Nie lepiej programu Rymanowskiego nazwać: "Gość wieczorny" i problem z głowy (?) Jakoś mi się nie widzi kolejnego programu Rymanowskiego.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: maxxx »

"Fakty po południu" to bedzie pewnie taki "Dzień po Dniu" bis. Ale w zasadzie nie ma co narzekać, szczególnie za wczasu. Wszystko lepsze od przydługawego "Dnia na Żywo" :spiewa:
A i serwisanci ww. pasma sobie wcześniej pójda do domu z dyżuru 8)
"Rozmowa Rymanowskiego"-sama nazwa już odrzuca, megalomańska.I znowu "KNI"2 się zapowiada..
"Ona i On", program całkiem przyzwoity, zmiana pory zupełnie zbędna. 16:30, niedziela to idealny czas na tego typu audycje.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Nika »

Co sądzicie o tym, że w TVN24 w Sylwestra polecą powtórki SMS "Rozmowy w tłoku"? Bo dla mnie to jest osobiście kpina, i stacja pokazała w jakim poważaniu ma widzów. Cały rok wszystkie stacje wszelkie cięcia programowe usprawiedliwiają kryzysem, ale ja myślę, że to ściema zwykła. Najlepiej wszystko zrzucić na kryzys. Szkoda tylko, że my widzowie nie możemy płacąc w okienku za kablówkę, abonament, cyfrę czy inne, też usprawiedliwić się kryzysem i nie zapłacić. Płacimy za wszystko nawet kilka złotych więcej niżeli rok temu i w zamian za to same ochłapy, bo... no właśnie kryzys. A co do tego Sylwestra, to co to za wielki koszt dla stacji posadzić w studio człowieka i zaprosić gości kilku, za których wizyty notabene i tak nie płacą. I mielibyśmy tak samo fajny program jak rok temu. Rozumiem, że Jarosław Kuźniar mógł odmówić, bo już rok temu był, ale co to tylko jeden Jarosław Kuźniar jest w stacji?! Sorry, rzadko mam bulwers i z reguły nie narzekam, ale to już jest przegięcie. A najlepsze jest to, że i tak w Sylwestra nie ma mnie w chacie, ale pianę i tak mam, co kurde moja babcia będzie oglądać?! Dodę w TVP?! :twisted:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Ale halo, halo. :D
Będzie Kuźniarowe zastępstwo - Jacoń i Kaczmarek. I będą goście. :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Nika »

No, wiem, wiem. Tu zwracam honor, ale i tak to cienko widzę.
serwis tvnfakty.pl pisze:Na tegoroczną noc sylwestrową TVN24 przygotowuje specjalne pasmo, którego największą atrakcją będą najlepsze odcinki kabaretowych ”Rozmów w Tłoku”
Pewnie 80% czasu antenowego zajmą te powtórkowe odcinki. No, ale dobra, żeby nie było. Opowiedzą ci co obejrzą, to będziemy dalej oceniać. :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sybic »

Ja, jako maniak TVN24, oglądający ten kanał nawet wtedy gdy jestem nieobecny (wtedy nagrywam) i nawet ze względu na Dagmarę, którą darzę wielkim szacunkiem i bardzo lubię (oczywiście zaraz po Mai Popielarskiej) nie będę oglądał tego sylwestrowego pasma. A to ze względu na tego idiotę Majewskiego, którego nie trawię.
Będą oglądał sylwestrowe pasmo w TVN Warszawa. Będzie Kamila Ryciak :)
także polecam wszystkim!
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: LethalOne »

Nagra sie , obejrzy na nastepny dzien ( o ile dam rade ;) ) i sie oceni. Podejrzewam jednak ze bedzie to o niebo gorsze od Sylwestra à la Kuzniar. Zaluje ze nie nagralem go rok temu ( a moglem ! :x ) to bysmy sobie powspominali...
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pamiętam zeszłorocznego Sylwestra z Kuźniarem. Wróciłem do domu, gdy zaczynała się powtórka. I oglądałem do bladego świtu. To było po prostu genialne - piosenki puszczane z gramofonu, ciekawi goście, ten klimat. Świetna alternatywa wobec tych masowych imprez.
W tym roku nie oglądałem, bo wróciłem do domu przed 3.00 i o ile byłbym w stanie jeszcze obejrzeć choć przez chwilę powtórkę, to kierownictwo wolało puścić w tym czasie jakieś dokumenty. Nie mniej jednak czasy świetności ''SMS'' i ''Rozmów w tłoku'' mamy za sobą. Trzeba było coś takiego zrobić, gdy było to śmieszne i na topie.
będą goście
Po przeczytaniu relacji w serwisie to widzę, że ci goście to walili drzwiami i oknami. :lol2: A tak bez ironii, jak był Sylwester z Majewskim, to mógł on chociaż się wysilić i przyjść do studia. Mogli też nakręcić jakiś dodatkowy odcinek, pokazać kulisy, pogadać z aktorami. A tak to wszystko po łebkach, ot żeby było jak najniższym kosztem.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: a-j-p »

Ja widziałem skróty... studio wyglądało debilnie - a ujęcie kamery na Jaconia i ekran tylnoprojekcyjny - to ten ekran tyglądał jak ekranik małego tv ....
Fajnie wyglądało jak pokazali reżyserkę i ludzi pracujących przy programie. Ale samo studio porażka
kaśka:):)

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: kaśka:):) »

A ma ktoś może jakieś video z sylwestra którego prowadził Jarosław Kuźniar. Jeśli tak to bardzo proszę o wrzucenie na forum. Z góry bardzo dziękuję.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

  • Gwoli uzupełnienia informacji o nowej ramówce:
  • od najbliższej soboty skrócony zostaje Poranek - o 11.35 magazyn ''Multikino''
  • ''Babilon'' zostanie przeniesiony z 13.00 na 14.10
  • o 15.10 w soboty zapowiadany od dawna magazyn Jacka Pałasińskiego pt. ''Świat według Jacka'' (20 minut)
  • O 17.40 w sobotę magazyn ''Reporterzy'' - najciekawsze reportaże tygodnia (powtórka w niedzielę o 19.45)
  • o 19.22 weekendowe ''Fakty po Faktach'' (powtórka tuż po północy)
  • ''Dzień po dniu'' również w weekendy - w soboty wydanie półgodzinne, natomiast w niedzielę godzinne
  • w niedzielę o 15.10 filmy dokumentalne
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Łukasz »

Wczoraj jakiś młody reporter ze Szczecina uparcie mówił o policjantach z suszarkami. Ciekawe ile widzów nie posiadających CB-radia to zrozumiało. :D Czekam kiedy zaczną mówić, że w okresie świąt wzmożone kontrole na drogach miśków i krokodylków. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

To, co ostatnio wyprawiało TVN24, to jakaś parodia.

Wczoraj w samym magazynie "Polska i świat" przez 10 minut pokazywali to, co dzieje się na drogach. Łączyli się z wszystkimi możliwymi reporterami (przy okazji okolice Piotrkowa Trybunalskiego podpisując jako Łódź, gratuluję znajomości geografii Polski), przy czym wszyscy mówili to samo, czyli, że jedzie się płynnie. A potem oczywiście podniecali się pogodą, najpierw przez 5 minut gościem była Dorota Gardias-Skóra, potem jeszcze materiał Warsińskiego o prognozowaniu pogody. :ech:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości