TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Wiadomo już, że transmisja debaty także na antenie TVN była jednym z warunków, jakie postawiły sztaby kandydatów.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Mam wrażenie, że odkąd redaktorem naczelnym jest Adam Pieczyński to nastąpiła migracja reporterów z "Faktów" do TVN24, gdzie migrowali Justyna Kosela, Patryk Rabiega i Mateusz Kudła. Przypomina mi to trochę sytuację Wydarzeń i Polsat News.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Studio debaty z profilu Kuźniara na FB:

Obrazek

I tweet z satyrycznego profilu @KomorowskiPL na Twitterze:
Do TVN-u przyjdę z własnym krzesłem. Nie będę jak idiota na podłodze stał, co nie?
:lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Zjawiskowo wyglądała Pochanke (może Ona na Prezydenta?), najlepszy merytorycznie Rymanowski. Genialne pytanie o Syryjczyków, najgorsza część ekonomiczna. Olejnik w swojej części chyba źle zdefiniowała sprawy krajowe. Duda wypadł już znacznie lepiej niż ostatnio, choć najgorszym punktem były znowu pytania, które osobiście zadawał. PBK strzelił kilka gaf - chociażby z gwiazdkami na fladze UE. Patrząc na reakcje Internautów - jest szansa na wysoką oglądalność. Szkoda tylko, że po wszystkim zamiast zaprosić do studia TVN24 ekspertów kłóci się dwóch posłów PO z dwiema posłankami PiS.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Greg Haus »

Najsłabszym punktem debaty była Monika Olejnik. 5 pytań w jednym. Pytania miały czasem tak wiele wątków, że powtarzając pytania prowadzący już nie czytali ich całych ( prezydent Komorowski miał odpowiedzieć o tym czy Belka będzie dalej szefem NBP - nie odpowiedział, Dudzie już o ten wątek pytania nie zadano. ) Najlepsza Pochanke z klasą - szacunek :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Meteor »

Większość pytań była znowu łatwa do przewidzenia, wiele tematów się powtarzało w stosunku do deaty TVP/Polsatu. Lepiej też jakby było więcej pytań, ale krótszych. Wielowątkowe dają więcej pola do unikania odpowiedzi na niewygodne części. Najbardziej było to widać przy pytaniach o głosowanie w hipotetycznych referendach.

Pytanie o uchodźców z Syrii bardzo trafne. To o największym zagrożeniu (czy ze strony Rosji) też całkiem niezłe. Myślałem, że przy nim kandydaci w minimalnym choćby stopniu poruszą też temat terroryzmu.

Duda wypadł dużo lepiej niż w pierwszej. PBK za długo próbuje ciągnąć te same ataki - in vitro i tzw. blokowanie etatu.
Camilo pisze:Szkoda tylko, że po wszystkim zamiast zaprosić do studia TVN24 ekspertów kłóci się dwóch posłów PO z dwiema posłankami PiS.
Dokładnie, bez sensu to było.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Meteor »

21.05.2015 | Czas Decyzji - debata prezydencka

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Wczorajszą debatę oglądało 6,3 mln widzów.

Może zachęci to TVN do częstszego wchodzenia w tego typu inicjatywy?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Trzeciak »

Wątpię. Linia programowa głównego TVN-u nakreślona od jakiegoś czasu już zakłada jak najmniejszą ilość emisji programów typowo publicystycznych. Co prawda - TVN mógłby pokazać te ważniejsze debaty przed wyborami parlamentarnymi, ale to może burzyć jesienną ramówkę.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

W TVN24 obecnie "Wstajesz i wiesz" wieczorową porą... Bardzo przyjemnie ogląda się program bez tego nadęcia, które normalnie towarzyszyłoby już wszystkim kanałom newsowym. Tak trzymać, Kuźniar ze wsparciem Żebrowskiego mistrzami improwizacji przez półtorej godziny :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Presserwis: Wieczór wyborczy w TVN24 wybrało 746,6 tys. widzów, w TVN 24 Biznes i Świat – 133,8 tys., natomiast w TVN - między 22.25 a 23.09 - 649,9 tys. osób przy udziałach w rynku na poziomie 4,43%.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Czy wiadomo coś nt. roszad personalnych w TVN24? Były zapowiadane na późną wiosnę - mamy już prawie lato, a żadnych zmian nie wyłapałem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Mając na myśli roszady personalne miałem na myśli zamiany pasm prezenterów. I wiosną takie zmiany się zaczęły. Radek Mróz przestał prowadzić wieczorne pasmo w weekendy na rzecz tygodniowego DNŻ (w którym był już od grudnia na zmianę z weekendami), które też przybrało nieco inny kształt. Gosia Kukuła jest teraz w Poranku, a Krynia chwilowo w DNŻ, gdzie w weekendy też pojawiają się reporterzy, którzy prowadzą też wieczorne serwisy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Ok, tylko wspominałeś o roszadach późną wiosną, co trochę wbiło mi się w pamieć, a to, co przywołałeś widzowie TVN24 obserwują w większości kolejny już miesiąc.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Cóż, przekazuje takie informacje jakie otrzymuje, a ostatnio trudno cokolwiek się dowiedzieć.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości