TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Czy goście/experci TVN24 dostają pieniądze za "występ" ?

Post autor: TinkiWinki »

piotrek888 pisze:To dla ekspertów jest rodzaj promocji. Kiedy ktoś widzi, że dany fachowca jest świetny to po prostu zwiększają się jego szanse na znalezienie lepszej pracy.
Tylko że taki ekspert zapraszany do TVN24 najczęściej jest redaktorem naczelnym lub szefem samym sobie. Im promocja jest potrzebna jak prostytutce dziecko :lol2: Jakoś nie chce mi się wierzyć że za friko tam występują. Oczywiście TVN24 nic nie musi płaci, panowie i panie pewnie wpisują sobie to w koszty swojej działalności. Nad tym to już czuwają odpowiedni panowie, coby bilans wyszedł na +.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

TVN24 można teraz oglądać za darmo na tvn24.pl. :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

TVN24 zmienia się nie do poznania
Od stycznia w TVN24 poważne zmiany. Pojawi się autorski program Bogdana Rymanowskiego, rewolucję czeka magazyn „Polska i Świat”, zadebiutuje program informacyjny „Fakty po południu”, natomiast w niedziele wróci audycja Grzegorza Miecugowa „Inny punkt widzenia”.
4 stycznia 2010 o godzinie 16.00 po raz pierwszy w TVN24 pojawi się nowy program informacyjny – „Fakty po południu”. To godzinny blok, w którym Anita Werner przedstawi najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Rozwinięcie tematów – w Faktach TVN i „Faktach po Faktach” – te od 9 stycznia także w weekendy.


W każdą niedzielę, od 9 stycznia tuż po 13.00 wraca na antenę lubiany przez naszych widzów program „Inny punkt widzenia”. Grzegorz Miecugow rozmawia w nim ze znanymi Polakami o naszej politycznej rzeczywistości, poglądach, sposobach na życie. Do tej pory wśród gości byli przedstawiciele sztuki, kultury, filmu, sportu, świata nauki, m.in.: Stanisław Lem, Krystyna Janda, Wojciech Mann, Robert Korzeniowski czy Władysław Bartoszewski. W pierwszym odcinku nowej serii Miecugow porozmawia z Gabą Kulką i Janem Kobuszewskim.

Nowe na wieczór

Od 18 stycznia zmieni się pasmo wieczorne. Magazyn „Polska i Świat” przejdzie transformację. Będzie trwał godzinę (20.30 - 21.30) i zawierał reportaże, felietony, często niepolityczne, ale dotykające sfer religii, obyczajów, kultury czy medycyny. Została stworzona osobna redakcja, której reporterzy będą jeździć po całym kraju i za granicę w poszukiwaniu ciekawych i poruszających tematów. Gospodarzami „PiŚ” pozostają Anna Kalczyńska i Łukasz Grass, a w weekendy Dagmara Kaczmarek i Marcin Żebrowski.

Tego samego wieczoru o godzinie 21.30 pojawi się autorski program Bogdana Rymanowskiego. To półgodzinna „Rozmowa Rymanowskiego”. Gościć będzie bohatera wydarzeń danego dnia. Rozmawiać będzie od poniedziałku do czwartku.

Kolejne zmiany dotyczą godzin emisji poszczególnych programów. I tak „Ona i On” czyli Małgorzata Domagalik zaprasza od 16 stycznia w soboty o 18.10. Natomiast Maciej Wierzyński na „Horyzont” - w niedzielę, o godzinie 21.00, a „Multikino” w piątki o 21.30.
źródło: tvn24.pl

Czyli zniknie program 24 godziny. Ciekawe co będzie z Anną Jedrzejowską? W ogóle nie ma mowy nowym programie Jacka Pałasińskiego.
Tak w ogóle to szkoda 24 godzin. Program był nadawany chyba od początku istnienie TVN24. Ostatnio dostał nową oprawę i sposób prowadzenia. Przyjemnie się go oglądało.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sybic »

Niech zgadnę – ten autorski program Bogdana Rymanowskiego to będzie kolejne bicie politycznej piany?
Propaganda, czy mowa trawa i gadające głowy?
Szkoda, że nie ma takich programów jak "Firma" Młodkowskiego, czy Progr@m.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Szkoda, że rezygnują z '24 godzin'. Gdyby zmienić prowadzących to był to niezły program. Ciekawe co z Jędrzejowską - powrót do serwisów - jakoś sobie tego nie wyobrażam.

FpF w weekend - super. Nareszcie Tadla pojawi się w tym programie.

Co do reszty to PiŚ - żeby dodatkowe 35 minut nie zepsuło programu i nie przegrał z własnym sukcesem. Fakty po południu - :rozglada: nie wiem co powiedzieć i na pewno nie tylko Werner będzie to prowadzić, bo to nie realne chyba.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Nika »

Rezygnacja z "Magazynu 24" to najlepsza wiadomość od dawien dawna. Serio. Tego programu od przeszło dwóch lat po prostu nie dało się oglądać. Jazgot, jazgot i jeszcze raz jazgot. Świetną decyzją jest też umieszczenie w piątki o 21.30 "Multikina". Nareszcie dobry program filmowy doczekał się godnej pory. Brawa dla szefostwa TVN24 za odważne posunięcia. Takiego świeżego oddechu już od dawna było potrzeba.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

Nika pisze:Rezygnacja z "Magazynu 24" to najlepsza wiadomość od dawien dawna. Serio. Tego programu od przeszło dwóch lat po prostu nie dało się oglądać. Jazgot, jazgot i jeszcze raz jazgot.
A czego innego oczekujesz od polskich polityków? Niestety tak to jest, że jeśli w jednym programie jest kilku polityków z różnych partii, to jest kłótnia. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Pani Jędrzejowska znajdzie pewnie zatrudnienie w weekendowych Faktach po Faktach.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: a-j-p »

Ja mam nadzieję, że tam się wszystko zmieni:

Po pierwsze Dzień na Żywo - głupota aby co 30 minut nawalać to samo. Powinno być tak:
- O pełnej godzinie normalne wiadomości, z kraju i świata potem sport i pogoda
- O wpół.. Dzień na Żywo i łączenia z reporterami, a następnie krótki serwis biznes.

Po za tym przydałaby się reorganizacja wyglądu studia i przede wszystkim GRAFIKI bo to co jest teraz to jest jeden wielki bałagan. Nie ma już nawet czołówek !
Czy doczekamy kiedyś w Polsce takiego drugiego SKY NEWS?
To jest kanał informacyjny, super studio (wielki ekran na ktorym sa wyswietlane grafiki), super grafiki, super dzwiek, super zapowiedzi i ogolnie sposob prowadzenia wiadomosci .. Nawet widac jak sie stol obrotowy obraca podczas wiadomosci.

1. http://www.youtube.com/watch?v=Zc0k7lhoRTA

2. http://www.youtube.com/watch?v=IW9wSjVq ... re=related

3. http://www.youtube.com/watch?v=SlzfiKzT ... L&index=34

4. http://www.youtube.com/watch?v=G3jhc2tf ... re=related

5. http://www.youtube.com/watch?v=EGcU7BiR ... re=related

6. http://www.youtube.com/watch?v=EGcU7BiR ... re=related (ten napis wpadający przy zapowiedzi)

7. http://www.youtube.com/watch?v=5B_Vv0nn ... re=related

8. http://www.youtube.com/watch?v=6vdQj5DY ... re=related

9. http://www.youtube.com/watch?v=hzafWs1b ... re=related !!!!

10. http://www.youtube.com/watch?v=J4VjFgVI ... re=related Sky news Today - 3h program gdzie jest wszystko

11. http://www.youtube.com/watch?v=TwIjVQXX ... re=related (tu wiadać jak się obraca stół wraz z precenterem)

Takie coś aż się chce oglądać...
TVN24 wygląda bardzo blado na ich punkcie ...
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: skorupa2006 »

A ja bym chciał aby grafika TVN24 była taka sama jak w dniu startu stacji. Po za tym reorganizacja DNŻ - o pełnej godz. serwis (bez łączeń), pogoda, biznes, sport. Łączenia z reporterami zostawić na skróty.
A czego najbardziej brakuje?
1. Informacji ze świata, które powinny stanowić 1/2 wszystkich
2. Lotów kamer i dynamiki
Za dużo jest... polityki.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: bartek09 »

Naprawdę szkoda "24 godzin". Obecnie, po zmianach program wygląda bardzo ciekawie.

"Fakty po południu" - brzmi super. W końcu cos sie bedzie działo w DnŻ. Nawet myslalem że przydał by się jakiś konkretny program informacyjny a nie tylko serwisy informacyjne. Chciałbym żeby to było coś w stylu "live at 5" ze Sky News.

Rozbudowa "Polski i Świata" - jestem jak najbardziej za! To może być strzał w dziesiątkę. :tanczy:

Fajnie tez, że w końcu pojawią się "Fakty po Faktach" w weekend. Przecież w soboty i niedziele tez dzieje się wiele rzeczy wartych omówienia. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tam polityki.

Generalnie widzę, że TVN24 zmierza w dobrą stronę, ale ocenię jak zobaczę.

A co do Anny Jędrzejowskiej, to chętnie zobaczył bym ją jako zmienniczkę Anity Werner w "Faktach po południu".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja akurat nie popadam w hurraoptymizm z powodu nowej ramówki.

Rymanowski jest taką Gawryluk TVN-u. Nikt go nie chce oglądać, a on co rusz dostaje nowe szanse. Zdaje się, że oglądalność ''24 godzin'' w ostatnim czasie nie była rewelacyjna, bo w przeciwnym razie program zostałby w ramówce. Dlatego też pierwsze, co powinno się zrobić, to zmienić prowadzących, a nie program. Nie wyobrażam sobie ''Rozmowy Rymanowskiego'' od poniedziałku do czwartku. Już sam tytuł odstrasza, a na dodatek to drugi, autorski program Rymanowskiego. Nie wiem, czym sobie na taki prestiż zasłużył. A co będzie jak np. zachoruje? Odwołają program, puszczą jego powtórkę czy ''Rozmowy Rymanowskiego'' poprowadzi Jędrzejowska? Lepiej już byłoby przekształcić ''24 godziny'' na wersję półgodzinną, bo na dłuższą metę, to nie wyobrażam sobie tego.

Wydłużenie ''Polski i świata'' zapowiada się ciekawie, tylko ten program nie ma aż tak wyrazistych prowadzących, którzy mieliby predyspozycje do zostania gwiazdami stacji.
Zmiana pory emisji ''Multikina'' to odważny krok, jednak też sobie tego nie wyobrażam na dłuższą metę. Często bowiem program będzie odwoływany.
Przeniesienie magazynu ''Ona i On'' na sobotę jest niepotrzebne, bo to akurat idealna propozycja na niedzielne popołudnia.
Podobnie zresztą z ''Horyzontem'', bo ten program wymaga większych zmian. Myślę, że widzów bardziej zainteresowałyby wydarzenia zagraniczne, aniżeli komentarze do nich. A zmiana prowadzącego z pewnością by nie zaszkodziła.

Jedyne, na co czekam z niecierpliwością, to program ''Fakty po południu''.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Co do Anny Jędrzejowskiej, ma prowadzić weekendowe "Fakty po Faktach".
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Jędrzejowska w "Faktach po faktach"? To ten program na pewno straci na jakości :rozglada: . Nie wszystkie zmiany mi osobiście się podobają. Uważam, że "Horyzont" powinien być emitowany w soboty w godzinach 19:30 - 20:30 i w tych samych godzinach w niedzielę "Loża prasowa". A o 18:00 w sobotę "Braometr" a w niedzielę "Ona i on". To by nie co ujednoliciło ramówkę. O 19:00 "Bilans tygodnia". Pomysł z programem Rymanowskiego do bani. Będzie to dokładnie to samo co o 20:00 w "Kropce nad i" - to jest złe posunięcie. Mogli po prostu zostawić "24 godziny" i zmienić gospodarzy np. na Tadlę, Marciniaka i Kajdanowicza, a Rymanowskiego przenieść do "Faktów po faktach". "Fakty popołudniowe" - fajnie, tylko nierealne jest, by tylko Werner je prowadziła. I troszkę za długie są, max powinny trwać 45 minut.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: a-j-p »

Wcale nie są za długie.
Zobacz na program Sky NewsToday - 3h programm gdzie jest wszystko.
Trzech prowadzących.
Wystarczy dobrze zaplanować program.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości