Polska i świat

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

kamilo pisze:Lukasz Grass prowadzi ''Magazyn 24 godziny''
a ja my?la?em ?e pan Grass ju? nie jest w?rĂłd prowadz?cych "magazyn", ju? tak dawno nie go nie prowadzi?...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Bo od wrze?nia by? prowadz?cym "Polska i ?wiat". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wczoraj zauważyłem,że po powtórce 'Kropki nad i' powtarzają 'Polska i Świat' o 00:20.Wg mnie dobra decyzja,mam nadzieję,że tak zostanie.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Znalezione na jednej ze stron z programem TV. :spiewa:

Obrazek

Jak tam maxxx'ie Twoja uprawa rolna? :lol2:
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Polska i świat

Post autor: fajny »

Pierwsze weekendowe wydanie ''Polski i Świata'' rozpoczęło się z dachu TVN :D. A to to dla tego że Dagmara i Marcin chcieli pokazać jak "gaśnie cały świat'' :D.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Polska i świat

Post autor: skorupa2006 »

Macie video może?...
Chris2135
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 4
Rejestracja: piątek 17 kwie 2009, 14:18

Re: Polska i świat

Post autor: Chris2135 »

Kiedy TVN24 poinformował nas o nowej parze prowadzących zastanawiałem się jak nowym pójdzie. Gdy porównałem obie pary stwierdzam, że Ania i Łukasz prowadzą program "PiŚ" o wiele lepiej niż Dagmara i Marcin.
Rozmowy pomiędzy Dagmarą i Marcinem są bardzo sztuczne, a Dagmara ciągle patrzy na Marcin jakby nie wiedziała co robić. Dziwie się dlaczego tak się dzieje. Tym bardziej, że Dagmara już od dawna jest związana z TVN24. Tak samo jak Anna prowadziła wcześniej serwisy informacyjne.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: epsztajnek »

To chyba kwestia osobistej predyspozycji do pewnych zachowań. Przecież obie pary wygłaszają przygotowane wcześniej teksty. Tylko , że Kalczyńska i Grass odtwarzają je jak, no powiedzmy, Szczepkowska z Zamachowskim :plus: , a Kaczmarek z Żebrowskim - jak Cichopek z Mroczkiem :grymas: To straszne uczucie, kiedy się patrzy na piękną dziewczynę , a ma się ochotę "puścić pawia" :hmm:
Choć, jak żeśmy to stwierdzili w wątku Dagi, powoli się zmienia na lepsze.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Polska i świat

Post autor: maxxx »

No dobrze. Powiedzmy, że jest sporo racji w tym co napisałeś .Ok. Że główna para PiŚowska jest bardziej doświadczona i poprostu bezkonkurencyjna.Powiedzmy, że nowi muszą jeszcze trochę się dialogowo ponawydurniać, by dojść do wprawy. :lol2: Powiedzmy, że już jest naprawdę coraz lepiej i nawet zjadliwie się na to patrzy. Zapewne bez skutków ubocznych o których barwnie napisałeś.
ALE:
Porównanie Dagmary Kaczmarek z p. Katarzyna Cichopek to semantyczne nadużycie :uwaga: :ban:
Ja kategorycznie protestuje :!:
Dziękuje.

P.S A tak poza tym materiałowo i czysto reportersko magazyn nadal naprawdę trzyma poziom. Jak mam okazję zerknąć to raczej nigdy się nie nudze. Jest ciekawie i pomysłowo.Wielu reporterów rozwinęło skrzydła(szczególnie M.Warsiński- jesli miałbym kogoś wyróżnić) i pracuje wymiernie na swoje nazwisko. A jak za dużo jest poruszana kwestia polskiej polityki to robie sobie herbate. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: epsztajnek »

Moja palikotowo-kuźniarowa złośliwość miała wyłącznie na celu podkreślenie faktu , że w dialogach Kaczmarek-Żebrowski wciąż wyczuwa się sztuczność - w odróżnieniu od pary Kalczyńska-Grass.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: epsztajnek »

Z cyklu "Reporterzy PiŚ od kuchni"
Obrazek
"Może chcesz wody ?" - Ola Chalimoniuk do głośno kaszlącego operatora :lol:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska i świat

Post autor: bartek09 »

Jutro o 18.50 specjalne wydanie "PiŚ" w związku z pogrzebem Michaela Jacksona, a o 12 dokument "Michael Jackson z bliska".
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: Jacek-t »

Nowa reklamówka magazynu Polska i Świat:

Obrazek

link do pliku video: http://rapidshare.com/files/266629037/P ... en2009.avi
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska i świat

Post autor: a-j-p »

Trochę chyba panuje w TVN24 bałagan. Może to i jest pierdoła ale tv informacyjna, która ma być liderem na rynku i uważa się za w pełni profesjonalną powinna trochę bardziej poważnie podejść do różnych kwestii. O co mi chodzi:
Dziś specjalny program w sprawie tak zwanej afery. Pytam się po co o 17:30 pojawił się program Polska i Świat w 100% poświęcony polityce w Polsce?! Program Polska i Świat ma przecież pokazywać wydarzenia z kraju i świata (choć tak prawdę mówiąc to powinien każdy serwis się na tym skupiać a nie tylko jeden program) a tu świata nie było wcale a polityki polskiej full. Po co ?!TVN24 powinna wszystko prawie wszystko zmienić, od studia i oprawy graficznej po układ ramowy programu. Więcej sportu, mniej dnia na żywo. Więcej normalnych wiadomości (a nie wałkowanie co 30min tego samego przez tego samego reportera) z kraju i świata przede wszystkim.
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Polska i świat

Post autor: LethalOne »

.

Zrobilem taki maly filmik pt

" Jak Dagmara i Marcin dostali posade prowadzenia Polski i Swiata "

Obrazek


Okazuje sie, ze wystarczylo postac kilka dni w kolejce do prezesa Waltera i juz PiS byl ich :)


LINK - http://hotfile.com/dl/14795649/a9017ae/ ... a.avi.html


Sorry za jakosc dzwieku ale nie moglem tego jakos ustawic dobrze :roll:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości