Dyżury w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaĂŚku drogi!
Czy za takie przewinienia nale¿y wys³aÌ ludzi na stos, ³amaÌ ko³em lub wbijac na pal? A moze powinnien nauczyÌ sie na pamiêÌ ca³ego s³ownika ortograficznego? Ewentualnie mo¿na przepi³owaÌ Tobiego na pó³. Ludzka wyobraŸnia nie ma granic - zw³aszcza, jeœli dotyczy znêcania siê.
Mo¿e Tobi powinnien napisaÌ samokrytykê? Wszak có¿ innego mu zosta³o.
Taki powa¿ny b³¹d, takie z³amanie regulaminu! :evil:

PS Wybacz MaĂŚku, ale nie mogÂłem sie powstrzymaĂŚ :D :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Wybacz MaĂŚku
Nie! Nie wybaczaj mu :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:MaĂŚku drogi!
Oj tak, te polskie drogi... :roll:
marcin_pabianice pisze:Nie! Nie wybaczaj mu
WybaczĂŞ, bo i po co nam kolejna "wielka awantura na Forum"...? :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Eeeeee od razu awantura?! PotÂłukilbyÂśmy kilka talerzy, potrzaskali drzwiami i tyle. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przy okazji jeden za¿¹da³by banu dla drugiego pod groŸb¹ opuszczenia forum :lol: No i oczywiœcie jeden wysypa³by na drugiego zbo¿e i oflagowa³by go :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No to trzaskajmy, trzaskajmy. Tylko z dala od mojej porcelany! Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a nie masz takich niet³ók¹cych ??? np arcoroc ? :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Co to za akcja przeciwko Tobiemu :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Zaraz zerkne na poprzednia strone i zobacze o co przychrzaniÂł sie znĂłw Maciek. Jak ostatnio Arq siĂŞpomyliÂł w ortografii to jakoÂś tylko Ja mu o tym wypomniaÂłem. Ide na poprzednia stronke......



MaciekjesteÂś po prostu albo wredny i starasz siĂŞ mnie pozbyĂŚ z forum albo nie wiem. Robiosz siĂŞ tak samo wstrĂŞtny jak ÂŁukasz. Bez komentarza.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

tobi pisze:MaciekjesteÂś po prostu albo wredny i starasz siĂŞ mnie pozbyĂŚ z forum albo nie wiem. Robiosz siĂŞ tak samo wstrĂŞtny jak ÂŁukasz. Bez komentarza.
Straszne... Potworne... ÂŁobuz... :lol:

PS. Znów zaczynaj¹ siê kilkukolorowe posty, czy mam przewidzenia ? Ponadto móg³byœ siê troszeczkê wysiliÌ i edytowaÌ post, widz¹c w nim ca³¹ masê literówek. :twisted: Przepraszam, ale musia³em.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:
tobi pisze:Maciek Robiosz siĂŞ tak samo wstrĂŞtny jak ÂŁukasz. Bez komentarza.
Straszne... Potworne... ÂŁobuz... :lol:
DziĂŞki, Marcin za to "poparcie", przynajmniej tak to odebraÂłem. :wink: Drogi Tobiaszu! Nie koloruj postĂłw - sÂłuchaj Marcina. A jeÂżeli o mnie chodzi i o to, Âże jestem "wstrĂŞtny jak ÂŁukasz" to nie wiem czy siĂŞ cieszyĂŚ, czy pÂłakaĂŚ. Dla mnie, bynajmniej, ÂŁukasz nigdy nie byÂł wstrĂŞtny, wiĂŞc mogĂŞ to Twoje porĂłwnanie odebraĂŚ jako "w ogĂłle nie jesteÂś wstrĂŞtny, fajny jesteÂś". :lol: W takim razie dziĂŞkujĂŞ serdecznie. :wink:
A jeÂśli nie to miaÂłeÂś na myÂśli, to obiecujĂŞ - poprawiĂŞ siĂŞ, proszĂŞ Pana. 8)
tobi pisze:MaciekjesteÂś po prostu albo wredny i starasz siĂŞ mnie pozbyĂŚ z forum albo nie wiem.
Nie staram siĂŞ Ciebie pozbyĂŚ, spokojnie. Strata kaÂżdego Forumowicza, a tym bardziej aktywnego, do zamierzonych nie naleÂży. :wink: Mam nadziejĂŞ, Âże wreszcie zrozumiesz, co miaÂłem na myÂśli...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Michos pisze: Jeszzce jest ale w tvn24 pojawiÂł siĂŞ nowy prezenter i robi siĂŞ strasznie ciasno i komuÂś bĂŞdÂą musieli obciÂąc dyÂżury a obcinianie Anitce najlepiej im wychodzi.
W tvn24 panuje era a*utomatĂłw
Nie robi siĂŞ ciasno. Brakuje im ludzi i taki Porada ma po 6 dni non-stop czy KalczyĂąska. Pozwalniali lub puÂścili najlepszych i Âłyso siĂŞ zrobiÂło w grafikach. SÂą mÂłodzi, nie doÂświadczeni. Nie ma od kogo siĂŞuczyĂŚ, a kiedyÂś TVN24 byÂło uznawane za kolebke dziennikarstwa.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Nie jest tak strasznie :!: Ostanio Kuba miaÂł 4 dyÂżury, a potem 2, ale miaÂł dzieĂą przerwy!. Ania teÂż nie miaÂła ostatnio Âżadnych 6 dni pod rzÂąd!! Marta ostatni raz byÂła w ÂświĂŞta, a Danka przed ÂświĂŞtami! A JĂŞdrzejowska od poniedziaÂłku 27.12 nie miaÂła dyÂżuru!
Anita Werner jest the best!!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie no. Ten nowy to po prostu TRAGEDIA. Siedzi jak abym mia³ jajako zaraz znieœÌ. Ma³o akcentuje choÌ widaÌ ¿e próbuje, ale niestety -przynajmniej na razie z efektem przeciwnym.

To Anitka wczoraj byÂła 1wszy i ostatni raz w Dniu?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

miejmy nadziejĂŞ Âże nie i Âże dzisiaj skoro jej tam nie ma to bĂŞdzie w popoÂłudniowych

a nowego jeszcze nie widziaÂłam ale dajcie mu siĂŞ zaaklimatyzowaĂŚ :)
Android <3
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kamuii pisze:miejmy nadziejĂŞ Âże nie i Âże dzisiaj skoro jej tam nie ma to bĂŞdzie w popoÂłudniowych
Niestety chyba ciê rozczarujê kamuii. Anitki nie bêdzie dzi¶ w g³ównym wydaniu FAKTÓW. Dzi¶ znowu mia³a Poranek... :?

MyÂślĂŞ, jednak, Âże w Faktach Anita nadal bĂŞdzie pojawiaÂła siĂŞ w czwartki i piÂątki, a od przyszÂłego tygodnia conajmniej 2 razy bĂŞdzie w "Dniu na Âżywo" :!: :)
Ostatnio zmieniony środa 05 sty 2005, 15:10 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości